راه اندازی دسته سینه زنی محرم در کانادا و درگیری با معترضان ایرانی شهریور ۲۰۱۹

راه اندازی دسته سینه زنی محرم در کانادا و درگیری با معترضان ایرانی شهریور ۲۰۱۹
+237
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  اولا این دست ها به آخوندا مربوط نیست خود مردم راه میندازن حالا نمیدونم شاید آخوندا برن توش دخالت کنند ولی در کل یه درصدی از مردم با اینکه ضد آخوند هستند ولی باز هم دیندار هستند و آخوندها رو اصلا مسلمون نمیدونند. ثانیا خدائیش ما هیچیمون به آدمیزاد نرفته نه اون قمه زنی و زنجیر زنیمون نه این اعتراض وحشیانه مون . کشورهای عربی که مهد اسلام هستند هیچکدوم این دیوونه بازیها رو در نمیارن.
  233
  67
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  شما دقت کنید عربها میگن ما به امامای شما احترام میذاریم اینا میرند فحش ابوبکر و عمر و عثمان و تا میان پائین به آل سعود میگن اینرو انگلیس آورده باید بره یه مدت حتی گیر داده بودند شیخ کویت هم باید بره انگار اون کشورها همه مال ایناست. خوب طرف هم میره امریکا رو برات میاره توی منطقه که ازش حفاظت کنه چه توقعی داری؟
  197
  47
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۲
  ۴۹
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  مسلما افراد با هرمسلک و اعتقادی حق برپایی مراسم دینی وآیینی خود را دارند و کسی حق تعرض به آنهارا ندارد ولی وقتی نماینده یک حکومت دیکتاتور وسرکوبگر باشی قضیه فرق میکند . هدف اینها فقط تبلیغات برای جمهوری اسلامی و شیعیگری خاص این رژیم است وبایدجلویش گرفته شود.
  28
  184
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۱
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  میگم فقط این یکنفر شعار میداد بقیه
  16
  76
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  بهشت اختلاس گران و دزدان و متجاوزین و جنایتکاران و قاچاقچیان اسلامی معلومه که در سیرک عاشورا و تاسوعا باید شرکت کنند اگر همین حسین و حسن و بقیه مرده های عرب نباشند این غارتگران و جنایتکاران چگونه زندگی کنند آنهم در کانادا
  19
  139
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۴
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  پس دمکراسی چی می شه! 🤣 بازم هم به کانادایی ها از این لس آنجلسی ها که بخاری بلند نشد
  134
  21
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  زن .... چه می کشی خودت را. دیگر نشود حسین زنده. کشتند و گذشت و رفت و شد خاک. خاکش علف و علف چرنده. من هم گویم یزید بد کرد. لعنت به یزید و بد کننده .........هر سال در سیرک محرم باید این شعر زیبای ایرج میرزا را چندین بار خواند
  16
  87
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. من یکی از طرفداران نظرهای شما هستم. مراسم مذهبی اونم در خارج بیشتر از طرف مردم تشکیل میشه.من خودم شرکت نمیکنم و به من ربط نداره ولی کسی بخواد ازاده.ما چرا همه چیز را به سیاست ربط میدیم.صاحبخانه که دولت کاناداست اجازه میده مهمان دیگر صداش درمیاد.....
  121
  27
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
  ۵۰
  arash_oslo - اسلو، نروژ

  خیلی جآلبه همین مجاهدین و چریک فدائیا خمینی کسافتو آوردن تو ایران حالا حرف از ازادی برای ایران میزنن .ننگ بر شماها .
