پیروزی احمدی‌نژاد و خنده‌های او بر لب‌

آمد نیوز :بر اساس گزارش منابع خبری «آمدنیوز» در بیت رهبر جمهوری اسلامی، آزادی «سعید مرتضوی» از زندان که روز گذشته با اعلام رسانه‌های جمهوری اسلامی صورت گرفت، پس از جلسه‌ی محرمانه‌ی «محمود احمدی‌نژاد» رئیس‌جمهور پیشین با «مجتبی خامنه‌ای» فرزند رهبر جمهوری اسلامی رخ داده است. 
 
این جلسه که به مدت چهار ساعت طول کشیده، منجر به آزادی «سعید مرتضوی» از زندان شده و یک پیروزی بزرگ برای «محمود احمدی‌نژاد» تلقی شده است. 
 
این منبع آگاه «آمدنیوز» اعلام کرده طبق مدارک و مستنداتی که قوه قضائیه در اختیار دارد، «سعید مرتضوی» دادستان پیشین تهران در مجموع پنجاه روز هم در زندان نبوده است. 
 
گفته شده این‌کار فقط برای جلب رضایت «محمود احمدی‌نژاد» و با هدف  آغاز یک جنگ روانی و رسانه‌ای میان «احمدی‌نژاد» با «صادق لاریجانی» صورت گرفته است. 
 
این منبع آگاه «آمدنیوز» گزارش داده است که «احمدی‌نژاد» هم‌چنین مجوز آزادی «حمید بقایی» معاون پیشین خود در ریاست‌جمهوری را از «مجتبی خامنه‌ای» گرفته و در حال حاضر باید کارهایی نیز را برای آزادی «اسفندیار رحیم مشایی» یار دیرینه‌ی خود انجام دهد.
 
پس از ارسال فیلم دو ساعته‌ و مستند در خصوص مفاسد کلان خانواده رهبر جمهوری اسلامی توسط «صادق لاریجانی» به بیت رهبری، خانواده‌ی رهبر جمهوری اسلامی و خود او، با تبدیل وضعیت تهاجمی به تدافعی، در پی انجام حملات کارساز به «صادق لاریجانی» از طریق عوامل کلیدی خود هستند. 
 
این تلاش‌ها پس از افشای برنامه‌ی بیست ساله‌ی «حلقه نارمک» برای در اختیار گرفتن کنترل کشور و به رهبری رساندن «صادق لاریجانی» یا «قاسم سلیمانی» صورت می‌گیرد
+5
رأی دهید
-87

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بعلت قحطی رجال در ایران شخص منحوسی مثل احمدی نژاد با تمام کارنامه ی منحوسش یکی از کاندیداهای انتخابات خواهد بود
  3
  74
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  جلسه مافیاییان با شرکت حضرت آقا
  3
  55
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. لطفا به مافیا توهین نکنید اونها بچه ادمند و هیچکوم صیغهزاده نیستند.در مافیای اتالیایی. باید طرف دارای کارنامه اخلاقی و خانواده شناخته شده باشه،کدوم یک از این تخمه صیغه های مغولزاده پدر و مادر مشخص دارند؟
  7
  52
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  روز نابودتان نزدیک هست یک عاشورایی درست کنیم دیگر هزارسال کسی بفکر خیانت به مردم ایران را بفکرش خهطور نکند
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۵
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند
  مردم بیدار شید
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
  نظر شما چیست؟