نقش مولانا در فیلم «مست عشق» به «پارسا پیروزفر» رسید

صدای آمریکا :سایت های داخلی ایران از انتخاب «پارسا پیروزفر» برای بازی در نقش مولانا خبر دادند و به این ترتیب او نیز به فیلم جدید «حسن فتحی» کارگردان ایرانی پیوست.
 
این فیلم «مست عشق» نام دارد و گوشه هایی از زندگی مولانا شاعر نامدار ایرانی در شهر قونیه و روابط او با «شمس تبریزی» را به تصویر می کشد.
 
پیشتر شایع شده بود نقش مولانا را یک هنرمند اهل ترکیه بازی می کند؛ ولی گزینش پارسا پیروزفر به این گمانه زنی ها پایان داد.
 
«شهاب حسینی» در نقش شمس تبریزی به هنرنمایی می پردازد و سایر بازیگران، ایرانی و اهل ترکیه هستند.
هنوز جزئیاتی درباره داستان منتشر نشده است ولی نویسندگان فیلمنامه را حسن فتحی و فرهاد توحیدی نوشتند و مست عشق محصول مشترک ایران و ترکیه خواهد بود.
 
فرآیند پیش تولید فیلم در مراحل پایانی است و فیلمبرداری در ماههای آینده در ترکیه انجام می شود.
+21
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  محصول ترکیه و ایران ؟ تمام ابروی مولانا را هم بردند. این شما و این من حقیر. اگر دیدید از مولانا یک آخوند نکردند. که با تفسیر آبگوشتی ثابت می‌‌کنند. که مولانا در حقیقت در عرفان نش اشاره به امام امت کرده و عاشق ریش مقدس آقا بوده است. حالا دعوا هم بین ترکیه و ایران. آخوندا می‌‌گویند. منظورش شیخ علی‌ بود. ترکا .خیر مولوی ترک بود و منظورش رجب بود. امام زمان عصر جدید. ببینیم از "نه من منم .ما همه منم" مولوی چکار می‌‌کنند.؟ که گفت خداهی نیست بجز دروغ. ما همه با هم خدا هستیم. قیافه مولانا که به دو زبان شعر به زبان ترکی‌ و فارسی در مورد خواص و مفیدات ریش مقدس آقا و رجب می‌‌خواند .حالا گیر ندید .رجب که ریش ندارد. بله ریش ندارد. ولی‌ دست کمی‌ از آقا ندارد.
  3
  8
  ‌سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.