فال روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر - ۲ مهر.

فروردین
 
امروز صبح با موانع جدی روبرو خواهید شد که احساس خواهید کرد تلاش های شما بی فایده است. اطرافیان تمایل دارند که به شما کمک کنند. شریک عاطفیتان درست در کنار شماست. امروز بعد از ظهر با مدیریتی که دارید می توانید مشکلاتی که به تعویق افتاده اند را حل کنید.
ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت
آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت
تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

اردیبهشت
 
میخواهید که کار جدیدی را شروع کنید اما آنطور که باید کارآمد نیستید. زمان زیادی را باید صرف آن کنید. از بجث با همکارانتان اجتناب کنید. بر روی مشکلات اورژانسی تمرکز کنید.روابط با افراد جوانتر برای شما امروز مطلوب است
به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را
ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را
تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

خرداد
 
مجبور هستید که به یک سفر کاری بروید که برای شما موفقیت مالی زیادی به همراه دارد. در ارتباط با چمدانها تان مراقب باشید وگرنه چیز های مهم زیادی را از دست خواهید داد. روابط با دوستان تا بسیار عالی پیش می رود. دلیلی برای نگرانی در ارتباط با شرایط مالی تان وجود ندارد. باید بیشتر به نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگ کردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

تیر
 
ممکن است به دلیل سوء تفاهم میان شما و شریک کاری تان ناراحت باشید. باید آرام باشید و از دوستان نزدیک درخواست کمک کنید. فقط با صبر و تحمل می توانید موفق شوید
دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما
تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

مرداد
 
در خطر مرتکب شدن اشتباهاتی در محیط کاری هستید و با شمار زیادی از تاخیرات روبرو خواهید شد. آرام باشید و حمایت همکارانتان را قبول کنید. زمان آن است که به بیرون بروید و اجتماعی باشید زیرا افرادی را می بینید که به شما بسیار کمک می کنند. باید از سرعت کارهایتان بکاهید و گرنه مشکلات سلامتی را تجربه خواهید کرد
خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد
زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد
تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

شهریور
 
امروز ممکن است سردرگم باشید و به همین دلیل در محیط کاری تان با یکسری تعویق ها رو به رو شوید. از بحث با رئیس تان اجتناب کنید. همه چیز به زودی به حالت نرمال باز خواهد گشت البته به دلیل مدیریتی است که دارید. امشب دوستانتان را ملاقات می کنید و آنها باعث خواهند شد که حس و حال خوبی پیدا کنید
کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است
بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است
تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

مهر
 
ممکن است به دلیل یک شکست کاری ناراحت باشید، به یاد داشته باشید که: فردا روز دیگری است و فرصت‌های دیگری بر سر راه شما خواهد آمد. مهارت های برقراری ارتباطی تان باعث خواهد شد که به صورت غیرمنتظره موانع را از سر راه خود بردارید. باید محتاط باشید و از حدس و گمان مالی اجتناب کنید.
ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت
آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت
تعبیر:در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.
 
آبان
 
ممکن است مجبور شوید سفری را به دلیل مشکلات سلامتی لغو کنید. در واقع دچار مشکلات گوارشی جزئی خواهید شد که با یک رژیم کوتاه مدت سلامتی تان را به دست خواهید آورد. یکی از بستگان با انجام دادن کاری بین شما و شریک عاطفی تان تنش ایجاد می کند. سعی کنید همه چیز را به آرامی مرتب کنید
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

آذر
 
یکی از دوستان خانوادگی به شما فرصتی برای پیوستن به مشارکت جدیدی را می دهد. باید از این فرصت ها نهایت بهره را ببرید حتی اگر سود آن مورد انتظار شما نباشد. توصیه های شریک عاطفیتان بسیار مفید است. نیاز به استراحت بیشتری دارید.
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

دی
 
امروز بسیار مشغول هستید. بنابراین باید اولویت های خود را مرتب کنید. امروز بعد از ظهر مجبور هستید که برنامه های تان را تغییر دهید، مجبور هستید که با مشکلات شریک عاطفیتان برخورد کنید. همچنین اجباراً مبلغی عمده‌ای پول را صرف تعمیرات درخانه خواهید کرد. آرام باشید!
خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست
مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست
تعبیر: درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

بهمن
 
زمانی که می خواهید با شرکای کاری و همکارانتان برخورد کنید، احتیاط کنید - مهارت های برقراری ارتباطی تان ممکن است امروز در بهترین حالت نباشد. شرایط مالی شما زیاد خوب نیست، اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. یکی از بستگان سالمند در این مورد به شما کمک خواهد کرد. امروز بعد از ظهر یکی از بستگان از خارج از شهر برای شما اخبار ناخوشایندی به همراه دارد
جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست
عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست
تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

اسفند
 
ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله..
+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.