خواهر ۵ ساله ای که اینگونه در کنار برادر سرطانی ۴ ساله خود ایستاده است

العربیه :تصویری از یک خواهر و برادر خردسال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مرزهای مهربانی میان اعضای یک خانواده جابجا کرده و تعریف جدیدی برای مهر و محبت ایجاد کرده است.
 
در این تصویر یک کودک 4 ساله به نام پاکت که از بیماری سرطان رنج می‌برد به دستشویی رفته و خواهر بزرگترش اوبری، که تنها یک سال از او بزرگتر است، مهربانانه و مادرانه در کنار ایستاده است.
 
پاکت به بیماری سرطان غدد لنفاوی مبتلاست و این تصور توسط مادرش کاتلین برگ در ماه ژانویه منتشر شد. این مادر در توصیف این عکس نوشت: «استفراغ هنگام بازی و بیدار شدن برای استفراغ و او به در کنار برادرش ایستاده و کمرش را می‌مالد در حالی که او بیمارتر می‌شود. این سرطان کودکان است، یا او را ببر یا رهایش کن.»
 
به گفته خانم برگ، این خانواده در نتیجه سرطان فرزندشان از هم پاشیده است، زیرا که مجبور است هر بار که فرزندش را به بیمارستان می‌برد و یا اینکه شب در کنار او بماند، دیگر بچه‌هایش را به مادربزرگ یا خانه دایی‌شان بفرستد.

پیش‌بینی می‌شود روند درمان پاکت در سال 2012 به پایان برسد؛ دورانی که خانم برگ گفته برای خانواده‌ او «چیزی شبیه ابد» است.
با توجه به هزینه‌های گزاف درمان، یکی از دوستان خانواده پروژه جمع‌آوری کمک‌های مردمی تحت عنوان Go Fund Me به انداخته تا برای درمان پاکت پول جمع کند.
 
خانم برگ می‌گوید که در ابتدا احساس تنهایی می‌کرده ولی در پی واکنش‌های خانواده‌های کودکان سرطانی به این تصویر، دریافت که گروهی وجود دارد که او از آنها بی‌خبر است.
+73
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا

  الهی که من برات بمیرم عزیز دلم با اون پاهای کوچولوت. لعنت به این دنیای بیرحم، وارونه
  0
  51
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر خامنه ای!
  6
  50
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حالا عدالت خدا را زیر سوال ببریم یا خیر؟ خامنه ای ضحاک زندگی کنه اما شمع وجود این چهارساله بیگناه رو به خاموشی بره. آیا خداوند بچه رو بخاطر گناه دیگری عذاب میده؟ این چه نوع عدالتیه؟ مگر خدا من رو خلق نکرده؟ مگر نمیدونسته روزی این سوال ها را مخلوقینش خواهند پرسید. مگر نمیدانسته شیطان راه خطا خواهد رفت؟ چرا خلقش کرده و بعد بخاطر فریبی که مخلوق خدا به آدم داده، آدم و حوا تنبیه میشوند؟ یکی از کاسه لیس های رژیم اینجا هست که پاسخی به این سوال ها بده؟
  4
  35
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
  ۲۲
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  عزیز دلم .. کاش میشد کمکت کرد ;(
  0
  36
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  غم انگیز ترین صحنهه دنیا وقتی هست که طفل بیگناهی بیماری سخت داره و غم انگیزتر اینه که طفل خردسال دیگری اینقدر مهربانانه سعی می کنه بهش برسه....همه ادمها باید بیان از ایندو بچه درس زندگی یاد بگیرن.....خدا خودش درمان کنه این طفل معصوم را.
  1
  31
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  در این اتفاقات نگاه پرسشگر من رو بخداست که سئوال نگاهم از اوست,که چرا؟ اگر هر چیز بخواست توست,منظورت از اعتلا کردن این کودک چیست؟پس از مهر و محبت و دوستی با بندگانت,چه نشان ائی هست؟و در این لحظات است که کلامات کفر آمیز بمغزم هجوم میاورد
  2
  24
  شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  خداوند به همه چیز آگاه است. رنج های کودکان بیمار و نیز دیگر بیماران لاعلاج که در حقیقت وجودشان، هشداری برای دیگران است، با توجه به اینکه در جهان آخرت یا آزمونی نداشته و یا با چشم پوشی فراوان به حسابشان رسیدگی شده و بهشت موعود در انتظارشان است، مطمئنا جبرانی مناسب خواهد داشت، بگونه ای که افراد سالم، به حالشان غبطه خواهند خورد.
  17
  2
  شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک:تو اونجا بودی؟.
  1
  7
  شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
  نظر شما چیست؟