راز جسدی زیر راه پله : او را کشتم چون مرا تحقیر می‌کرد!

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری عامل جنایت محدوده خیابان صفا خبر داد.

سرهنگ گودرزی در تشریح خبر گفت: در تاریخ ۲۶ اردیبهشت امسال خانمی ۴۸ ساله با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران  مفقود شدن همسرش به نام (بیژن ۵۵ ساله)را  اعلام کرد، پرونده حسب دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران برای پیدایش فقدانی و کشف حقیقت به اداره یازدهم پلیس جنایی تهران ارجاع شد.

وی افزود: شاکی پس از حضور در پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت، همسرم چند روز قبل برای سرکشی به باغ ویلای کرج با خودروی شخصی خود (سوناتای مشکی رنگ) از منزل واقع در محدوده خیابان انقلاب خارج شده و تاکنون بازنگشته است حتی به باغ ویلای کرج هم رفتم  ولی آن جا نبود، در این زمینه به شخصی به نام هرمز که از دوستان صمیمی همسرم است مظنون هستم.

 به گزارش میزان، سرهنگ گودرزی ادامه داد: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی و با انجام اقدامات پلیسی دریافتند، هرمز آخرین شخصی بوده که چندین بار با وی ارتباط داشته است. در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد هرمز مدتی است ناپدید شده که همین موضوع ظن کارآگاهان را به هرمز بیشتر کرد و با به دست آمدن این اطلاعات، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

معاون جنایی پایتخت بیان کرد: کارآگاهان اداره یازدهم با بهره گیری از روش‌های علمی کشف جرم در تاریخ ۳۱ مرداد موفق به شناسایی مخفیگاه وی در محدوده خیابان صفا شدند که با هماهنگی بازپرس پرونده، وی دستگیر و منتقل شد.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته، هرمز منکر هرگونه بزه و اطلاع از بیژن شد که با انجام تحقیقات پلیسی و ارائه دلایل و مدارک وی چاره‌ای جز بیان حقیقت نیافت و در تاریخ سوم شهریور پرده از یک جنایت هولناک برداشت و به قتل دوستش اعتراف کرد. هرمز در ادامه تحقیقات گفت، من اعتیاد شدید به مواد مخدر دارم، با مقتول چند سالی هست دوست هستیم. روز حادثه به وی زنگ زدم تا به منزلم (محل جنایت) برای دیدن مقداری طلاجات که خریده بودم بیاید و او آمد و پس از گذشت چند دقیقه گفت طلا‌ها قلابی هستند و شروع کرد به تخریب و تحقیر کردن من، این اقدام مقتول باعث شده بود که از وی کینه به دل داشته باشم گویی با نوچه‌اش رفتار می کند تا این که خواست برود. بلند شد و به سمت راه پله رفت، من هم فرصت را مناسب دیدم تا از وی انتقام بگیرم. با لوله آهنی که در منزل داشتم از پشت سر یک ضربه به سر وی کوبیدم و او از پاگرد به سمت کف راه پله افتاد و از آن جا که ساختمان دو طبقه برای خودم هست و کسی نبود، بعداز این که مطمئن شدم بیژن مرده است اقدام به دفن جسد وی در زیر راه پله کردم. او را پتو پیچ کردم و رویش بتن ریختم و مدتی متواری شدم. سرهنگ گودرزی گفت: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات قاتل، بلافاصله به همراه تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس پرونده راهی محل جنایت شدند که با نشان دادن محل دفن جسد، تیمی از آتش نشانی وارد عمل شدند و با تخریب محل، جسد کشف و برای بررسی به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد. سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون جنایی پلیس پایتخت، با اعلام این خبر افزود: باتوجه به اعتراف صریح متهم به قتل ، انگیزه قتل اختلافات شخصی بوده و  وی با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف زوایای پنهانی احتمالی، در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل قرار گرفت.
+5
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.