نماینده قم در مجلس: «کشف حجاب» با افزایش قیمت چادر مشکی در حال انجام است

رادیو فردا :یک نماینده مجلس شورای اسلامی از «افزایش قیمت چادر مشکی» در ایران انتقاد کرد و گفت: « کاری که رضاخان با کشف حجاب نتوانست انجام دهد با گرانی قیمت چادر در حال انجام است».
 
احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده قم در مجلس، در توئیتی نوشته است که هزینه تهیه چادر مشکی در سال گذشته بین «۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان» بود ولی در حال حاضر و همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به «۵۰۰ هزار» تا «یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان» رسیده است.
 
وی با هشتگ «نفوذ»، گرانی چادر مشکی در ایران را اقدامی در راستای «کشف حجاب» دانسته و نوشته است: «کاری که رضاخان باکشف حجاب نتوانست انجام دهد با گرانی قیمت چادر درحال انجام است». بحث حجاب اجباری در ایران طی چهار دهه گذشته همواره موضوعی جنجال برانگیز بوده است و مقام‌ها و رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران همواره از «چادر» به عنوان «حجاب برتر» یاد کرده و به تبلیغ آن پرداخته‌اند.
 
همزمان انتقاد اصولگرایان از آنچه که «بی‌حجابی» خوانده می‌شود بالا گرفته است، و این در حالی است که عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور دولت روحانی، روز یکشنبه ۲۴ شهریور گفت: «در حال حاضر بررسی دستگاه‌های مختلف حاکی از این است که کمتر از ۱۰ درصد بانوان جامعه بدحجاب هستند».
+5
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  من جای استکبار جهانی باشم قیمت شورت و سوتین رو صد برابر میکنم تا همتون لخت بیایید بیرون یه حالی ببرم
  21
  6
  یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  نخیر مردم دیگه اعتقاداتشون یا بهتر بگیم خرافاتشون را از دست دادند. مرسی مسیح جان
  3
  25
  یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  بدبخت .نفهم. الاغ. حیف نون سوخته چادر مال شما اعراب هست نه ایرانی. در ضمن اگه کسی واقعا اعتقاد داشته باشه میتونه یه چادر را هر جوری که هست بخره ولی اینو بفهم که مشکل قیمت چادر نیست مشکل بی ارزش شدن دین و خرافاتی که باهاش میاد هست . به امید روزی که همه بیدار بشند و از مشکی پوشیدن و خرافات دوری کنند چون فقط برا خواب کردن مردم و جیبشون را خالی کردن هست.
  2
  20
  یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.