نتانیاهو: هرچه برای تامین امنیت اسرائیل ضروری باشد انجام خواهیم داد

صدای آمریکا :بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، در پیامی در توئیتر با اشاره به حملات این کشور به مواضع حزب‌الله گفت که از هیچ اقدام ضروری برای تامین امنیت اسرائیل فروگذار نخواهد کرد.
 
آقای نتانیاهو روز دوشنبه ۱۱ شهریور با انتشار پیامی در حساب توئیتر «اسرائیل به فارسی»‌، صفحه رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل در توئیتر، در مورد حملات روز یکشنبه توپخانه به مواضع حزب‌الله لبنان، نوشته است: «دیروز قاطعانه و مسئولانه عمل کردیم. از جان مردم سربازان حفاظت کردیم. آن شخص که در پناهگاه زیرزمینی در بیروت است به خوبی می‌داند چرا در پناهگاه است.»
 
بنیامین نتانیاهو در این توئیت افزوده است: «هرچه برای تامین امنیت اسرائیل در دریا، زمین و هوا ضروری باشد، انجام خواهیم داد.»  تبادل آتش بین حزب الله لبنان و ارتش اسرائیل در پی هدف قرار گرفتن اهداف گروه های مورد حمایت ایران در سوریه و عراق صورت گرفته است.
 
دولت ایالات متحده همواره هرگونه تهدید علیه اسرائیل را به شدت محکوم، و از حق اسرائیل برای دفاع از خود در برابر تهدیدهای پیش رو حمایت کرده است.
 
مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا، هفته گذشته در پیامی در توئیتر نوشت که دولت پرزیدنت ترامپ همواره در کنار اسرائیل خواهد ایستاد.
+5
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Zaall - اصفهان، ایران
  حتی نرمش قهرمانانه
  4
  1
  ‌سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. اینارو میگه ترامپ بگه عزیم ماهستیم.
  2
  1
  ‌چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.