متهم به قتل : خانم پرستار را نمی شناختم بخاطر بدحجابی کشتمش

رکنا: بیمار دیالیزی که زن پرستار را به بهانه بدحجابی کشته و جسد او را آتش زده بود، قصاص می شود. 
 
به گزارش رکنا، این قاتل دیروز در حالی محاکمه شد که اصرار بر ادعای عجیبش دارد.
گمشده خانم پرستار جوان در تهران
رسیدگی به این پرونده از ۱۹ آذرماه سال ۹۷ به دنبال ناپدید شدن یک زن جوان به نام آزاده در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
شوهر این زن که به پلیس آگاهی رفته بود گفت: همسرم پرستار است و در یک مطب کار می کند. او دیروز صبح از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشت . وقتی به مطب محل کار او رفتم منشی گفت همسرم به محل کارش نرفته است .
 
وی افزود: گوشی موبایل آزاده خاموش است و می‌ترسم بلایی سرش آمده باشد. به دنبال اظهارات این مرد تلاش برای پیدا کردن ردی از زن گمشده آغاز شد .
آخرین ردپا در ایستگاه جوانمرد قصاب
پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تماس‌های تلفنی این زن پرداخت و دریافت وی صبح با اسنپ به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب رفته بود. به این ترتیب راننده اسنپ تحت بازجویی قرار گرفت .
 
وی گفت : صبح زن جوان را از مقابل خانه اش سوار ماشینم کردم. او در حوالی متروی جوانمرد قصاب از ماشین پیاده شد در بین راه با یک نفر تلفنی درباره سند زدن یک ملک صحبت می کرد و به نظرم می خواست با او قرار ملاقات بگذارد .
 
اظهارات راننده جوان سرنخ اصلی را به پلیس داد و روشن شد آزاده بتازگی ملکی را خریده است و با فروشنده اختلاف حساب داشت .
بازداشت محمود که با زن پرستار قرار داشت
 
بدین ترتیب ؛ مرد 40 ساله‌ای به نام محمود ردیابی و بازداشت شد .
 
وی که سعی داشت خودش را بی اطلاع از مرگ آزاده نشان دهد داستانسرایی های بسیاری کرد تا اینکه در بازجویی‌های بعدی لب به اعتراف گشود و به قتل زن جوان اعتراف کرد.
جزییات قتل
محمود گفت : مدتی پیش ملکی را به یک نفر فروخته بودم او نیز خانه را با زن جوانی معامله کرده و سفته های من را به زن جوان داده بود . به همین خاطر ۳۰۰ میلیون تومان سفته دست زن جوان داشتم. من هرگز او را ندیده بودم فقط چند بار تلفنی با او صحبت کردم تا مشکل مان را حل کنیم .
 
وی ادامه داد: آخرین بار با او صحبت کردم و از او خواستم تا مقابل محل کارم بیاید تا با هم ملاقات کنیم. از او خواستم وقتی به محل کارم می آید مرتب و با حجاب باشد او در حالیکه بدحجاب بود روی صندلی جلو پژو پرشیا کنار من نشست. من به او اعتراض کردم و از او خواستم تا به صندلی عقب برود اما عصبانی شد و شروع به فحاشی کرد. او خیلی توهین کرد و من که از بدحجابی اش عصبانی شده بودم دستم را روی گلویش گذاشتم و او را تهدید به مرگ کردم . اما ساکت نشد . او فحاشی می کرد که با دو دست گلویش را گرفتم تا این که بیهوش شد .
 
وی گفت: من که ترسیده بودم ماشین را متوقف کردم و به او ماساژ قلبی دادم اما زن جوان نفس نمی کشید .به همین خاطر به سمت اتوبان قم رفتم. در میان راه از ترسم و برای پنهان کردن جسد به پمپ بنزین رفتم و بنزین خریدم .سپس در جاده قم جسد را آتش زدم تا راز قتل پنهان بماند .
جسد سوخته خانم پرستار در جاده قدیم قم
به دنبال اظهارات این مرد پلیس بقایای جسد را کشف کرد و محمود به بازسازی صحنه جرم پرداخت. وی در بازجویی های بعدی ا گفت: باور کنید من قصد کشتن زن جوان را نداشتم. من فقط به خاطر رفتارهای غیر اخلاقی آزاده به او تذکر دادم اما او شروع به فحاشی کرد که کنترل اعصابم را از دست دادم. من بیمار دیالیزی هستم و از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.
 
بنابه این گزارش؛پرونده این مرد با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی از خود دفاع کند. این در حالی است که همسر قربانی که قیم دو دختر خردسالش است برای وی حکم قصاص خواسته است.
+69
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  اینه ج.ا , یه مشت دیوانه روانی آتش به اختیار ریخته تو جامعه ..........که میخوان میخورن!!!! بعد هم مثل سگ میشینن گریه میکنن که نفهمیدم!!!!!! رآی دادن یادتون نره!!!!!!!!
  1
  158
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  اعدام نه؛ آتشش بزنید
  3
  144
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چون بخاطر حجاب بوده مطمئنا قصاص نمیشود و مورد حمایت رژیم قرار میگیرد و ماجرا را جوری به نفع قاتل آتش به اختیار تغییر میدهند که مقتول گناهکار و احتمالا خانواده مقتول یه چیزی هم باید به قاتل بپردازند .
  8
  108
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۹
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  دروغ میگه میخواسته ۳۰۰ میلیون را نده.
  0
  87
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد

  اینو باید از خاویار دار بزنن.
  0
  54
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  مردم ما دیگه خالییندی رو از حد گذروندن ..یه دفعه میگفتی به امام فحش داد
  0
  49
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹
  ۳۰
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  عجب احمقیه باید میگفت زنیکه بی حجاب میخواست به من تجاوز کنه منم از شرف و ناموسم دفاع کردم.
  0
  32
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  اینهائیکه امتیاز منفی دادند و پشتیبانی از قاتل بیرحم کردند بسیار از قاتل کثیف ترند . مردشور شما ساندیس خور ها را ببره داعشی ها!
  5
  33
  شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  نظر شما چیست؟