  17
  90
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  اینان پیشقراولان فاشیسم اسلامى در جهان هستند، کسانیکه از عقیده اى دفاع میکنند که در کشور مبدأ، زنان نیمى از جمعیت ،اقلیتهاى مذهبى ،کارگران و دگراندیشان را از ابتدائى ترین حقوق خود محروم کرده و هر صداى اعتراضى را در نطفه خفه میکنند. چرا باید به اینها اجازه داد که در یک کشور دمکراتیک ،آزادانه ، دیکتاتورى را تبلیغ کرده و مقدمات آنرا براى حکومت بر فرداى جهان آماده کنند؟
  14
  84
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  اینم شده سرنوشت ما . اینا میگن مرگ براون اونا میگن مرگ به این. اخرشم هیچی . از نظر من هر کسی حق داره ازادانه مراسم دینی خودش رو انجام بده یه نمونه واقعی رو همین الان توی ویدیو دارین می بینین یعنی دولت کانادا اجازه داده بعد ایرانی متمدن پر ادعا مییاد جلوشو بگیره . خوب عزیز هموطن تو هم می خوای نمایش قدرت بدی میخوای از عقیدت بگی یه روز هم تو هماهنگ کن جمع شین یه جا . تا کی باید به جون هم بیفتیم دیگران لذتش رو ببرن. این واقعیت ما هست متاسفانه . یعنی فقط باید کشور مال من و کسانی باشه که با منن . ما هیچ وقت به مقصد نمی رسیم فقط دور خودمون می چرخیم
  68
  20
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دوست عزیز فرمایشات شما مورد تایید است و اعتدال نظر شما قوی. طرف تو کانادای کاپیتالیست پرچم چریکهای فدایی خلق برداشته داره به مردم بدبخت که خیلیهاشونم ایرانی نیستن فحش میده یعنی اینا میخوان ایرانو آزاد کنن(خدا خرو دید و شاخش نداد). اون پلیس بدبختم اون وسط گیر کرده. اینها هم که از به شما منفی میدن عقدشون و توسریشون از جای دیگست زورشون مثل همین بابا تو ویدیو به شما رسیده. همین الانم من اینو نوشتم منو به دین تازی و ساندیس خوری و . متهم میکنن اما اگر دوتا کلمه زشت نثار شما میکردم میشدم قهرمانشون و به به و چه چه. من فکر میکنم بیشتر از آزادی به اعتدال نیاز داریم خوش باشی رفیق.
  82
  26
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
  ۳۵
  kiarash88 - تهران، ایران

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. تو .. که بویی از دمکراسی نبردی . ... ساندیسی.
  14
  91
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تمام این ها مزدوران جمهوری اخوندی هستند که با رانت خواری و یا ارتباطات متعدد به کانادا رفته و ابروی ایرانیان را با این وحشی بازی های قرون وسطائی می برند. اگر از این مراسم میخوانهد بهتر هست برگردند ایران و یا در خانه توی سر و کله و سینه ی خودشان بکوبند
  15
  70
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  واقعا از شعور بعضی ها در ماست مالی کردن حقایق با سو استفاده کردن از دموکراسی در عجبم!! مخالفان دموکراسی رنگ مدافعان دموکراسی را گرفتند!! خیلی از دموکراسی خوشتون میاد ریشه تحجر و تبعیض و زن ستیزی را نشانه بگیرید نه چند نفری که به ظلم و حماقت معترضند. دین اسلام ناقض دموکراسی و کاملا سیاسی و حکومتی است و مردم حق دارند به این ناقضان دموکراسی اعتراص کنند.
  18
  47
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اون حرومیهایی که میرن آمریکا و اروپا و کانادا عزاداری میکنن همه چی خوردن با 7جدو آبادشون که هم زندگی مدرن که با تلاش کشورهای غربی ساخته شده رو میخوان و هم کثافت مغزی قدیمی خودشون رو.
  20
  76
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::romano - تهران، ایران::]. دوست عزیز متاسفانه مردم ما هنوز بجای آنکه پیرو استدلال باشند از احساس خودشون پیروی میکنند بنابراین دچار افراط و تفریط میگردند. همین ضد دین بودن بعضیها در مقابلش تندروی دینی رو بوجود میاره و حالت جنگ بوجود میاد
  60
  19
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
  ۴۰
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  [::kiarash88 - تهران، ایران::]. تو که بویی از دموکراسی بردی بیا برامون نطق کن!
