مالباخته سارق را کشت

مرد جوان که بعد از سرقت گوشی تلفن همراهش با خودرو به تعقیب سارقان پرداخته بود در یک تصادف عمدی سارق را کشت.
 
به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، چندی پیش گزارش تصادف مرگباری به بازپرس کشیک پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه شد. با حضور در صحنه آنها با جسد پسر 20 ساله‌ای مواجه شدند.  یکی از شاهدان حادثه در تحقیقات میدانی گفت: دو نفر سوار بر موتور با سرعت زیاد در حال عبور از بزرگراه بودند. خودرو پرایدی نیز آنها را تعقیب می‌کرد. در یک لحظه خودرو پراید به موتور کوبید و راکبان تعادلشان را از دست دادند و به زمین افتادند. یکی از آنها با عجله بلند شد و با موتورش فرار کرد. اما نفر دوم همین پسر جوان بود که فوت کرده است. البته آن موقع حالش بد بود و راننده پراید هم وقتی دید او حالش وخیم است رهایش کرد و رفت. اما توانستیم شماره پلاک خودرو مرد فراری را یادداشت کنیم. این درحالی بود که همراه پسر جوان، سه قمه و چاقو و دو گوشی تلفن همراه بود.
پلاک اشتباهی
شاهدان مدعی بودند که یک خودرو پراید با موتورسواران تصادف کرده است اما شماره پلاک متعلق به خودرو پژو بود و این موضوع پلیس را سردرگم کرده بود. در حالی که ردیابی‌ها برای شناسایی متهم فراری ادامه داشت دو روز پس از تصادف مرگبار مرد جوانی به اداره آگاهی رفت و خود را معرفی کرد. او گفت: شب حادثه سوار خودرو پژوام بودم که تلفنم زنگ خورد. کنار خیابان ایستادم و بعد از پایان تماس مشغول ارسال پیامک بودم که دو نفر سوار بر موتور گوشی تلفن همراهم را سرقت کردند. از آنجایی که داخل گوشی تلفن همراهم عکس‌های شخصی زیادی بود، به تعقیب آنها پرداختم. سرعتشان زیاد بود وقتی به موتور رسیدم ترمز کردم ولی ماشینم با موتور برخورد کرد و زمین خوردند. ترسیدم و از آنجا فرار کردم. در این مدت خیلی عذاب وجدان داشتم نگران بودم که شاید راننده دیگری به‌عنوان قاتل بازداشت شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم که خودم را معرفی کنم. از آنجایی که تصادف عمدی اعلام شده بود، بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران قرار بازداشت موقت به اتهام مباشرت در قتل عمد برای راننده پژو را صادر کرد و کارشناس تصادفات برای بررسی این حادثه مشخص شد.
+21
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران

  سلام . خدا پدر این راننده و مالباخته رو بیامرزه دست مریزاد . الان یک عده راه می افتند چرا . نه . نباید . دوستی که معترض این رفتار هستی . بدان همین موبایل قاپها برای یک موبایل و چنگ زدن اون منجر به نابودی قرنیه چشم دختر من شدند . الان هنوز درگیر اون هستم بالای سی میلیون تا حالا خرج کردم . درسته همه دچار بیکاری فقر هستند . ایا من دچار همین مشکلات نیستم ؟ من چرا باید تاوان اونها راه پس بدم بعد پول این موبایهای سرقتی رو بدند به مواد تمام این موبایل قاپها جوانان کم سن و معتاد هستند . در انتها ارزوی موفقیت برای این راننده و خلاصی اون دارم
  1
  47
  دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این راننده باید زود ازاد شود چون سارقان او را در برابر عمل انجام شده قرار داده اند . این راننده نه قبلا" ان دو سارق را میشناخته و نه او از انها خواسته که مبیلش را به سرقت برند و فرار کنن وو او هم انها را تعقیب کند تا یکی از انها به قتل میرسد. این راننده به هیچ عنوان قتل عمد مرتکب نشده است.
  0
  34
  دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  قتل عمد چرا؟بعلت نابسامانی اقتصادی مملکت و بیکاری که ثمره بی لیاقتی و ناتوانی مسئولین بی عرضه حکومتی است یکنفر برای احقاق حق خود؛سارقش را تعقیب کرده که منجر بفوت آن دزد شده؛در نهایت آن جوان اگر الان کشته نمیشد در اینده نه چندان دور توسط پلیس کشته میشد
  0
  14
  دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.