انتقاد نماینده خامنه‌ای از روحانی: برای روحانی‌نماها مهم این است که عده‌ای خوششان بیاید

 علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در نیروی قدس سپاه رادیو فردا :در ادامه انتقادهای محافظه‌کاران از پوشش برخی زنان در یک مراسم با حضور حسن روحانی، نماینده علی خامنه‌ای در نیروی قدس سپاه نیز بشدت از این مراسم انتقاد کرد و رئیس جمهوری اسلامی را «روحانی‌نما» خواند.
 
به گزارش تسنیم، علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه قدس، شامگاه یکشنبه در مراسمی مذهبی در کرمان به کنایه گفت: «اگر در مجلسی رئیس جمهور دعوت شود، چند نفر هم چادر از سر برداشتند اشکالی ندارد؛ آزادی است».
 
نماینده رهبر جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه افراد به اصطلاح روحانی‌نما «فقط ظاهری اسلامی دارند» گفت: برای آنها «مهم این است که مردم رأی بدهند و عده‌ای خوششان بیاید و حمایت کنند».
 
انتشار تصاویر همایشی که دوشنبه گذشته، چهارم شهریور، با عنوان «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت‌های روستایی» و با سخنرانی حسن روحانی برگزار شد با موجی از انتقادهای محافظه‌کاران جمهوری اسلامی روبه‌رو شد.
 
ناصر مکارم شیرازی، از مراجع تقلید ساکن قم، نیز در دیدار با محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی حسن روحانی، از این مراسم که «سبب ناراحتی می‌شود» انتقاد کرده بود.
 
در پی گسترش انتقادها، روابط عمومی ریاست جمهوری ایران با اینکه گفت روستائیان با پوشش سنتی خود به مراسم آمده بودند اعلام کرد «دستور پیگیری و برخورد با خاطیان صادر شده است».
+5
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  این بی پدر دروغ نگفت زیرا آن روحانی و اسلام خواهان بردگی زنان و ازدواج با کودکان و و و هستند.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.