آشتی صادق لاریجانی و آیت‌الله یزدی پس از فاسد و بیسواد خواندن یکدیگر

دو رئیس سابق قوه قضاییه جمهوری اسلامی پس از آنکه یکدیگر را فاسد و بیسواد خوانده‌اند ظاهرا روز چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ (۲۸ اوت ۲۰۱۹) آشتی کرده‌اند.
+1
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  همتون شنیدید دیگه، یارو به مردم میگه چقدر میدید این خره رو بخندونم. شرطی میبنده و میره تو گوش خره یه چیزی میگه و خره هرهر میخنده. بعد میاد میگه حالا چقدر میدید گریشو دربیارم و شرطی میبنده و میره یه کاری میکنه خره گریه میکنه. ملت بهش میگن دوبرابر شطر میدیم بگی چیکار کردی. میگه بار اول رفتم به خره گفتم مال من از مال تو گنده تره. و خره خندید و بار دوم رفتم بهش نشون دادم نشیت گریه کرد. حالا فضیه لاریجانی با آقاشون همین بود. اولش آقاشون خندید و حالا با تهدیدی که از طرف لاریجانی شده نشسته گریه میکنه. آی ملت پشت هر آحوند و فرماندهان اصلی سپاه یک کشور امپریالیسم هست. اینکه دعوای لاریجانی با خامنه ای فروکش میکنه اصلا در داخل حل نشده بلکه نماینده روسیه (پشتیبان آقاشون) و نماینده انگلیس (پشتیبان دالتونها) با هم توافق کردن حل شد. سپاه هم اصولا نیروی نظامی روسیه در ایرانه.
  1
  20
  جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این اخوندها گوشت هم را بخورند استخوانشان را نمی شکنن . اخوندها بخوبی میدانن اگر دچار اختلاف و مشکل در بین هم شوند به ضررشان تمام میشود. پس باوری به اختلاف و درگیری اخوندهای حکومتی رژیم ایران نکنید شاید بعضی اوقات برای فریب اذهان دشمنانشان و اگاه کردن اخوندها و عوامل خودشان اختلافی در بین دوتا از اخوندها درست کنن و بعد به خودیهایشان بگویند ببینید دشمن چگونه بر طبل اختلاف بین اخوندهای حکومتی میکوبند. اگر زمانی بین اخوندها اختلافاتی سر گرفت و همه بی تفاوت باشن انگاه شاید این اختلافات بزرگ شود ولی تا اختلاف هرچند کوچکی در بین اخوندها افتاد و رسانه های داخلی و خارجی موافق و مخالف نظام اخوندی قیلوقال راه اندازند برای اخوندها درس عبرت میشود که در بین خودشان اختلاف و درگیری راه نیاندازند.
  0
  13
  جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دعوای دو تا عقب افتاده بود که با وساطت سیدعلی خاتمه یافت
  0
  4
  جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اخوند جماعت جز دروغ و شارلاتان بازی های مرسوم خودشان تخصص دیگری ندارند. اقای یزدی اقای نماینده الله روی زمین روی سخنم با شماست: شما در این نامه یا جوابیه یا هر چیز دیگری اگر قصد و منظورتان بیان واقعیات بود در یک کلام به اقای املی میفرمودید : شخصی که ام الفساد است و با زن شوهر دار و ضمنا زن یک حجت الاسلام در ارتباط نامشروع بوده قانونا نمیتوانید قاضی القضات بشوید .یعنی میران وقاحت را بان درجه رسانیده که زن شما یعنی مادر همین زهرا خانم دختر شما که نقش جاسوس را داشته ضمن خلوت کردن شبانه با نماینده انگلیس ها و زدن پیک شراب جانانه که کار را بانجا رسانیدید که عبال شما اصطلاحا پابرهنه بدادگاه روحانیت قم مراجعه و درخواست طلاق میکند.و بسیاری از مسایل دیگر و همینطور شما اقای لاریجانی املی قاضی الثضات معزول شده. شما هم اگر در این بحث و جدل صداقت داشتید در یک کلام میگفتید که اقای یزدی شما شخص جوان خوش بر رویی را بعنوان غلمان و بعدا انرا بعنوان داماد و شوهر دختر خود انتخاب نموده و سپس پست دادستانی را بایشان داده اید. پس اقای یزدی شما هم در گفتار و رفتارتان صداقت ندارید و بی جهت وقت ما ومردمنگیرید
  0
  4
  جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.