  48
  11
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  این عنقلاب کثیفِ خمینیه که صادر شده به آنسوی مرزها و بایستی جلوی اون بایستیم . دمتون گرم و بسیار عالی
  14
  59
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  ۴۰
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  این یه مراسم سنتیه که صدها ساله انجام میشه! ربطی به هیچ حکومتی نداره!ربطی به ساشا صبحانی نداره!مشکل اینه که بعضی ها ایدولوژی حکومتی رو با دین اکثر مردم یکی میدونن و میخوان با اون مبارزه کنن!که اینطوری نیست!دین هم دیروز و پریروز نیومده که بتونی یه روزه بهش بگی برو تو مسجد!از این گنده ترهاش هم نتونستن ذره ای اعتقادات اکثریت روعوض کنن!اینکه جوجه بود!
  68
  18
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان::]. دوست عزیز ببین هنوز خیلی از ایرانیا گله ای عمل میکنند این یه حالت فاشیستی هست که از زمان شاه توشون مونده یعنی بطور جمعیتی بدون استدلال و تفکر یکی رو هدف میگیرند و بمحض دیدن اسمش بدون اینکه بخونن چی نوشته منفی میدند رد میشند. برای همین در نهایت خیلیهاشون به بیراهه میرند نوکر این و اون میشند در حالیکه خیلی ادعا دارند در برابر سوال هم فورا یا قایم میشند خودشون رو به نبودن میزنند یا یه فحاشی میکنند و قبل از اینکه جواب بدی میرند. در کل یه حالت اشباع نشده و نامتعادل دارند نتیجش هم این شرایط نامتعادل میشه که البته اینجور اشخاص ازش راضی هستند چون ازش سو استفاده خودشون رو میکنند. اگه این وضع آخوندا توی ایران نباشه کجا اکبر گنجی میتونه پول در بیاره یا رضا پهلوی بره از بن سلمان 300 میلیون بگیره یا علینژاد که لنگ نون شبش بوده بره خونه دو میلیون دلاری بخره؟ هزاران غربی هست که دکترا داره سواد واقعی داره زبانش هم که زبان مادری هست شغل نداره ...دارم راجع به میلیون دلار حرف میزنم برای یه آدم دانشگاهی خیلیه در مورد یه زندگی معمولی حرف نمیزنم....
  50
  14
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::شب ناب - یوکوهاما، ژاپن::]. .... این اعتقادات اکثریت که میهنم رو به کثافت و لجن کشیده و احمقی مثل تو به خودش اجازه میده که برای مردم تکلیف تعیین کنه.
  12
  41
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان::]. ...در مورد چند هزار دلار حرف نمیزنیم که بگیم طرف حقش هست از کشورش رانده شده باید زندگیش رو بچرخونه که بتونه به مبارزه خودش ادامه بده. اینا دیگه امریکایی شدن یعنی پول براشون شده معیار اصلی . بعد یه عده هموطن که از آخوندا دل پر دارند میافتند به دام اینا خوکچه آزمایشی میشند که اینا هی برند ازشون گزارش تهیه کنند در مقابلش کیلویی پول بگیرند. وگرنه مبارزه گر ایرانی چرا باید پیش دولت امریکا کد پیمانکاری داشته باشه؟ معلومه بولتون براش درست کرده دیگه. اومده توی یکی از این مراسما کارتشو داده گفته با من تماس بگیر بعد هر رفته مخشو زده گفته دختر جون فکر آینده خودت هم باش فردا پیر میشی باید پولدار باشی ایرانیا میندازنت تو خیابون و اینا.
  42
  15
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::شب ناب - یوکوهاما، ژاپن::]کاری نداره میخوای مهد دموکراسی دنیارو ببینی حکومتی رو که ازش دفاع میکنی و نگاه کن! نصف جمعیت انکشور از ابتدایی‌ترین حق خودشون محرومند.حالا هی بمیخ بنعلش کنید بگمان اینکه همه مثل خودتون شیرینن .
