چگونه رنگ موی مناسب با رنگ پوست و چشم‌های‌تان انتخاب کنید؟

العربیه :خیلی از خانم‌ها و حتی مردها بدنبال رنگ مویی هستند که با رنگ پوستشان مناسب باشد، برای انتخاب رنگ مو باید بدانید چه رنگ مویی با پوست شما همخوانی دارد. برای اینکه رنگ مو تاثیر مثبتی در زیبایی شما داشته باشد باید هنگام انتخاب رنگ مو به رنگ پوست و رنگ چشم های‌تان دقت کنید. اگر رنگ مو مناسب شما نباشد باعث می‌شود غیر عادی و حتی پیر به نظر برسید.
اگر پوست تان سفید است: طیف‌های رنگی بلوند سرد یا همان خیلی روشن، برای افراد با پوست سفید مناسب است. کارشناسان معتقدند که اگر چشمان آبی یا خاکستری دارید هم بلوند سرد و خاکستری برای‌تان انتخاب مناسبی است.
اگر پوست تان سبزه است: پوست های سبزه باید از رنگ موهای گرم استفاده کنند، برای افراد با پوست سبزه بهتر است رنگ مو شکلاتی، عسلی، قهوه‌ای و کاراملی را امتحان کنند.
اگر پوست تان متمایل به سرخی است: شاید به‌نظرتان کمی عجیب و غیرمعمول برسد اما رنگ قرمز مو برای کسانی که پوست‌شان متمایل به سرخی است، انتخاب خوبی خواهد بود. پوست رنگ‌پریده با رگه‌هایی از قرمز در آن با وجود چنین رنگ مویی درخشش خاصی پیدا می‌کند. کسانی که ترکیب رنگی پوست‌شان گرم با حالتی از رنگ هلویی است نیز با انتخاب رنگ مو در زمینه‌های قرمز زیبا می‌شوند.
اگر پوست تان برنزه است: برای افرادی با رنگ پوست برنزه رنگ‌های مسـی، کـرم نـخـودی، قهوه‌ای، فندقی و عسلی مناسب است.
از چشم‌ها غافل نشوید رنگ چشم نیز راهنمای خوبی برای انتخاب رنگ مو است. اگر چشم‌های قهوه‌ای دارید، باید به رنگ‌های گرم و تیره‌تر فکر کنید. همچنان برای چشم‌های با رنگ آبی و سبز باید از رنگ مو روشن استفاده کنید.
+8
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.