کلاغ‌های هندی هر روز از قاتل فرزندشان انتقام می‌گیرند

العربیه :دو کلاغ که فرزندشان توسط یک مرد هندی کشته شده، به مدت 3 سال متوالی هر روز به او حمله کرده و به قصد گرفتن انتقام او را نوک می‌زنند.

به گزارش رسانه‌های محلی ایالت آندرا پرداش، مردی به نام شیوا کیوات سه سال پیش سعی کرد جوجه کلاغی را که در یک تور آهنی گیر کرده بود، نجات دهد ولی جوجه کلاغ جان باخت. از آن زمان تا کنون دو کلاغ که به نظر می‌رسد والدین جوجه جان باخته باشند، هر روز به این مرد هندی حمله کرده و با نوک زدن به او تلاش می‌کنند، انتقام فرزندشان را بگیرند.
 
به گزارش روزنامه «تایمز آو ایندیا» به دلیل حملات هر روزه کلاغ‌ها، آقای کیوات هر جا که می‌برد، عصایی با خود می‌برد تا از خود دفاع کرده و کلاغ‌های مهاجم را از خود دور کند. با این حال او گفته که سعی می‌کند آسیبی به کلاغ‌ها نرساند.
 
شیوا کیوات گفت: «کاش می‌توانستم به آنها توضیح دهم که تنها می‌خواستم به جوجه‌شان کمک کنم، اما آنها کلاغ هستند وفکر می‌کنند فرزندشان را کشته‌ام.»
 
در ویدئویی که از حمله کلاغ‌ها به این مرد هندی منتشر شده، او بارها سعی کرد کلاغ لج‌باز را از خود دور کند ولی کلاغ برای مدتی بالای سر او ماند. این موضوع به یک تفریح و سرگرمی برای مردم منطقه بدل شده و برخی از آنها منتظر خروج او از منزل می‌شوند تا حمله کلاغ‌ها را ببیند.
 
یکی از ساکنان محلی گفت که کلاغ‌ها به مانند هواپیماهای جنگنده‌ای که یک هدف مشخص دارند، روی سر آقای کیوات فرود می‌آیند. با این حال تا کنون هیچ فرد دیگری از مردم منطقه مورد حمله کلاغ‌ها قرار نگررفته است.
 
یک روزنامه‌نگار به نام رانجیت گوبتا که به دیدار شیوا کیوات رفته، گفت: «این اولین بار است که یک عملیات انتقامجویانه کلاغ‌ها را می‌بینم.»
 
در سال 2011 دانشمندانی در سیاتل آمریکا دریافتند که کلاغ‌ها کینه‌جو بوده و چهره افراد را به خاطر می‌سپارند. در بخشی از این پژوهش کلاغ‌هایی گرفته و به قفس انداخته شدند ولی کلاغ‌ها پس از 5 سال فردی که آنها را گرفته بود شناختند، بدون اینکه در طول این مدت حتی یک بار او را دیده باشند.
+66
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  همینکه خدا بدونه تو بچه اینارو نکشتی کافیه. کلاغ یه پرنده خاصه. حیوانات دچار اشتباه میشن. کاریش نمیشه کرد. گربه های من وفتی تو اتاق راه میرم میان میچسبن به پام و با من حرکت میکنن. هرچی هم آروم میرم و مراقبت میکنن گاهی یه لحظه زیرپام میمونن. و با فریاد فرار میکنن. و تا دقایقی باهام قهر میکنن. منم همیشه نگرانم یه وقت دست و پاشون نشکنه.
  1
  5
  ‌سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
  ۵۰
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  مطلب کاملا درست است من خودم شاهد بودم که در محوطه دانشگاه یه جوجه کلاغ که داشت تمرین پرواز میکرد تا پرید افتاد زمین در همان لحظه یک گربه جوجه کلاغ را شکار کرد و فرار کرد و به مدت سه سالی که محل کارم را تغییر نداده بودم هر بار کلاغها گربه مذکور را میدیدند بهش حمله میکردند .
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  نظر شما چیست؟