  8
  35
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دیگه اینا مردم سنتی هستن دنبال استدلال نیستند میخوان خودشون رو از نظر معنوی ارضا کنند .بعضیاشون ممکنه در طول سال برخلاف امام حسین رفتار کنن یعنی دروغگیی کنن برای پول درآوردن ولی آخر سال بیان بخشش بگیرن. همه نوع آدم هست من وشما خدا نیستیم که براشون قانون بذاریم هرکس تا وقتی ضرر به دیگران نزده اختیار خودش رو داره. مشکل توی ایران اینه که یه عده خر مذهبی به دیگران تحمیل میکنن وگرنه توی ایرانش هم کسی مشکلی با آخوند و حجاب و اینا نداشت خارج که سهله.
  40
  11
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز من رد نمیکنم که ممکنه حکومت ایران توی این مراسم دست ببره . البته توی کانادا بعیده چون روابطش رو صد درصد با ایران قطع کرده اگر بخوان اینکار رو بکنند از طریق سفارتهاشون توی انگلیس و کشورای اروپایی دیگه میکنن و نزدیکتر هم هست. خود عربستان هم شبکه خیلی قوی تبلیغاتی در همه این کشورها داره و بطور باز هم تبلیغ میکنه و پول خرج میکنه . در کل نمیشه به فرد حمله کنی مگر اینکه ثابت کنی توی این داستان نقش داره.
  41
  11
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  زنه همسن مادر آدمه میاد اینجا جا پاش توی همه صفحات هست معلومه زندگی نداره خانواده نداره البته هیچ معرفتی بجز فحاشی ازش تراوش نمیکنه . معلوم نیست تو کدوم شهر نمور غربی حقوق گدایی میگیره نه میفهمه فرهنگ چیه نه تئو لوژی میدونه نه تمدن میدونه چیه ...متاسفانه محیط فاسد ایران نتیجش این خیل فحاشان هست همه پیر شده و بازنده در زندگی که میخوان دیگه هر تصمیم غلطی هم خودشون در زندگی گرفتن هرجایی دعوا کردن طلاق گرفتن هر جایی تنبلی کردن اخراج شدن همه رو کمپلت بندازن گردن دین و آخوند و اینا خودشون رو بیگناه جلوه بدن. اینا مثل چرک روی زخم که زیر ذره بین میبینی چقدر زشت و بدترکیب هست بزودی کنار خواهند رفت از شرشون راحت میشیم. جهنم تنها جای کسانی است که تمام موقعیتها را در زندگی خودشون نابود کردند!!
  45
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  ۴۲
  داریوش دینشاه - هلسینکی، فنلاند
  سگ زرد برادر شغال
  5
  21
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. چرا عزیزم. اینجا مسجد و جاسوس دارند و این زشتی ها را ان ها سامان میدهند. ولی هرگز شک ندارم که میکروب اسلام کثیف توی تن اکثریت این ها هست
  8
  29
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  یه سوال از مدافعان سنت دارم؟! سنتی که از سر تا تهش در خدمت حکومت شیاطین و ظلمین و دزدها باشه آیا انجامش الزامیه؟ ملتی که در گشنگی هستن و اینهمه دزدی و بی بندوباری رو در حکومت میبینن و این عزاداریها میشه گفت مهمترین پشتوانه تبلیغاتی و حمایتی از حکومته آیا واجبه عزاداری کنن. آیا نباید به خاطر فنا نشدن انسانها و طبیعت ایران و خاورمیانه دزد از این بازی و تفریح بردارن. یارو سالگرد فوت باباش رو فراموش میکنه اما ماه محرم یادش نمیره. من هرچه قدر هم بخوام دموکرات فکر کنم و علایق و تفریحها و یا باورها (عمرا باوری باشه) مردم رو بپذیرم و احترام بزارم در مقابل نابودی ایران و منطقه هیچ ارزش و اهمیتی نداره. منم حوصلم سر میره دوس دارم تفریحی داشته باشم اما این تفریح سالیانه به بهای نمایش قدرت و ارزش جمهوری اسلامیه. هرکسی هرچه قدر هم بگه مخالق رژیم و اعمالشه کوچیکترین عملش برای محرم طرفداری عملی و تبلیغ عملی از موجودیت و ارزش این حکومته. واقعا نمیرزه به خاطر انسانها و طبیعت این مملکت دست از این تقریح برداریم؟
