وکیل آمریکایی متهم به قتل یک شهروند ایرانی‌تبار شد

حمید جهانگرد ( راست) برایان اشمیت ( چپ)رادیو فردا : به گزارش ای‌بی‌سی نیوز، این قتل در بزرگراه «ریور ولی» در ایالت آتلانتا روی داده است
 
یک وکیل آمریکایی در ایالت آتلانتا متهم شده است یک شهروند ایرانی‌تبار را که «چیزی به سوی خودروی او پرتاب کرده بود» کشته است.
 
به گزارش شبکه خبری ای‌بی‌سی، برایان اشمیت متهم است سی‌ام ژوئیه (حدود یک ماه پیش) با خودرو مرسدس‌بنز خود حمید جهانگرد، سرمایه‌گذار ایرانی‌تبار حوزه املاک، را عمدا زیر گرفته و کشته است.
 
برایان اشمیت در بازجویی‌های اولیه مدعی شده بود هنگامی که رانندگی می‌کرده، مقتول که در کنار سطل زباله ایستاده بود شیئی سفیدرنگ به سوی خودرو وی پرتاب کرد و پس از مشاجره‌ای بین آن دو، وی در حال ترک صحنه، تصادفا حمید جهانگرد را زیر گرفته است.
 
بنابر همین گزارش، تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که مقتول تنها مشغول بازی گلف بوده است.
 
یک شاهد عینی برایان اشمیت را در حال بیرون کشیدن مقتول از زیر خودرویش و سپس فرار از صحنه دیده و برادر مقتول نیز گفته است برادرش در آخرین لحظات زندگی با او تماسی تلفنی داشته و چند بار گفته هیچ چیز پرتاب نکرده است.
+41
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  از این جانیان خشن , خودخواه و نژاد پرست در امریکا خیلی زیدادند با آمدن ترامپ جان تازه هم گرفتند
  4
  33
  ‌سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  مرگ در غربت تلخ ترین بخش سریال مهاجرت میباشد. امیدوارم همه هموطنان روزی به وطن مادری خود بازگردند. اگر شما نباشید چه کسی میخواهد وطن را از دست فرزندان چنگیزخام مغول و هولاکو برهاند؟
  2
  16
  ‌سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.