قاتل سریالی بوشهر دستگیر شد

مجرم سابقه داری که طی دو ماه گذشته دو راننده مسافرکش و یک نوجوان خورموجی را به قتل رسانده بود به همراه همدستش  دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت :در پی وقوع سه فقره قتل در شهرستان" دشتی" با تلاش های گسترده تیم عملیات جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و شهرستان دشتی فرد سابقه دار ۳۶ ساله به هویت(الف) به عنوان مظنون اصلی به همراه همدستش شناسایی و شب گذشته دستگیر شدند.
 
نخستین جنایت
 
سردار "خلیل واعظی " بیان کرد: عصرسومین روز تیر این متهم خودرو پژوی را از خروجی شهر "بوشهر" به مقصد شهر "دیر" داربست کرایه می کند ،در زمین های کشاورزی اطراف شهر "خورموج "با شلیک اسلحه از پشت راننده را به قتل رسانده،خودرو را سرقت و دو روز بعد خودرو مسروقه را به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به فروش می رساند.
 
دومین قتل
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: در آخرین روز مردادماه جسدی در حالی که با اسلحه به قتل رسیده بود در زمین های کشاورزی اطراف شهر خورموج کشف شد ،با حضور پلیس و تحقیقات کارآگاهان مشخص شد بین این قتل و قتل تیرماه شباهت‌هایی در نوع و شیوه عمل قاتل یا قاتلین وجود دارد و این فرضیه که عامل هر دو قتل ممکن است یک نفر باشد تقویت شد.
 
و ی اظهار داشت: ۵روز  پس از این حادثه یک تماس با مرکز ۱۱۰ و درخواست نیاز فوریت های پلیسی در یک مجتمع مسکونی در شهر خورموج منجر به حضور پلیس در محل و مشخص شد نوجوان ۱۳ ساله خفه و سپس با ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل نیز متواری شده است. به گفته سردار واعظی با حضور کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی و انجام تحقیقات میدانی مجرم سابقه‌دار ۳۶ ساله به هویت (الف) به عنوان مظنون قتل  شناسایی و در مخفیگاهش در شهر "کاکی" دستگیر شد.
 
و ی تصریح کرد: این متهم  ضمن اعتراف به هر سه فقره قتل به علت  سرقت و مسائل مالی از همدستی فرد سابقه داردیگری به هویت(ص) در قتل دوم خبر داد که وی نیز  شناسایی و دستگیر شد.
 
فرمانده پلیس استان بوشهر در شرح جزئیات دومین اقدام مجرمانه این قاتل  اظهار داشت: متهم به همراه همدست  سابقه دارش به هویت(ص)  در سه‌راهی "دلوار" خودرو پراید ی را به مقصد شهر دیر دربست کرده و حوالی شهر خورموج راننده را به قتل رسانده ،جسدش را در یک حلقه چاه کشاورزی مخفی می کنند .
 
سومین جنایت
 
وی بیان کرد: در پنجمین روز شهریورماه نیز متهم به منزل مسکونی فردی به هویت (م)در شهر خورموج مراجعه و در خصوص حساب و کتاب مالی، طلب خود را مطالبه می‌کند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: متهم  که مسلح بود در سه مرحله صاحبخانه را به بهانه های مختلف به بیرون می فرستد ودر مرحله سوم پس از قتل برادر ۱۳ ساله صاحب خانه وی را تهدید می‌کند در صورت عدم پرداخت مطالباتش وی را نیز خواهد کشت و هنگامی که قصد شلیک و کشتن صاحب خانه را داشته اسلحه و ی گیر کرده و طعمه چهارم موفق به فرار از دست قاتل می‌شود.
 
این مقام ارشد پلیس گفت: علاوه بر قاتل و همدستش، در این رابطه دو نفر دیگر نیز دستگیر شدند همچنین یک دستگاه خودرو توقیف و دو قبضه اسلحه کشف شده است .
 
سردار واعظی تصریح کرد :متهم دستگیر شده از مجرمین سابقه‌دار شهرستان و معتاد به مصرف مواد مخدر می باشد که تا کنون به هر سه فقره قتل اعتراف کرده است.
 
وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه انگیزه متهم در هرسه  فقره قتل سرقت و مسائل مالی بوده خاطرنشان کرد: حمل سلاح غیرمجاز و اعتیاد عامل اصلی تأثیرگذار در وقوع جنایت های این مجرم بود که باعث آسیب فراوان به خانواده خود و مقتولین شده است.
+11
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  بررسی ئ تحقیق و این مزخرفات را کنار بزنید و همین فردا با طناب خاردار اعدام بکنید
  1
  2
  شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.