  11
  33
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دوست همولایتی ما، ماشاالله روز بروز اطلاعات شما در مورد جزئیات زندگی خارج نشین ها زیاد و زیادتر میشه. نکنه دوستی، رفیقی تو وزارت اطلاعات دارید که بهتون خبر میده یا اینکه دستگاه اطلاعاتی وابسته به شخص سرکار در خارج از کشور مستقیم به خود شما گزارش میده؟! یادمه زمانی که اعلیحضرت کشور رو ترک میکردن هم شایعه ای سر زبانها بود که ایشام ملیونها دزدیده و با خودش میبرد! بنظر میرسه که تلاش شما دوست گرامی هم در همین مسیر افتاده که “دو تا به آخوند بندازم که پشت بندش هشت تا به رضا پهلوی حواله کنم” !!!
  11
  32
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  مرگ بر هیچکس، زندگانی برای همه، جنایتکاران را و طرفداران جنایت و مرگ را با قانون دموکراتیک می توان سر جای خود نشاند، این که فحش می دهد، یک نوع جرم مرتکب می شود، تروریست نامیدن دیگران و مرگ گفتن بر دیگران، دیگر شعار درستی برای رهایی نیست، بلکه به شیوه‌ های همین حکومت مهر تایید می زند
  26
  9
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. برادر بنظر میرسه که شما تو همین یکی دو روز از طرف سپاه سایبری استخدام شدی! اوائل که به شما خیر مقدم گفتیم نظراتت با اگثر کاربر های اینجا همگون بود. نمیدانم، شاید این هم شگرد جدید بی.....های سپاه سایبری باشه که در عالم خریت خودشان ملت را خر فرض میکنند.
  9
  34
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
  ۳۵
  kiarash88 - تهران، ایران

  [::شب ناب - یوکوهاما، ژاپن::]. به زودی که رهبرتون (خامنه ای) رو به درک واصل کردیم براتون کلاس اموزشی میزاریم.
  12
  41
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. ملت های بزرگ به رهبر احتیاج ندارند و بدون شک اعتقادات غلط و ذهن های کور عقب افتاده هستند که بدنبال امام زمان خیالی از امثال خمینی متحجر یک بت میسازند و به عبایش اویزان میشوند. در هر خانواده ی ایرانی معمولا یک یا چند نفر اخوند و شبه اخوند و عاشقانان فرهنگ منحط عرعری وجود دارند و تصور نمیکنم تا کمتر از 200 سال دیکر این میکروب تحجر عرعری از استخوان این ها بیرون برود
  13
  30
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آخه شما برمیگردی میگی "میکروب اسلام کثیف" دیگه راه رو بر روی هر نوع مباحثه میبندی. من دینی نیستم البته مطالعاتی در زمینه تاریخ و تاریخ ادیان و مطالعات تطبیقی ادیان دارم که تفریحی نبوده دانشگاهی بوده ....متاسفانه فقط ایرانیها به این شکل صحبت میکنند شما سرتاسر کامنتهای غربیها رو بری بخونی خیلی درصد کمی آدم اینجوری پیدا میکنی که اینقدر راحت قضاوتهای خیلی سخت و خشن انجام بده ! نمیخوام ناراحتت کنم دوست عزیز چون اینجا ما نه سیاسی هستیم نه دینی هستیم نه جایزه ای به کسی میدند ...در مقایسه با سن و سالت خیلی قضاوتهات عجولانه و تند و خشن همراه با توهین هست. این نحوه متمدنانه ای برای انجام بحث با دیگران نیست شما احتمالا از اونا هستی که میری توی یه جایی چارتا مذهبی دو آتیشه نشسته از این حرفها میزنی بعد هم فحش و فحش کشی و دعوا شروع میشه.. تا زمانی که این رویه شماها هست ایران و ایرانی به هیچ جا نمیرسه و همش درگیری هست. ...
