واکنش مازیار ابراهیمی به وعده قوه قضائیه درباره رسیدگی به شکایات او

 مازیار ابراهیمی از شکنجه‌ها و فشارهایی پرده برداشت که طی سال‌های ۹۱ تا ۹۳ عوامل وزارت اطلاعات ایران بر او وارد آوردند. رادیو فردا :مازیار ابراهیمی، متهم سابق در پرونده ترور‌های هسته‌ای، در واکنش به اظهارات سخنگوی قوه قضائیه ایران و وعده وی برای رسیدگی به شکایتش از وزارت اطلاعات پیشنهاد داد که شکایات بیش از یکصد متهم دیگر این پرونده را دریابد و این شکایات از تلویزیون ایران پخش شود.
 
آقای ابراهیمی به تازگی در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی از شکنجه‌ها و فشارهایی پرده برداشت که طی سال‌های ۹۱ تا ۹۳ عوامل وزارت اطلاعات ایران بر او وارد آوردند تا به ترور دانشمندان هسته‌ای اعتراف کند. بی‌گناهی آقای ابراهیمی در این پرونده اثبات شده و مقامات ایران نیز می‌گویند که «از او عذرخواهی شده است».
 
در این حال غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، به او نسبت به مصاحبه با بی‌بی‌سی هشدار داد و گفت که شکایت خود را به قوه قضائیه بیاورد.
 
مازیار ابراهیمی اما در صفحه توئیترش به کنایه نوشت که از این پس «از طریق شبکه رحمت و صداقت، یعنی شبکه اول سیما» حرف‌هایش را خواهد زد و خواهش می‌کند به ۱۰۷ متهم دیگر این پرونده هم اجازه چنین کاری داده شود.
+30
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  ببنید کی گفتم اگر سرش را بباد نداد؟ فکر کرده آلمان ازش پشتیبانی خواهد کرد
  3
  8
  ‌چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. وقتی کسی باندازه ی کافی رسانه ای شد سرش حفظ میشود . بر فرض هم که معدوم شود وظیفه وجدانی خودش را انجام داده و انتقام لازم را گرفته است
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  همشهری تو که دیگران رو نصیحت میکنی برند شربت شهادت بنوشند چرا خودت نمیری وظیفه وجدانی انجام بدی سر مبارکت به باد بره؟ برای مردم میگی؟ مثل اون ملایی که گفت بچه روی فرش ادرار کنه باید اونرو برید اومد دید زن خودش قالی کرمان رو بریده؟
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.