پاکستان: با تمام امکانات در کنار سعودی می‌ایستیم

العربیه :شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران ووزیر دفاع سعودی و عمران خان نخست وزیر پاکستان پنجشنبه 19 سپتامبر 2019 در کاخ السلام در جده دیدار کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) عمران خان نخست وزیر پاکستان در ابتدای نشست با ولیعهد سعودی ضمن محکوم کردن شدید حملات خرابکارانه علیه دو کارگاه آرامکو در مناطق بقیق و خریص از سوی کشورش، بر پشتیبانی پاکستان از سعودی و ایستادگی کامل در کنار ریاض و حمایت از این کشور در برابر با هر گونه اقدامات خرابکارانه تاکید کرد.
 
از سوی دیگر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی تاکید کرد، هدف از این گونه تعدی‌های خرابکارانه برهم زدن امنیت و ثبات منطقه است و بر اهمیت مقابله با آن تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری سعودی «در این ملاقات از طرف سعودی شاهزاده ترکی بن محمد بن فهد بن عبدالعزیز وزیر مشاور دولت و عضو شورای وزیران، شاهزاده عبدالله بن بندر بن عبدالعزیز وزیر گارد ملی، ابراهیم بن عبدالعزیز العساف وزیر خارجه، خالد الحمیدان رئیس اطلاعات کل و نواف بن سعید المالکی سفیر سعودی در پاکستان حضور داشتند».
 
از طرف پاکستان نیز مخدوم شاه قریشی وزیر امور خارجه، رجاء علی اعجاز سفیر این کشور در سعودی و تعدادی دیگر از مسئولین دولت اسلام آباد نیز در این جلسه حضور داشتند.
+36
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  برو شلوارتو بکش بالا یره!
  17
  46
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. یعنی چون شلوارش مثل شلوار شما انگلیسی نیست پس نباید با تروریسم مبارزه کنه یا بر علیه تروریسم بیانیه بده؟. خوشحالم حتی کشوری به اسم پاکستان میدونه اکت و فعالیت تروریستی یعنی چی
  41
  13
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. و الان متوجه شدم توییی که تو سوئد زندگی میکنی افکارت تروریستیه. فهمیدم تو حامی تروریسمی
  32
  13
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  عربستان با پاکستان اتمی پیمان میبندد . ایران هم دنبال ماتحت و ک....ن طالبان افتاده .
  13
  24
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. پاکستان با تروریسم مبارزه کنه؟ معلومه تو عمرت یه پاکستانی ندیدی،چون حتی فوکولی ها ودانشجوهای قرتی هاشون هم بخاطر اسلام از هر حمله تروریستی و آدمکشی حمایت میکنن.یعنی اصلا این توخونشونه.اعتقاد چشم و گوش بسته ای نسبت به اسلام دارن که نگو.همشون هم از آمریکا متنفرن. اما پاکستان گشنست، و از فقیر ترین و بدبخت ترین کشورهاست،خب معلومه خاویار های عربستان رو ماساژ میده،پول میخواد. اینجا من اینقدر پاکستانی برخورد داشت و صحبت کردم که کاملا میشناسمشون.
  2
  43
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  [::سرش خونی - توکیو، ژاپن::]. باریکلا به این فهمت!.
  0
  12
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا

  همه عرایض کاربران از پاکستانیها درسته پاکستان یکی از کشورایه اسلامیست که در بعضی مواقب از خوده سعودیها مسلمانترند خشکه مذهبی میشه گفت وچاپلوس پول پرسد البته از بیچارگی.
  0
  20
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. میخواستی مسلمونشون نکنی. این اسلام نکبتیه که اون نادر شاه برد تو هند و پاکستان کاشت.
  16
  4
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  دو سال قبل همینجا گفتم اگر در عمل جنگی بین ایران و عربستان در بگیره نه پاکستان (که در صد قابل توجهی از بودجه سالیاتش عربستان میده) و نه حتی ترکیه و روسیهوو چین و کشورهای آسیای میانه (بخاطر هراس از مسلمانان متعصب) در عمل که سهله حتی در زبان با ایران همراهی نخواهند کرد. جنگ با عربستان به دلیل وجود کعبه در عمل جنگ با تمام جهان اسلامه. امری که حتی آمریکا و روسیه و چین حتی جرات فکر در مورد آن را ندارند که برسه به عمل.
  4
  4
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. حالت خیلی خرابه،نشونه های روانپریشی و هذیان رو میشه دید.من اصلا اون دین کذایی تو و رفیقای پاکستانی بوگندوت رو از بچگی هم قبول نداشتم خل و چل خان.
  0
  9
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::ادوینو - گوالف، کانادا::]. [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. فرمایش شما دوستان درست. اما پاکستان علیرغم توانایی اتمی با ابر قدرت ها شاخ به شاخ نمیشوند . بن لادن را موذیانه پناه دادند ؛ اما بعد از رسوایی خود را به کوچه علی چپ زدند و از غرب دلجویی کردند . توانایی هسته ای رژیم آخوندی هنوز تو تنبانشان مونده ولی غرب را به بهای ویرانی کشور به چال میکشانند
  0
  3
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۲
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. تو قبول نداشتی. هشتاد درصد هموطنامون چرا دنبال خمینی رفتن؟. تو به عنوان یک شهروند تو یک کشور مسئولی. نمیتونی شونه هاتو بندازی بالا و بعد بیایی بگی شعار هموطنات به تو ربطی نداره. وقتی یکی میاد شعار میده که میخواد ما رو تو دریا بندازه تو مسئولی. تو هم مسئولی. پس اینقدر به من ربط نداره به من ربط نداره نگو
  3
  1
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. اصلا کاری به موضوع بحث ندارم،این منطقی که به کار میبری از پایه مشکل داره و آدم عاقل نمیتونه اینجور حرفی بزنه.محض اطلاع ،نه من هیچ مسئول نیستم و کوچکترین ربطی به من نداره که چرا یه عده عقب مونده و نفهم ۴۰ سال پیش اونکارو کردن.از کی تا بحال چون اونها اهل همون تومحدوده جغرافیایی که من دنیا اومدم و توش زندگی کردم بودن ،منومسئول یا مرتبط با اونها میکنه؟ همین الانم میلیونها بسیجی و تندور شاید اونجا زندگی کنه. این مزخرفات چیه.تنها چیزی که کسی رو مرتبط و مسئول در مورد چیزی میکنه،حمایت و ابراز تعلق داشتن به اون چیز هست.تو یه کشور میلیونها آدم وجود داره،هر کدوم با یه فکر و شخصیت،واقعا احمقانست که کسی فکر کنه همه اینها نسبت به افکار و کارهای همدیگه مسیولن چون تو فلان نقطه کره زمین بدنیا اومدن!
  0
  1
  یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
  نظر شما چیست؟