پاپ فرانسیس پس از ۲۵ دقیقه گرفتار شدن در آسانسور توسط آتش‌‌نشانان نجات داده شد

صدای آمریکا :پاپ فرانسیس که روز یکشنبه به نیایش هفتگی در میدان سنت پیتر دیر رسیده بود، از حضار عذرخواهی کرد و گفت در آسانسور گیر افتاده بود.
 
رهبر ۸۲ ساله کاتولیکهای جهان توضیح داد که چطور به دلیل مشکل کاهش ولتاژ برق آسانسور از کار افتاد و او ۲۵ دقیقه در آنجا ماند و سرانجام توسط آتش نشانان نجات پیدا کرد.
 
او سپس از مردم خواست تا مأموران آتش نشانی را تشویق کنند.
 
به گزارش خبرگزاری «ای اف پی» فرانسه، برخی از شبکه های تلویزیونی در ایتالیا که این نیایش هفتگی را به صورت زنده پخش می کنند، ابراز نگرانی کرده بودند که علت تأخیر بی سابقه پاپ ممکن است به دلیل بیماری باشد.
 
واتیکان در مورد این که آیا پاپ در آسانسور تنها بود و یا کسی همراهی‌اش می کرد توضیحی نداده است.
 
پاپ فرانسیس در این مراسم نیایش از انتخاب ۱۳ کاردینال جدید خبر داد که ۱۰ نفر آنها زیر ۸۰ سال سن دارند و واجد شرایط رای دادن برای انتخاب پاپ بعدی هستند.
+6
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  شما خیال مبیکنید فقط اخوند های مسلمان دروغ میگویند ؟؟ شما خیال می کنید سعید طوسی فقط در ایران است ؟؟ اصلا و ابدا. میگویند دروغ مصلحت امیز یه از زاست فتنه انگیز. یک اسانسور بخاطر افت فشار برق45 دثیقه رهبر معظم کاتولولیک ها زا معطل میکند . امروزه در دهات ایران اسانسور موجود است . سیستم ها را طوری درست کرده اند که در صورت رفتن برق و هر مشکلی اسانسور با برق ذخیره یک طبقه پایین میزود و درب ها باز میشود . می بینی همه کس قادر ند دروغ بسازند. درود به سعید طوسی ایتالیایی
  0
  4
  دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.