  33
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. همینطور که بهت گفتم من تحصیلاتی در این مورد دارم شما نظراتی داری که پشتوانه علمی هم نمیاری که ساپورتش کنی همینجوری نتایجی رو که خودت گرفتی میپرونی میری ..اصلا شایسته سن شما نیست. بیشتر چیزهایی که تابحال ازتون شنیدم نویسنده هایی مثل همون ویل دورانت یا ریچارد فرای یا کریستین سن یا جان ناس یا ادوارد براون و. خیلی از کسانی . که کارهای سترگی در زمینه تمدن ایرانی و تمدن اسلامی انجام دادند تائید نمیکنند و عموما نظراتشون در نقطه مقابل شما هست.. حالا بگذریم اون جملاتی که شما بکار میبری اساسا نمیشه بهش گفت بحث علمی فقط یه جور توهین هست به مذهب و مذهبیون. اینا رو مینویسم چون همیشه فکر میکردم بیشتر جوانانی که توسط آخوندها مورد اذیت واقع شدند مخصوصا غرائز جنسی و ازادیهاشون لطمه خورده اینقدر عصبی هستند اصلا برام تعجب آور هست فردی در سن 76 اینطور حرف بزنه...!
  31
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز اولا من نصف بیشتر فامیل و دوستام خارج زندگی میکنند از ژاپن تا امریکا دلیل خبرداشتنم اینه که باهاشون هر روز در تماسم ضمن اینکه اخبار رو هم دنبال میکنم. در مورد سپاه سایبری من ارتباطی با اونها ندارم. اساسا آدم آزاده ای هستم زیر بار هیچ گروه و دسته ای نمیرم نظرات خودم رو دارم ..این برای خیلی ایرانیها عجیب هست چون اکثرا میل دارند دسته بندی کنند و سعی میکنند توی دسته خودشون از حد و حدود دسته فراتر نروند فکر میکنم دلیل تعجب شما هم همین بوده. . در مورد آخوندها هم طرفدارشون نیستم البته مثل شما دشمن خونیشون هم نیستم که بخوام خون و خونریزی رو روشی برای از میان برداشتنشون بدونم . ازشون شاکی هستم چون اولا آزادی ما رو گرفتند ثانیا دین رو تحمیل میکنند ول به هیچ عنوان طرفدار ایجاد جنگ داخلی برای مردم رنجدیده خودم نیستم .
  30
  9
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. لت های بزرگ به رهبر احتیاج ندارند ! هاهاه ...شما که سال 57 بودی ما نبودیم چرا به نسخه ای که میپیچی عمل نکردی بری به اعضای جبهه ملی و اعضای حزب توده و مجاهدین خلق و چریکهای فدایی خلق اینرو بگی؟ آیا اونها از سرمستی اینکار رو کردند یا ضرروت مجبورشون کرد؟.
  33
  9
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
  ۴۰
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  از خاوری چه خبر؟
  4
  23
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  جالب هست که اکثر این ها بدلایلی از دولت کانادا پناهندگی گرفته و دلیل ان را هم ظلم مستتر در ایران میدانند. اگر اسلام و این مراسم خوب هست پس چرا در ایران نماندید!!!؟ سیستم حکمرانی نوع خاص عرعری ایران را نمی پسندید؟ فکر میکنید اسلام غیر از این و دروغ های ماله کشی مثل شریعتی هست! پس چرا به نجف تشریف نمی برید تا همجوار سیدالشهدا بشوید؟ بیش از 50 کشور اسلامی عرعری و عقب مانده وجود دارد. در کانادای پیشرفته چه می کنید؟ با اعمال و رفتار و عقاید عرعری ایران را به گوه کشیدید و حالا نجاست خودتان را به کانادا اورده اید تا با فرهنگ عرعری انجا را هم به گند بکشید؟ خدا و خرما که نمیشود! عقب افتاده ها گیرم اسلام و حسین بهترین هستند. بروید عراق و همجوار عشق خودتان بشوید و انقدر توی سینه ی خودتان بکوبید تا جانتان در اید
  12
  31
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  تمام بدبختی مردم از اعتقادات کورکورانه شون سر چشمه می گیره و بس.
