افشاگری یک دختر، دهیار دزفول را روانه زندان کرد + ویدیو

دادستان دزفول گفت: به دنبال افشاگری دختری از روستای سنجر دزفول و پخش کلیپی در فضای مجازی، دهیار این روستا دستگیر و روانه زندان شد.
 
منصور محمدی خباز اظهار کرد: به دنبال پخش کلیپی در فضای مجازی و حساسیت‌های موجود، دهیار روستای سنجر از بخش مرکزی دزفول با قرار قضائی و قانونی بازداشت و روانه زندان شد.
 
وی افزود: پرونده به منظور تکمیل تحقیقات در حال روند قانونی خود است.
در روزهای گذشته پخش کلیپی در فضای مجازی در خصوص دهیار روستای سنجر در بخش مرکزی دزفول حواشی زیادی به وجود آورد و مردم خواهان رسیدگی و روشن شدن زوایای این موضوع شدند.
 
در این کلیپ که مربوط به عذرخواهی ملتمسانه این دهیار از دختر ۱۵ ساله‌ای است اینگونه بر می‌آید که دهیار از موضوعی که به این دختر بیان داشته عذرخواهی کرده و خواهان این است که وی آبروی او را نبرد.
 
این دختر جوان برای شرکت در کلاس‌های خیاطی به دهیاری رفت و آمد داشته است.
 
پخش این کلیپ در فضای مجازی طی دو روز اخیر باعث اعتراض‌های فراوان از سوی رسانه‌ها و مردم شده بود که این افراد خواهان برخورد قاطعانه دستگاه قضا با این دهیار متخلف بودند.
+102
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خوب این جانور مورد عفو سیدعلی چلاق قرار خواهد گرفت و احتمالا دختر و خانواده اش بعد ها مورد اذیت و آزار و تهدید قرار خواهند گرفت و آب از آب هم تکان نمیخورد در حکومت اسلامی اگر متجاوز و کثیف و هرزه نباشی و همچنین دزد هرگز پست و مقامی نخواهی گرفت هر چه دزدتر بیشرفتر هرزه تر و جنایتکار تر مورد قبول اسلام و رهبر شغال گراز علی خامنه ای
  7
  104
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  چرا در بین مسئولان نظام یک فرد سالم وجود ندارد!؟!؟چون منتخبین با معیار اسلامی انتخاب میشوند.معیار تعهد میباشد نه تخصص.گشتم نبود نگرد نیست.
  2
  63
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  همون برخوردی با سعید طوسی، با اون نماینده مغل مجلس که بعد از تجاوز به خانم تهدیش میکرد که اگر حرف بزنه میده اونو بکشن یا نجفی که با یک اسلحه غیر قانونی زنش را سلاخی کرد . کردند با این متجاوز هم میکنند!مملکت مملکت عدل علی است و تخمه صیغه ها بر مسند قدرت تکیه داده اند که دیه زن را برابر یک بیضه مرد میدانند و تمام مسلک منحرفشون خلاصه شده به زیر شکم
  4
  48
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  اسلام زیرتنه ای کثیف
  3
  42
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
  ۳۲
  شب روی سنگفرش خیس - آستانه، ایران
  همه جای دنیا وقتی کسی اشتباه میکنه و پوزش خواست بخشیده میشه واقعا یعنی درکش سخته
  14
  2
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۷
  ۷۲
  samson - استکهلم ، سوئد
  این شخص میخواسته مثل تمامی رژیم کثیف اسلامی به این دختر تجاوز کنه اینو .... باید بُرید
  1
  14
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  زمانیکه رهبر مسلمین جهان از شخصی مانند سعید طوسی حمایت میکند و همگی مطلع میشوند,از این(پیشنهادها)زیاد میشود چون میدانند که حامی گردن کلفتی خواهند داشت,با مجرمین پستهای دولتی در این زمینه,تابامروز چه برخوردی شده؟هیچ,ملت هم که غیرت را سرکشیده و بی آبروئی را قیه کرده
  0
  8
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  نظر شما چیست؟