علیرضا فغانی از ایران رفت

آخرین عکس فغانی همراه با دخترش قبل از ترک ایرانعلیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان خیلی یکباره ایران را ترک کرد و با خانواده اش برای اقامت راهی استرالیا شد. او که گفته بود احتمالا بعد از دربی از ایران می رود به دلیل شروع مدارس در کشور جدید محل زندگی اش کمی زودتر ایران را ترک کرد. او در یکی دو سال آینده احتمالا در لیگ استرالیا قضاوت می کند و از ایران به جام جهانی فوتبال هم می رود. علیرضا یکی از ۵ داور برتر حال حاضر فوتبال دنیاست.
 
به گزارش خبرآنلاین یکی از دلایل فغانی برای ترک ایران تحصیل فرزندانش و دلایل دیگر شامل حاشیه هایی بود که بعد از قضاوت هایش در لیگ داخلی برایش ایجاد می شد. از قلعه نویی تا استراماچونی با انتقادهای شان، برای او بحران ساخته بودند و شعارهای تندی که در بازی استقلال با ماشین سازی شنید در تصمیم این داور جدیتی بیشتر ایجاد کرد.
 
او پس از جام جهانی گفته بود هر زمان شرایط تحصیلی فرزندانش فراهم شود از ایران می رود.
 
توضیح: این تصویر، آخرین عکس فغانی با دخترش قبل از ترک ایران است.
+28
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  بهر بهانه ای ایران را ترک کردن، برای اینده ایران پس از نظام اسلامی خوب نیست.نهایتا سطح ای کیو ملت پایین میاید.من فکر میکنم مهاجرت ملت در این دوره خیلی بیشتر بایران صدمه میزند تا مهاجرت پس از حمله اعراب به ایران.در اینده از جهان سومی هم سقوط خواهیم کرد.شاید پس از تغییر نظام آخوند ها و مذهبیون را بیرون کنند تعادل کمی برقرار شود.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.