ملی‌پوش سابق آلمان در مظان اتهام پورنوگرافی کودکان

دویچه وله :دادستانی هامبورگ علیه بازیکن سابق تیم ملی فوتبال آلمان پرونده‌ تشکیل داده و خانه‌اش را تجسس کرده است. پرونده بر اساس شکایت زنی تشکیل شده که در واتس‌اپ تصاویری با محتوای پورنوگرافی کودکان از کریستف متزلدر دریافت کرده است.
 
دادگستری هامبورگ برای ملی‌پوش سابق این کشور پرونده‌ای به ظن مبادله تصاویری با محتوای پورنوگرافی کودکان گشوده است. ماموران دادستانی، خانه، کامپیوتر و تلفن کریستف متزلدر در دوسلدورف را در همین رابطه تجسس کرده‌‌اند. سخنگوی دادستانی هامبورگ اعلام کرده که شواهد به دست آمده در دست بررسی هستند. اعلام شده که متزلدر بازداشت نشده و در حین تجسس خانه با ماموران همکاری داشته است. 
 
 این پرونده به خاطر شکایت یک زن از این ملی‌پوش سابق به جریان افتاده است. موضوع به سه هفته قبل باز می‌گردد و این زن که ساکن هامبورگ است، از طریق واتس‌اپ، ۱۵ عکس با محتوای یاد شده دریافت کرده و مراتب را به اطلاع مسئولان قضایی رسانده‌ است. شاکی از حدود یک سال قبل، با فوتبالیست سابق رابطه نزدیک دارد.
 
کریستف توبیاس متزلدر در کارنامه ورزشی‌اش، سابقه ۴۷ بازی در تیم ملی فوتبال آلمان، نایب قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۲،  قهرمانی باشگاه‌های آلمان با بوروسیا دورتموند در همین سال، قهرمانی جام باشگاه‌های اسپانیا در سال ۲۰۰۸ و قهرمانی جام حذفی آلمان با اف ث شالکه ۰۴ را در سال ۲۰۱۱ دارد.
 
کریستف متزلدر از سال ۲۰۰۶ بنیادی برای کمک به نوجوانان راه‌اندازی کرده و در همین راستا از دولت نشان افتخار گرفته است.
 
این دفاع پیشین تیم ملی آلمان ۳۹ ساله است و پس از خداحافظی با زمین از سال ۲۰۱۳ با شبکه‌های تلویزیونی به عنوان مفسر ورزشی همکاری داشته است. شبکه تلویزیونی ARD آلمان اعلام کرده که تا اطلاع ثانوی و تا زمان روشن شدن اتهامی که متوجه متزلدر شده، همکاری با متزلدر معلق می‌شود.
+7
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.