فال روز جمعه ۱۳ سپتامبر - ۲۲ شهریور.

فروردین
 
امروز صبح ممکن است برای حل مشکلاتی که به تعویق انداخته بودید عجول باشید. نباید عجله کنید وگرنه همه کارها را اشتباه انجام می دهید و زمان و پول زیادی را از دست خواهید داد. آرام باشید و از درگیر شدن با شریک عاطفیتان اجتناب کنید. اگر برای رفتن به سفری برنامه‌ای دارید سعی کنید این سفر را به زمان دیگری موکول کنید زیرا که با مشکلات جدی روبرو خواهید شد
در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است
جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است
تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

اردیبهشت
 
عجول بودن مانع خواهد شد که تغییراتی را در زندگی عاطفیتان ایجاد کنید. امروز بعد از ظهر زمان عالی را با دوستانتان سپری خواهید کرد. بهتر است که اجازه دهید دیگران هم صحبت کنند وگرنه دعوا خواهید کرد.
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را
تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

خرداد
 
شرایط مالی تان ممکن است به زودی بهبود پیدا کند. پاداش و یا ارثی دریافت خواهید کرد. فرصت هایی خواهید داشت که سرمایه گذاری سودآوری را انجام دهید اما باید محتاط باشید. امروز بعد از ظهر برای یک سفر خانوادگی آماده خواهید شد. باید از انجام کارهای عجولانه اجتناب کنید و همچنین از حدس و گمان نیز بپرهیزید
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست
ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

تیر
 
مشکلات زیادی در محیط کاری وجود دارد که باید با آنها برخورد کنید و همین موضوع باعث می‌شود که شما احساس خستگی زیادی داشته باشید. علیرغم ایراد های که دارید، فرصت موفق شدن شما امروز محدود است. از هرگونه ریسک کردن اجتناب کنید. صبور باشید و به چیزی اصرار نورزید. x
آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست
شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست
تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می خواهند.

مرداد
 
به دلیل خلاقیت زیادی که دارید می خواهید کارهای جدیدی را انجام دهید. اگر برنامه های تان درست نباشد بهتر است که از آنها دست بکشید. یک مشکل جزئی بزرگتر خواهد شد. باید زمانی را برای استراحت کردن خود اختصاص دهید
صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است
از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است
تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

شهریور
 
امروز صبح مضطرب هستید و همین موضوع بر روی روابط شما با شریک عاطفی تان تاثیر خواهد گذاشت. از به کار بردن کلمات توهین آمیز اجتناب کنید وگرنه دعوا خواهید کرد. امروز زمان خوبی برای مسافرت رفتن و یا دیدن دوستان تان نمی باشد. فرصتی دارید که تصمیماتی را بگیرید تا بتوانید سود مالی زیادی را به دست آورید. امروز می توانید به حس درونی تان اطمینان کنید
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست
تعبیر:از اینکه اگر پیروز نشوی می ترسی و مدام در حال رنجیدن هستی تا رنج نبینی به مقصود نمی رسی. اگر قرار باشد با نبودن درد و مشقت وصل حاصل شود، نتیجه ی کار برایت لذت بخش نخواهد بود و در راه رسیدن به مقصود امکان از دست دادن مال و آبرو نیز می باشد.

مهر
 
امروز در بخش های حرفه‌ای بسیار موفق خواهید بود اما مجبور هستید که تمام وقت کار کنید. رئیس تان از شما قدردانی خواهد کرد اما همکارانتان از این موضوع خوشحال نخواهند شد. بهترین کار این است که از دیگران بپرسید که چه کاری باید انجام دهید. به نیازهای شریک عاطفیتان بیشتر توجه کنید.
کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است
بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است
تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

آبان
 
‏ امروز صبح مجبور هستید که به چندین سفر کوتاه بروید. احتمالاً بخواهید که از خانواده تان درخواست کمک کنید. اگر مجبور هستید رانندگی کنید باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید زیرا که در خطر جریمه شدن هستید
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر:هوشیار باش رقیبان می خواهند تو را خوار کنند و از در الفت وارد شده اند و طرح محبت با تو خواهند ریخت. فریب آنها را نخور. خودت گره ها را باز کن. از چیزی خجالت نکش به سفری کوتاه می روی و در این سفر گشایشی در کارت می شود و تو به کام دل خود می رسی و در آن زمان بندگی خداوند را فراموش نکن.

آذر
 
امروز صبح نمی توانید طبق برنامه های خود پیش بروید و این قضیه شما را عصبی می کند. سعی کنید به جزئیات برنامه های تان به همراه همکاران و دوستانتان توجه داشته باشید. باید سعی کنید آرام باشید و بر روی کارهایی که در دست دارید تمرکز کنید. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست
هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
تعبیر: درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

دی
 
اگر مجبور هستید که به یک سفر بروید باید به جزئیات آن بسیار توجه داشته باشید. قبل از این که چمدان خود را در ماشین بگذارید باید وسیله نقلیه تان را مجدد از نظر فنی چک کنید. ممکن است بخواهید که مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرید. پس از انجام دادن کارهای تجاری امروز اجتناب کنید زیرا در خطر از دست دادن پول هستید
جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست
عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست
تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

بهمن
 
امروز قدرت تمرکز کردن شما به طرز عجیبی بسیار عالی است و همین موضوع باعث خواهد شد که در محیط کاری بیشتر کارآمد باشید.با مدیریت عالی که دارید می توانید از یک درگیری در محیط کاری تان جلوگیری کنید. باید توصیه های همکارانتان را نیز در نظر بگیرید.امروز بعد از ظهر اخبار خوبی از سمت یکی از بستگان دریافت می کنید
لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است
شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است
تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی.

اسفند
 
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست
ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد..
+6
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.