نماینده ولی فقیه آذربایجان‌:ضرورت ندارد بانوان در شهر دوچرخه‌سواری کنند

ایسنا : نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که مخالف دوچرخه‌سواری بانوان نیستیم و بر آن تاکید داریم، گفت: اما ضرورت ندارد که بانوان در وسط شهر با آن وضعیت دوچرخه‌سواری کنند و میدان ساعت تبریز شایسته چنین کاری نیست.
 
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در آیین تکریم و معارفه دادستان مرکز استان، با بیان این‌که امیدواریم رییس دادگستری استان و دادستان جدید تبریز در رابطه با مسائل اجتماعی اخلاقی حساسیت بیشتری نشان دهند، افزود: خانواده معظم شهدا به ما مراجعه می‌کنند و گلایه می‌کنند؛ یک روز با حذف عنوان شهید از دیوار‌ها و خیابان‌ها حساسیت ایجاد می‌شود و دیروز نیز به بهانه سه شنبه‌های بدون خودرو.
 
وی در این خصوص توضیح داد: ما نیز عدم استفاده از خودرو را تشویق می کنیم و تاثیرات بسیاری بر کاهش آلودگی‌ها دارد و استفاده از دوچرخه به جای خودرو کار بسیار ارزشمندی است اما قلب خانواده‌های شهدا به درد می‌آید از صحنه هایی که به بهانه روز بدون خودرو در خیابان‌ها دیده شد.
 
وی گفت: از کسانی که بناگزار “سه‌شنبه‌های بدون خودرو” هستند، ممنونیم اما اجازه نمی‌دهیم در وسط شهر با آن وضعیت دوچرخه سواری شود.
 
وی تاکید کرد: امیدواریم دادستان محترم نه با خشم بلکه با حلم و عطوفت به این گونه مسایل نیز ورود کنند.
 
امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: باید این دوران طلایی که ایام اقتدار و سربلندی نظام است را فراموش نکنیم، چرا که دشمنان با هدف براندازی نظام، تجزیه ایران و تسلط بر نفت منطقه جنگ تحمیلی را آغاز کرده و به لطف الهی و مجاهدت رزمندگان اسلام به هیچکدام از اهدافشان نرسیدند.
 
وی با بیان این‌که اقداماتی که رئیس دستگاه قضا، معاونان و مجموعه‌های تابعه پیش گرفته‌اند امید را در بین دوستداران نظام و به ویژه اقشار ضعیف جامعه بیشتر کرده است، افزود: مردم از پیگیری امور در ارتباط با مفاسد اجتماعی و اقتصادی ناامید شده بودند اما همانگونه که مقام معظم رهبری سفارش کردند، امروز در همه فصول، تحول، مردمی بودن، انقلابی بودن و ضدفساد بودن در دوره جدید قوه قضائیه ملموس است.
 
وی با بیان این‌که اقدامات شایسته‌ای در ارتباط با نیروی انسانی صالح نیز در قوه قضائیه انجام شده است، افزود: سلامت و پاکی قضات از هر گونه فساد، شرط لازم و اول برای توفیقات قوه قضائیه است که خوشبختانه رییس جدید قوه قضائیه از داخل خود قوه این کار را شروع کرده‌اند. همچنین استفاده از جوانان صالح، انقلابی و فاضل در مسئولیت های قوه قضائیه آغاز شده و امید است این روند تداوم داشته باشد.
+0
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ولی ضرورت دارد در مشهد صیغه و فاحشگی عراقی ها را در حرمسراهای اسلامی ادامه دهند
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  راست می‌‌گوید. این مخالف اسلام است. این‌ها فقط دوست دارند با طلبه‌ها جوان. دو ترکه دوچرخه سواری کنند. باور کجاهی؟ یک ترک ایتلا کم است. شروع کرد به فتوا دادن.
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  حتما که همسر و دخترانت در جنت در نقش حوریان به باور و فاطی و زالو و آذر میانه مشغول خدمات رایگان هستند چون نه دوچرخه سوار میشوند و مومن و صیغه ای این دنیا و حوری آن دنیا خواهند بود همه ی خواهر مادرتون و همسرتون به مردان مسلمان محرم خواهند شد و سرویس رایگان
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  ای کاش با ذکر آیه و سوره ای از تازی نامه کامل میکردی ضرورت نداشتن دوچرخه یا موتور سواری خانمها را
  0
  15
  ‌پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  پس برن سر قبر پدر شما سه چرخه سواری کنن؟
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.