افشاگری یکی از برادران صدرالساداتی - ویدیو

بخاطر همین افشاگری ها در دعواهای باندی و جناحی بوده که الان چند روزه این آخوند معترض با برادر و همراهش مجبور شدند خود را مخفی کنند.
فیلم سخنرانی یکی از برادران صدرالساداتی. روح الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان است
+128
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اخوند خوب حتی اخوند مرده هم نیست و تا حسین و اسلام و اجنبی پرست هستید نکبت هم هست
  11
  78
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۶
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. بیخود هر چیزی رو به هم نبافید حرف حساب از دهن شیطون هم بیاد بیرون حرف حسابه. شما نمیتونید هیچ جامعه ای رو بدون هر بخشش فرض کنید اگر ممکن بود استالین باید شر مسیحیت رو از روسیه میکند که نشد و هنوز هم در لاییک ترین جوامع مثلا نروژ شما کشیش دارید. باید منطقی فکر کرد. این جامعه چه با آخوند چه بی آخوند داره تغییر میکنه و باید هر کسی رو که حرف و نظر مثبت در مورد آینده مملکت داره فرای پشت زمینه جزو یک گروه بزرگ فرض کرد کسی در مورد حکومت جدای مذهب بر اساس قانون تردید نداره. این آقا داره خودشو نقد میکنه اولم میگه یک آخوند نرفت از حق مردم دفاع کنه این یعنی داره آینده خودش رو نابود میکنه و اگر امثال ما تفاوت همدیگر رو نپذیریم دیگر هیچ اتحادی بوجود نخواهد آمد. حرف شاهزاده رضا پهلوی همیشه در گوشمه که گفت در آینده ایران اگر کسی قتل نفس نکرده باید خودش رو جزو یک خانواده بزرگ فرض کنه و باید شرایطی رو فراهم کرد که حتی اون بسیجی اگر جنایتی مرتکب نشده به آینده خودش امیدوار باشه وگرنه بصورت خودکار بخشی از سپاه دشمن علیه مردم از ترس خواهد ماند.
  14
  36
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  تو اگه میخوای از حق مردم دفاع کنی اول اون لباس و اون عمامه مفت خوری ات رو در بیار. این یکی حتما سهم کمتری بهش دادند وگرنه آخوند هیچوقت از حق مردم دفاع نمیکنه
  10
  36
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::romano - تهران، ایران::]. عزیزم اتفاقا من صد در صد با حرف های شما موافقم. کوشش من برای دفع مذهب نیست چون نه این قدرت را دارم و زمان هم خودش مسائل را حل خواهد کرد. مذهب یک موضوع شخصی هست و وقتی بصورت سلاح سیاسی در امد باید سر مار را نشانه گرفت. وقتی حکومت دیکتاتوری مذهبی رفت و عقاید ازاد شد (نه اینکه مذهب از بین برود) تاکتیک مبارزه ی من هم غیر مذهبی خواهد شد. درست مثل اروپا و امریکا و جهان مترقی که سوار بر مذهب نمیشوند
  2
  28
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::romano - تهران، ایران::]. ببخشید فراوش کردم این نکته را اضافه کنم که با اینکه آتئست هستم ولی به تاثیر مذهب در افراد معتقدم. متاسفانه ..... درس جنایت میدهند و مسیح درس عشق میدهد و بین این دو مکتب فکری یک دریا فاصله هست.
  6
  19
  یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  معاویه زمان آقای خامنه ای میگه هر چقدر تلاش کرده نتونسته ثابت کنه فساد حکومتش سازمان یافته و سیستماتیک هستش! و در همه جای دنیا فساد هستش و اینم روش! نمیدونم خوب چرا ما باید حکومتی اینطوری داشته باشیم که همه چیزی که مسئولیتش هستش مثل بقیه دنیاست و هر جایی که حق حقوق مردم هستش باید بر اساس آموزه های الهی و حکومت اسلامی باشه ؟ خوب حالا که مشکلات اقتصادی ، سیاسی، اجتماعی و فساد قضایی و فساد مالی و اختلاس و این چیزاش مثل بقیه حکومتهای دیگه دنیا هستش پس چرا ما نباید حکومتی مثل بقیه دنیا داشته باشیم که تو اون حکومتها مردم حق انتخاب دارند و دیکتاتوری هم سرکار نیست و مراکز نظامی هم کارشون دفاع از کشور هستش نه بساز بفروشی و کارخانه زدن و بندر و فرودگاه و پالایشگاه و زمین خواری کردن. گوربابای ولایت فقیه که روی شاه رو سفید کرده چرا ما نباید این حق رو داشته باشیم که حکومتمون رو خودمون انتخاب کنیم؟
  0
  0
  دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
  نظر شما چیست؟