زن پرونده تجاوز نیمار متهم به کلاه‌برداری شد

نیمار تمامی اتهامات خانم ترینداده را رد کرده بود بی بی سی :پلیس برزیل، زنی که نیمار ستاره فوتبال این کشور را در ماه مه و در هتلی در پاریس متهم به تجاوز کرده بود، به گمراه کردن دادگاه متهم کرد.
 
ناجیلا ترینداده و شوهر سابقش استینونس آلوز، متهم به دروغ گفتن به پلیس و تلاش برای اخاذی از نیمار هستند. نیمار که الان بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن است، پیش از این از هرگونه اتهامی تبرئه شده بود.
 
وکیل خانم ترینداده گفت که از شنیدن این اتهام متعجب شده است. کازمو آروخو، اتهامات پلیس را رد کرد و گفت که موکلش هرگز برای گرفتن پول از ستاره فوتبال برزیل با آقای آلوز تبانی نکرده است.
'سکس با رضایت طرفین '
پرونده متهم کردن نیمار به تجاوز برای چند هفته به تیتر روزنامه‌های برزیل و سایر نقاط جهان تبدیل شد.
 
اولین بار در ژوئن بود که ستاره پاری‌سن‌ژرمن ویدئویی هفت دقیقه‌ای را در اینستاگرامش منتشر کرد و گفت که متهم به تجاوز شده است.
 
او همچنین پیام‌ها و عکس‌هایی را که در واتس‌اپ با زن مورد نظر رد و بدل کرده بود، منتشر کرد.
 
در آن ویدئو نیمار گفت با این هدف که "ثابت شود واقعا هیچ کار اشتباهی رخ نداده است" به این موضوع واکنش نشان داده است.
 
او گفت که آن‌ها در اینترنت باهم آشنا شدند، پول بلیت پرواز آن زن به فرانسه را پرداخت کرده و قبل از این که خانم ترینداده به برزیل برگردد و با حضور در مرکز پلیس او را متهم به تجاوز کند، رابطه جنسی با رضایت طرفین داشته‌اند.
 
پس از آن خانم ترینداده یک مصاحبه تلویزیونی انجام داد و در آن ویدئویی منتشر کرد که حاوی تصویر درگیری دو طرف بود.
 
پلیس بعدا پرونده‌ای را علیه خانم ترینداده با اتهام دروغ گفتن در مورد اجبار در رابطه با نیمار به جریان انداخت.
 
نیمار از شروع قضیه تمامی اتهامات را رد کرد و گفت که هدف اخاذی قرار گرفته است. پلیس پرونده نیمار را اواخر ژوئیه مختومه اعلام کرد. دادستانی سائوپائو نیز گفت که پرونده به دلیل فقدان شواهد کافی معلق شده است.
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.