مرگ دختری که مادرش پست او در فیس‌بوک را لایک نکرد

العربیه :لایک نشدن پست فیس‌بوکی منتشر شده از سوی یک دختر بریتانیایی توسط مادرش، به حدی او را ناراحت کرد که در اثر سکته قلبی جان باخت.
 
یک زن بریتانیایی به نام شابینا مایا که 33 سال سن داشته و در شهر ماکلیسفلد بریتانیا زندگی می‌کرد پس از آنکه به تماشای سیرک رفت، تصاویری را که آنجا ضبط کرده بود را در فیس‌بوک منتشر کرد.
 
مادر شابینا در حالی که می‌خواست پست او را لایک کند، ایموجی عصبانیت را فرستاد. این مادر که متوجه اشتباه خود شده بود، تصمیم گرفت ایموجی را حذف کرده و پست را لایک کند ولی دوباره ایموجی عصبانیت فرستاد و این کار را چند بار تکرار کرد.
 
شابینا مایا که از مشکلاتی مانند افسردگی، دیابت و نگرانی شدید رنج می‌برد، از رفتار مادرش به شدت ناراحت شده و متوجه اشتباه رخ داده نشد و بلافاصله اقدام به بلاک کردن مادرش کرد و به تماس‌های او پاسخی نداد.
 
مادر شابینا به دیدار دخترش رفت تا موضوع را رو در رو برایش توضیح دهد ولی اینکار نیز سبب رفع کدورت نشد و مادر تصمیم گرفت چند ساعتی به دخترش فرصت دهد تا آرام‌تر شود.
 
روز بعد وقتی مادر به نزد دخترش رفت با جسد بی‌جان او روبرو شد که بر اثر سکته قلبی جان باخته بود.
+19
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  فیسبوک بایست هر چه سریع تر مسخره بازی های لایک و غیره اشو حذف کنه. یازی کردن با روح و روان جوانان که اینگونه در مدرنیسم و پست مدرنیسم مسخ و تک ساحتی شده اند.
  1
  26
  جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  نظر شما چیست؟