  15
  26
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  دینی که از مسجد و کلیسا بیرون بزنه و تو خیابونها نمایش داده بشه دیگه شخصی نیست و برای گول زدن آدمها تبلیغ میشه.
  15
  29
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  انسانی که سرشار از ایمان است تهی از استدلال است. برتراند راسل
  13
  25
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. در دنیای امروز نه فقط به رهبران نیازی نیست بلکه به حکومتها هم نیازی نیست و کشورها طرفا توسط کارمندانی به نام دولت (از رییس جمهور گرغته تا پایین) باید اداره بشن و حقوقشونو بگیرن و دورشون تموم شد برن گورشونو گم کنن. حکومت برای دوران بربریت انسانهاست که با جنگ و سیاست زندگی میکردن. در حال حاضر حکومتها شیاطین زمان هستن و برای منافع شخصی خودشون و خانوادشون و گاهی ایل و تبارشون، ملل و انسانها رو به بدبختی کشوندن.
  15
  32
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. عزیزم، همینکه اشاره به جنگ داخلی میکنی دقیقاً همان حرفیست که سالها از حامیان رژیم شنیده ایم که با ترساندن مردم از جنگ و مقایسه ایران با مثلاً سوریه به عمر رژیم افزوده اند و به ریش من و شما خندیده اند. حالا پس باید طبق پیشنهاد شما چهل سال دیگر هم کجدار و مریض رفتار کنیم بلکه نسل بعدی آخوندها دلرحم تر باشند و به ما آزادی بدهند؟ نه عزیزم، شما ملایم بجنگید ولی ما جوانتر ها را تشویق میکنیم که انقلاب کنند و کمکشان میکنیم که ترسشان از امام حسین و علی گدا و سایر لولو ها بریزد.
  8
  27
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. البته عزیزم. اما گفتار من مناسب شیادان و فسیل هائی بنام ایت الله ها هست که به کمک مذهب در ایران حکومت اپارتاید اسلامی تشکیل داده و به اسم دین همه نوع جنایت و دزدی هم میکنند. بیانات شما در مورد یک کشور دموکراسی درست هست و در یک کشور ازاد من کاری حتی به گاوپرستان و الت پرستان هم ندارم. اما در رژیم ایران مذهب وسیله هست و من هم به جنگ همین وسیله میروم. هر وقت در ایران عقیده و مذهب ازاد شد مطمئن باش من هم یک کلمه در باره ی اسلام نخواهم نوشت هر چند همچنان ان را مذهب و مرامی منحرف شیطانی و جنایتکارانه و خرافاتی و عرعری میدانم
  7
  24
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اتفاقا ان زمان هم می گفتم ولی یک دست صدا ندارد و ملت چنان عشق اسلام قرون وسطائی و چگوارابازی به سرش زده بود که کسی جلودارشان نبود. حالا دوزاری همه افتاده و هر چقدر لابه و ناله کنند گربه جوجه را پس نخواهد داد.
  5
  22
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ضمنا اکثر اینها پناهنده نیستند. چندین سال هست که کانادا و استرالیا و بعضی کشورهای دیگر تاکیدشون رو گذاشتند روی مهاجرت سرمایه گذاری تا پول بیشتری رو جذب بکنند .بخاطر همین قشر کاسبکار اکثرا بازاری یا چلوکبابی و رستوران دار و دلال خودرو . اینجور آدمها مهاجرت کردند . این شاید توضیح بده چون این قشر در واقع کسانی هستند که بیشتر اهل هیئت و تکیه هستند. خانومهاشون هم حجاب بیشتر دارند و در کل این طبقه بیشتر سنتی هستند ضمن اینکه اکثرا طرفدار حکومت ایران نیستند ممکنه یه اقلیت خیلی محدودی حزب الهی پیدا بشه ولی اکثرشون سنتی معمولی هستند که زمان شاه هم بودند
  27
  9
  ‌پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خوب ..بله کسانی که خودشون در کشورای خارج در ناز و نعمت هستند برای مردم داخل جنگ و خونریزی تجویز میکنند ...!
