تصمیم وحشتناک سرباز عاشق پیشه

رکنا: سرباز جوان وقتی فهمید که در عشق به دختر همسایه در یک مسیر یک طرفه است تصمیم وحشتناکی گرفت.
 
به گزارش رکنا، این جوان در اقدامی جنون آمیز دختر موردعلاقه اش را با ضربات چاقو به قتل رساند.
 
فرهاد در زندان دو بار دست به خودکشی زد و وقتی در دادگاه حضور یافت از قضات خواست تا حکم قصاص را برایش صادر کنند.
قتل پریسا در پارکینگ خانه شان
6 تیر سال 96 بود که ماموران پلیس تهران از کشته شدن دختر جوانی در پارکینگ ساختمان‌شان در منطقه تهرانسر مطلع و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.
 
ماموران با حضور در صحنه جرم با جسد پریسا 23 ساله که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود روبه رو شدند و در همان تجسس های ابتدایی مشخص شد خواستگارقدیمی پریسا که فرهاد نام دارد عامل این جنایت خونین است.

کارآگاهان در این مرحله از تجسس ها پی بردند که فرهاد پس از جنایت پا به فرار گذاشته است .
 
از این رو خانواده فرهاد که همسایه دیوار به دیوار خانه پریسا بودند مورد بازجویی قرار گرفتند.
 
پدر فرهاد به ماموران گفت: خانواده پریسا همسایه ما هستند و سال ها قبل متوجه شدم پسرم به پریسا علاقه دارد و می خواهد با او ازدواج کند و این در حالی بود که خانواده پریسا نیز از این موضوع اطلاع داشتند.
 
وی افزود: روز حادثه فریادهای پریسا را از داخل پارکینگ شنیدم و به سرعت خودم را به آن جا رساندم که دیدم دختر جوان روی زمین افتاده و پسرم یک چاقوی خونین در دست دارد.
 
وی ادامه داد: با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستم و به پسرم بدوبیراه گفتم، فرهاد ترسیده بود و پا به فرار گذاشت.
 
تحقیقات برای دستگیری فرهاد ادامه داشت تا این که پس از چند ساعت فرهاد به اداره پلیس مراجعه و خود را تسلیم ماموران کرد.
جوان عاشق پیشه و پریسا بالکن مشترک داشتند
فرهاد که خود را تسلیم ماموران کرده بود در اعترافاتش گفت: سال ها با خانواده پریسا همسایه بودیم به طوری که بالکن اتاق من و پریسا به هم چسبیده بود و از چهار سال قبل من و پریسا با هم در ارتباط بودیم و خانواده های مان نیز از این ماجرا اطلاع داشتند.
 
وی افزود: پس از این که لیسانسم را در دانشگاه شهید بهشتی گرفتم به خدمت سربازی رفتم و قصد داشتم بعد از پایان خدمت سربازی با پریسا ازدواج کنم تا این که چندی قبل وقتی در بالکن اتاقم ایستاده بودم شنیدم که پریسا با یک مرد غریبه، تلفنی صحبت می کند.
 
قاتل عاشق پیشه ادامه داد: خیلی عصبانی و ناراحت شده بودم و نمی دانستم چه کار باید بکنم به همین دلیل ماجرای صحبت های او با مرد غریبه را به رویش آوردم که به من گفت حدود سه ماه است که با یک مرد آشنا شده اما هیچ خبری نیست.
 
من عاشق پریسا بودم و دیگر نمی توانستم خودم را کنترل کنم به همین دلیل او را به خانه مان دعوت کردم و به بهانه این که برایش کادو خریدم با هم به پارکینگ ساختمان رفتیم و همان جا بود که با چاقو ضربه ای به پریسا زدم و پدرم با فریادهای دختر مورد علاقه ام به پارکینگ آمد و من از ترس پا به فرار گذاشتم.
 
فرهاد گفت: بعد از چند ساعت با پدرم تماس گرفتم و شنیدم که پریسا فوت کرده است به همین دلیل تصمیم گرفتم خودم را تسلیم ماموران کنم چون زندگی بدون پریسا برای من معنایی ندارد.
دادگاه کیفری
 
بدین ترتیب پس از تحقیقات تکمیلی و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و خانواده پریسا در این جلسه خواستار قصاص قاتل دخترشان شدند.
2 بار خودکشی فرهاد قاتل پریسا در زندان
فرهاد در جایگاه دفاع قرار گرفت و گفت: من عاشق پریسا بودم و از کاری که کردم پشیمانم، پریسا من را دوست نداشت و عشق مان یک طرفه بود، کاش روز جنایت پریسا دعوتم را قبول نمی کرد و به خانه مان نمی‌آمد.
 
وی افزود: بعد از این حادثه به دلیل فشار روحی و روانی 21 روز در بیمارستان روانی بستری بودم و شاید باور نکنید هنوز باور ندارم دختر مورد علاقه‌ام را به قتل رسانده‌ام. دیگر هیچ چیزی برای من معنا و مفهومی ندارد و می خواهم که هر چه زودتر حکم قصاص من صادر شود تا از این زندگی نجات پیدا کنم.
 
فرهاد ادامه داد: به دلیل مشکلات و ناراحتی‌ام قادر به ادامه زندگی نیستم و حتی دوبار در زندان دست به خودکشی زدم اما هم سلولی هایم به کمکم آمدند و مرا نجات دادند، من همه چیزم را از دست دادم و زندگی و دختر مورد علاقه ام را از دست دادم و زندگی کردن برایم ارزشی ندارد.
گریه های مادر پریسا در دادگاه
مادر پریسا درحالی که اشک می ریخت، گفت: دخترم 18 ساله بود که خانواده فرهاد از دخترم خواستگاری کردند، پریسا به آن ها جواب منفی داد اما فرهاد دست بردار نبود تا جایی که پریسا مجبور شد شماره موبایلش را تغییر دهد ولی پسر همسایه شماره را به دست آورده بود و به مزاحمت‌هایش ادامه می داد.
 
وی افزود: فرهاد و خانواده اش آدم های بدی نبودند و هیچ گاه فکر نمی کردم به دخترم آسیب برسانند و حتی بعد از این اتفاقات با خانواده فرهاد در رابطه هستیم.
حکم قصاص
پس از پایان این جلسه حکم قصاص برای سرباز عاشق پیشه از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران اعلام شد و فرهاد در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.
 
دو سال از ماجرای قتل پریسا گذشت و فرهاد در زندان روزشماری می کرد تا حکم اعدامش اجرا شود تا این که خانواده پریسا با توجه به ادامه ارتباط با خانواده قاتل دخترشان با حضور در دادسرای امور جنایی تهران، از بخشش قاتل پریسا خبر دادند.
+3
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.