اعدام عتیقه فروش قلابی

عتیقه فروش قلابی که با فریب دو پسر عمو آنها را برای معامله‌ای پرسود به اعماق جنگل کشانده و به قتل رسانده بود، صبح امروز در محل جنایت به دار مجازات آویخته شد.
 
به‌گزارش  «ایران آنلاین»، صبح جمعه 28 فروردین 94، چوپانی هنگام چرای گله در پارک جنگلی بابل‌کنار، ناگهان با جسد مردی رو به رو شد که با شلیک گلوله به صورتش کشته شده بود. پس‌از تماس با پلیس تحقیقات آغاز شد و جسد مرد جوان دیگری نیز اندکی دورتر کشف شد. بررسی‌های اولیه از مدارک همراه قربانیان نشان داد آنها دو پسر عمو ساکن یکی از روستاهای اطراف بابل‌کنار بودند و هر دو با شلیک گلوله سلاح شکاری کشته شده‌اند.

کارآگاهان در تحقیق از خانواده قربانیان دریافتند آنها روز قبل با مردی ناشناس به جنگل رفته و پول زیادی همراه داشته‌اند. همین سرنخ کافی بود تا در فاصله 4 ساعت از زمان کشف اجساد مخفیگاه مرد ناشناس شناسایی و دستگیر شود. متهم 25 ساله در بازجویی‌ها مجبور به اعتراف شد. او به مأموران گفت: با قربانیان برای فروش عتیقه و گنج در جنگل «بزچفت» قرار گذاشتم. چون مطمئن بودم آنها پول زیادی همراه دارند، در محلی کمین کردم. ساعت 3 دو پسرعمو به محل آمدند. آنها از دیدن اسلحه شوکه بودند. یکی از آنها را هدف گرفته و کشتم. نفر دوم قصد فرار داشت که او را نیز تعقیب کرده و با شلیک گلوله از پادرآوردم. سپس 15 میلیون پول نقد همراه‌شان را برداشته و متواری شدم.

متهم پس از تکمیل تحقیقات با رأی قضات دادگاه کیفری به قصاص در محل جنایت محکوم شد.
این حکم پس از تأیید در دیوان عالی کشور، صبح امروز پس از 4 سال از جنایت در منطقه جنگلی «بزچفت» به اجرا درآمد.
+22
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.