  26
  8
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. ریختن خون جوانهای رشید کشور کافیه، بزار یه قدری هم خون آخوند ریخته بشه.
  4
  14
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
  ۳۸
  Piotr - ورشو، لهستان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اوج منطق چرت این سبکبالم رو تو این جمله ببین :ولی ما جوانتر ها را تشویق میکنیم که انقلاب کنند و کمکشان میکنیم که ترسشان از امام حسین و علی گدا و سایر لولو ها بریزد. یعنی چی ؟ یعنی خودش بمونه آمریکا بعد که خون و خونریزی تمام شد بیاد بعنوان یه آمریکایی وزیر وکیل بشه
  13
  5
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  آره، من آدم فروشم. ولی اگه بخوام تو چریک چروک خورده رو بفروشم که دو روزه ورشکسته میشم. اونقدر داد و بیداد راه بندازین تا به عارضه باد فتق دچار بشین.
  16
  4
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. نگران نباش، بزار انقلاب بشه، من میمونم آمریکا و برای تو دعوتنامه میفرستند که برگردی.
  2
  6
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. آیدی جدید مبارک!
  1
  5
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. من در نوشتن و دغلبازی مهرت خیلی هارو ندارم، اما با همین زبان الکن و معلومات و سواد کم حس میکنم که چهار تا جمله ای که سر هم میکنم به دل عده ای مینشینه. اگر قرار بود با شریک شدن افکارم خیط بشم، مدتها پیش دُمم را روی کولم میگذاشتم و در نهایت فقط خواننده میبودم. تلاش مذبوهانه رژیم با ترفند های مختلف از آوردن پدر سحر به تلویزیون تا سرازیر کردن سپاه سایبری به اینترنت ادامه خواهد داشت و نشانگر اینست که ضربه روشنگران کاری بوده و ترس خیلی ها از لولوی عزرائیل و جهنم رفتن ریخته. تا جایی که حتی ظلم روی زمین را به خدا نسبت میدهند و وجودش را زیر سوال میبرند. حالا شما هی لجن آخوند را ماله بکشید.
  1
  11
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  اصلا این خودش شیوه خوبیه برای تبلیق دین حق. مشرکین متوجه به این اصل شده‌اند، هر جایی که عده‌ای مسالمت‌آمیز، دسته درست کردند، ولی عده‌ای با خشونت دست به بهم ریختن بساط رو دارند، حق با دسته هست. ضمنا با سالار شهیدان، ثارالله امام حسین علیه السلام هم از همین حالا آشنا میشن که بعدا دچار سرگیجگی نشن. چون بزودی با ظهور ولی‌عصر منجی عالم بشریت آقا امام زمان عج، حکومت شیعیان جهانی خواهد شد.
  12
  3
  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران
  یکی بمن بگه چرا باید همه الله رو بپرستن؟وگرنه مشرک و کافر میشن و مهدورالدم؟! میدونم هیچکدوم از مدعی های میانه و تند جوابمو نمیدن.خخخ
  1
  4
  شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۸
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  اتفاقا این عزاداران کانادایی ساندیس خور نیستند.اینه انقدر از مال ملت ایران خورده اند و فربه شده اند که ساندیس براشون بی مزه است ،خوراکی های اونها ماورا ی این حرف هاست. ساندیس مل بدبخت های این ور آبیست.
  0
  5
  شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]گدا گر همه عالم به او دهی گداست .
  0
  0
  جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
  نظر شما چیست؟