پرچم امام حسین بر فراز عمارت غیر قانونی داماد شمخانی

از کانال شخصی یاشار سلطانی
 آن طبقه‌ای که روی آن پرچم امام‌حسین را به «نیزه»کرده اند، و چندطبقه‌ی زیرین آن، حکم ماده۱۰۰ تخریب دارند!
 
▫️اما الان ماه‌هاست که بشکل عجیبی با گرفتن دستور موقت توقف اجرای حکم، از ‎دیوان عدالت اداری، عمارت را تکمیل و به پرچم رسیده اند!

▫️حدود ۳هفته پیش هم همین سوال را از دیوان پرسیدیم اما نه پاسخی آمد و نه پیشروی ساخت‌ و ساز آقای ‎میرمحمدعلی(داماد شمخانی) متوقف و یا نشانه‌ای از اجرای ‎تخریب نمایان شد.
 
▫️موضع دیوان در برابر این دهن‌کجی به قانون و مردمی که درجریان این تخلفات گسترده قرار گرفته اند، همچنان سکوت است؟
حرف‌های عجیب حسن میرمحمدعلی، شاه‌داماد شمخانی که خود را پیمانکار جا زده است
+10
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اگر در ایران زیر میزی نبود و قوانین درست انجام میشد که تهران بصرت شهر سرطانی در نمی امد. ضمنا قدرتمندان سیاسی و اقتصادی در تمام دنیا چه رژیم کمونیستی یا سرمایه داری محله های مخصوص خودشان را دارند. دنیا بر اساس پول و قدرت می چرخد و فقط در اقالیم مختلف کم و زیاد میشود
  1
  40
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  انقلاب کردند که همین بشه دیگه. اون بدبخت هایی که ایران زمان قاجار رو مبدل کردند به ایران اواخر دوران پهلوی باید اعدام میشدند تا این گدا گشنه ها ویلا بسازند و اختلاس کنند.
  3
  45
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بزودی این پرچم رو سر قبر تمامی این مفت خوران؛ تازی پرستان شیاد قرار خواهیم داد
  2
  40
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  ملت فرموشکاری هستید,یادتان رفته 30,20 سال پیش خمینی مرتبا در ماه محرم وعاشورا تکرار میکرد ما هرچه داریم از محرم و صفر است.اوایل ورود نحسش هم گفت ما این مملکت را بغنیمت گرفتیم,حالا از نصب پرچم جای تعجبی ندارد.بسنگ وخاک و درخت و دریا قسم,این کشور اشغال شده بدتراز زمان چنگیز و مغول البته با سپاه بی خرد سیاه پوش خودمان
  2
  34
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  خوشم اومد از این خبرنگار که اینها رو عالی سوال پیچ کرد. واقعا که شیر حلال خوردی.
  3
  24
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  بعضی کلمات دیگه اون معانیی که نسل ماها باهاش بزرگ شدیم رو نمیدن و تغییر هویت دادن!. مثلا . -قانون معنی میداد اصول و مقرراتی که برای همه یکسان و باید رعایت کرد تا یه جامعه متمدن بچرخه و رشد کنه٫ امروز شده قانون؟ در مورد کی و میشه دورش زد! . رشوه بود نه فقط غیرقانونی بلکه گناه هم بود٫ امروز یک جزء اصلی هر کار اداری از کوچیک تا بزرگ!. روحانی که میگفتن به ادم پاک و معنوی فکر میکردیم امروز شده مصادف با کرکس لاشه خور٫ دزد و دروغگو٫ پدوفیل و با روحیات زیر کمری!. مسجد و امامزاده و عاشورا رو کاریش نداشتیم ولی بی احترامی نمیکردیم٫ امروز شده دکان پردرامد همون لاشه خورها و مداح های سینه چاک حسین که هر کدوم قدرت خالیبندیش بالاتر بود کمتر از چند میلیون تومن نمیگیرن واسه نیم ساعت مزخرفات!. دعوای اون دو تا پسرعمو ۱۳۰۰ سال پیش سر پول و قدرت چقدر ریشه ای تاثیر گذاشته تو فرهنگ و ذهنیت یک کشوری مثل ایران که ممتازترین مغزهاش رو ذله کرده و فرار میکنن!. کلمات دیگه هم زیاده که امروز معنی سابقو نمیدن!
  2
  25
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  سلام . شیطان از دو جبهه حمله میکنه از سنکر اعتقاد . و دین . یکی از مکائد و کیدهای شیطان اعتقادی است . تمام این سارقین با پوشش مذهب در حال غارت هستند و کاسه لیسان اونها مانند باور و آذر میانه و یا فاطمه خشنود از خیانت . باور کنید در عاشورا سر امام حسین رو با ذکر و تقرب به خدا بریدند . بسیاری از ستمها با نمام خدا انجام شده . در صفین بنام خدا علی تنها ماند . خداوند شر منافقین همانند همین حکومتیان را از سر ملت بی پناه کم نماید گوشت رو وابستگان حکومتی میخورند . تکه استخوان اون نصیب باور سطحی میشه گرچه در مورد داماد منحوس شمخانی اینها ساکت هستند و شاید در حال جعل آیه و روایت
  1
  4
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  رانت خوار ها هر زمینی را که میخواهند بگیرند ابتدا با اعلام حسینیه یا فاطمیه یا هییت ......وپرچم های سبز وسیاه شروع میکنند.مردم هم گول میخورند.
  0
  6
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  امام حسین بزنه تو کمرش
  4
  1
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
  نظر شما چیست؟