پاییز آمد؛ چگونه در این فصل لباس بپوشیم؟

العربیه :پاییز اولین روزهای سرما را با خود به همراه می‌آورد، در این فصل خانم‌ها همواره سعی می‌کنند هم از لباس‌های گرم استفاده کنند و هم جذاب به نظر برسند.
 
سعی کنید برای این فصل پارچه‌هایی را انتخاب کنید که از پوشش‌های بهاری ضخیم‌تر و از پوشش زمستانی نازکتر باشد.
بلوزها شما می‌توانید پوشیدن بلوزهای آستین بلند که همراه جلیقه‌های پشمی پفی و سویشرت‌ها استفاده کنید، همچنان کت‌های دکمه دار و زیپ دار برای فصل پاییز مناسب است. همچنان در این فصل به جای پوشیدن یک لباس گرم و سنگین، می‌توانید چند لباس نازک را روی هم بپوشید تا در صورت گرم و سرد شدن دمای هوا یا در مکان‌های متفاوتی که در آن ها قرار می‌گیرید، بتوانید به راحتی پوشش خود را تغییر دهید.
شلوارها همچنین از میان شلوارها، شلوارهای جین و شلوارهای پارچه‌یی ضخیم و شلوارهای مخملی کبریتی مناسب ترین گزینه برای فصل پاییز است.
کفش‌ها از آنجا که مهمترین ویژگی کفش‌های پاییزی گرم بودن آن است، پس با شروع پاییز باید کفش‌های رو باز و صندل‌ها رو کنار بذارید. و به جای آن از بوت، اسنیکرز و کفش‌های سر بسته بپوشید. کفش‌هایی از جنس چرم در روزهای سرد سال محافظ گرمایی خوبی برای پاها اند.
پلیور پلیورهایی که از الیاف طبیعی تهیه شده‌اند، بهترین انتخاب برای فصل پاییز هستند. پشم، کشمیر و کتان از الیافی هستند که جابجایی هوا در آنها خوب انجام می‌شود و برای لایه‌لایه پوشیدن لباس مناسب‌اند. از طرفی احتمال اینکه حساسیت پوستی ایجاد کنند نیز کم است و دوام زیادی دارند.
شالگردن و روسری‌ وسایلی مانند شالگردن، روسری و هد بندها (سربندها) بلند که چند دور، دور گردن پیچیده می‌شوند برای فصل پاییز مناسب است، این وسایل شما را شیک‌پوش‌تر و به روزتر نشان می‌دهد.
رنگ‌ها
با سرد شدن هوا باید بیشتر از رنگ‌های تیره و خنثی استفاده کنید، رنگ‌های تیره بیشتر نور خورشید را جذب می‌کنند و باعث گرم شدن شما می‌شوند. بهتر است لباس‌هایی که سر تا پا رنگ روشن و درخشان هستند را انتخاب نکنید، اما می‌تونید از این رنگ‌ها بکار ببرید.
 
رنگ‌های زیر مناسب‌ترین رنگ‌ها برای فصل پاییز هستند:
 
رنگ‌های تیره مثل رنگ شرابی، سرمه‌یی و قرمز مایل به آبی (آلویی)
رنگ‌های خنثی مثل قهوه‌یی، خاکستری و سیاه
 
رنگ‌های با تن رنگ زمینی مثل بژ، سبز جنگلی، سبز تیره و زیتونی
 
رنگ‌های گرم، مثل رنگ قرمز تیره، نارنجی تیره، برنزی، طلایی، رنگ‌هایی با تن رنگ پوست (قهوه‌یی مایل به زرد) و کرمی
+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