فال روز چهارشنبه ۲۵ سپتامبر - ۳ مهر.

فروردین
 
در انجام کارهای تجاری امروز موفق می شوید. زمان خوبی برای امضای قرارداد ها می باشد. تعامل با شرکای کاری بسیار خوب پیش می رود. باید صبور باشید. بهتر است که انتظار نتایج های فوری را نداشته باشید وگرنه نامید خواهید شد x
ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است
گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است
تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

اردیبهشت
 
امروز ممکن است با سختی های مالی مواجه شوید. باید احتیاط کنید و قبل از انجام هر کاری دومرتبه فکر کنید. امشب اخبار ناخوشایند در ارتباط با تغییراتی در محیط کاری تان دریافت خواهید کرد.
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

خرداد
 
ممکن است احساس اعتماد به نفس زیادی داشته باشید و بتوانید در محیط کاری تان به موفقیت برسید. ملاقات با دوستان و سفرهای شخصی امروز برای شما مطلوب است. فرصتی دارید که یک دوست قدیمی را ملاقات کنید که به شما یک کار نیمه وقت پیشنهاد می دهد. بهتر است که غرور خود را حفظ کنید و توصیه دوستان تان را در نظر بگیرید
ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

تیر
 
یک شخص سالمند به شما فرصتی می دهد تا وارد یک کار نیمه وقت شوید که درآمد خوبی هم دارد. اگر فرصتی دارید که به مسافرت بروید بدون تأمل بروید. شخصی را ملاقات خواهید کرد که به شریک کاری تان تبدیل خواهد شد. تصمیمات عجولانه ای نگیرید و از حدس و گمان اجتناب کنید
آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست
شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست
تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

مرداد
 
به نظر می رسد که شرایط ناخوشایند در محیط کار تان رو به اتمام است، در واقع شرایطی که چندین روز است که با آن درگیر هستید. در انتخاب کلمات تان دقت کنید زیرا که بسادگی عصبانی می شوید و سوء تفاهم میان خود و دیگران به وجود می آورید. آرام باشید. سعی کنید اطرافیان تان را قضاوت نکنید.
بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست
هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست
تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

شهریور
 
با مدیریتی که دارید می‌توانید تغییراتی را در زندگی عاطفی تان ایجاد کنید. به نظر می‌رسد که اعتماد به نفس لازم را دارید و با قدرتی که دارید می توانید عملکرد خود را بالا ببرید. امروز بعد از ظهر از ملاقات با دوستانتان بسیار لذت خواهید برد. سعی کنید به دیگران هم فرصت صحبت کردن را بدهید
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

مهر
 
دیگران از توصیه ها و واقع بینی شما قدردانی خواهند کرد. در ارتباط با سرمایه گذاری امروز می توانید برنامه ریزی کنید. از شرایط خوبی که دارید امروز بهره مند شوید و مشکلات مهم تان را حل کنید. مطمئن شوید که وظایف خانوادگی تان را نادیده نگرفته اید
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

آبان
 
فرصتی دارید که سود غیر منتظره ای را به دست آورید. سفرهای شخصی امروز برای شما مطلوب است. تمایل دارید که به شدت ریسک کنید. سعی کنید محتاط باشید. توسعه شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید
خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد
زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد
تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

آذر
 
در انجام کارهای فکری به موفقیت می رسید و با مدیریتی که دارید می توانید بر تمام سختی ها غلبه کنید. زمان عالی برای امتحان دادن است. به نظر می رسد که زندگی عاطفیتان به خوبی پیش می رود. باید بیشتر به خانواده توجه کنید زیرا که از شما انتظارات زیادی دارند
منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است
گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است
تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

دی
 
ممکن است مجبور باشید که مشکلات مالی به تعویق افتاده خود را حل کنید. اگر فرصتی داشتید تا وارد یک مشارکت جدید شوید بدون تامل قبول کنید زیرا که برای شما تغییرات عمده ای در زندگی به همراه دارد. بهتر است که نظرات شریک عاطفیتان را جویا شوید
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

بهمن
 
برنامه ریزی برای آینده و سرمایه گذاری مالی امروز مطلوب است. پول خوبی از یک کاری که اخیرا انجام داده اید دریافت خواهید کرد. بیشتر مواظب خودتان باشید و به استراحت کردن بیشتر توجه کنید. توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید
آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است
تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است
تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

اسفند
 
منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است
گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است
تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز..
+2
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.