رئیس جمهوری آمریکا : به هیئت ایرانی اجازه می‌دهم به نیویورک بیایند

صدای آمریکا :دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز چهارشنبه ۲۷ شهریور در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره احتمال لغو سفر هفته آینده هیئت ایرانی به آمریکا برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت که تصمیم این موضوع با رئیس جمهوری ایران است.
 
پرزیدنت ترامپ گفت: «من اجازه می‌دهم آنها [هیئت ایران] بیایند. به نظر من نشست سازمان ملل بسیار مهم است و ظرفیت‌های زیادی دارد. ... من نمی‌خواهم برخی از شرکت در آن محروم شوند و اجازه می‌دهم بیایند. برای همین بستگی به خودشان دارد.»
 
خبرگزاری رویترز پیشتر در گزارشی به نقل از رسانه دولتی ایران گزارش داده بود که در صورت عدم صدور روادید آمریکا برای هیئت ایرانی جهت سفر به نیویورک و شرکت در نشست سالانه سران مجمع عمومی سازمان ملل، حسن روحانی ممکن است سفر خود لغو کند.
+7
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  پس از اتمام جلسات تمام افراد شرکت کننده را تحویل دولت عربستان بدهند،تا به جهت . تخریب پالایشگاه محاکمه شوند
  15
  37
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تو هم خودت رو مسخره کردی.
  7
  53
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
  ۵۰
  اقا رضا - کلن، آلمان

  خاک بر سره بی وجودت کنن.تا حالا جای سفت نشاشیده بودی.
  6
  35
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  ترسو
  7
  26
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  عربستان و جهان عرب فکر میکنن که امریکا حامی درجه یک آنهاست، در صورتی که به مراتب ثابت شده که ترامپ یک تاجر است و فقط به فکر منافع امریکاست.
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۴۵
  شهلای من - بروکسل، بلژیک
  عربستان و اسراییل هرچه تلاش کردند امریکا را وادار به جنگ با ایران کنند موفق نشدند چون ترامپی اهل جنگ نیست اهل معامله هست حال اسراییل با یک حمله دو کاررا با هم پیش میبرد ابتدا به حساب عربستان رسید تا دیگران حساب کار دستش بیایید دوم این حمله را به حساب ایران گذاشته تا عربستان و امریکا را وارد جنگ با ایران کند اما ترامپی باز کلی اسلحه به عرب ها خواهد فروخت
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  ۴۵
  شهلای من - بروکسل، بلژیک
  ترامپی اهل جنگ نیست کمی فکر کنید این همه رادار اواکس هواپیما ناوهای مجهز به مدرنترین رادار و موشک وماهواره امریکایی در عربستان و حوضه خلیج فارس این موشک و بهپاد ها را ندیدند یا دیدند بیخیال شدند چون نقطه شلیک از اسراییل بوده حال به جای اسرییل ایران را شاخ کردند تا ترامپی یه مقدار بیشتر سلاح به عربها بفروشه
  3
  5
  ‌پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  نظر شما چیست؟