درگیری لفظی چند معترض با کارمند سفارت ایران در سوئد - ویدیو

درگیری لفظی چند معترض با کارمند سفارت ایران در سوئد - ویدیو
+101
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  مخصوصا یه دختر خوش صدا رو آورده بودند که طرف جوگیر بشه و وایسه و الا اگر همگی مرد بودند یارو می فت و اینارو به خاویار خودش هم حساب نمی‌کرد. بارها گفته‌ایم که همین خود صدا میتونه عاملی باشه برای اغفال مردان.
  106
  10
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰
  ۴۱
  Herzl - امستردام، هلند

  کارمند سفففففففففارت ایران در سوئد بیایید کارمندان سفارت ایران در هلند و وضعیت سفرت را ببینید کارمنده لباساشو از ایران آورده یک پیراهن چهار خانه هاى بزرگ زمستونى عین پتو تن کرده شلوار از آن مد از تولید به مصرف مى دونید دیگه چى هست با کفش سگ بغل دار ایرانى کله تاس خودتون مجسم کنید چى هست و بعد داخل سفارت تو راهرو طرف صالون یه تخته نوپان به دیوار زدن این چیه لیوان یکبار مصرف و یک پات قند سوپر مارکت آلدى آبى رنگ با خود پاکت گذاشتن و قاشقاى یکبار مصرف چاى تو لیوان یکبار مصرف گذاشتن و دستگاه کپى گذاشتن پولى کار هم نمى کنه وارد صالون هم بشى کوچیک یه لب تاب با یه دستگاه پرینت معمولى همین وجه ایران در خارج از کشور ایران را نمایندگى مى کنه بغل سفارت هم یک خانه ویلای أجاره کردن براى جشنهاى سفارت و تو سر زدن ماه محرم.
  4
  45
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  این خانم با این صدا و طرز برخورد با یک ایرانی هموطن که سعی می کند راه خود را برود، اینجوری برخورد می کند، وای به حال شوهرش، چه کسی به توی خانم ایرانی اجازه داده با یک ایرانی دیگر اینگونه برخورد کنی، تو که از برخورد حزب اللهی های داخل ایران با مردم می نالی، و اینقدر ایران را دوست داری، چرا به هموطن خودت می گویی خونخوار!!! ، ایا در دادگاهی ثابت کردی که او خونخوار است؟! یا چون به دیدار وزیر امور خارجه کشورش می رود، خونخوار است!، این اقای محترم چند بار سعی کرد بگوید طرفدار کسی نیست، والا این خانم خیلی بی ادب بود، امیدوارم که این حرف من به گوش او برسد
  86
  30
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] ادم توجیه گر بیسواد ، ای مغلطه گر باید حتما دندونهاش رو نشون بدن تا شما فریبکارهای ماله کش بفمهین خونخوارن!؟ همینکه از بودجه کشور و مال یتیمهایی که بدست خامنه ای جلاد یتیم شدن میخوره و در سوئد زندگی میکنه کافیه که خونخوار بشه. خاک بر.... که تا پای یک زن به اعتراضها کشیده میشه میرین دنبال مسائل جنسی و شوهرش ، همین جمله ات نشون داد از مامورهای کامنت نویسی. تمام دنیا رو با ایران دشمن کردین بعد میگین ترامپ!؟ مگه 40 سال پیش ترامپ رئیس جمهور بود که حمله کردین به سفارت امریکا؟ خوب تو دهنتون زده ترامپ که اینطور خار شدین.
  17
  37
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک::]. انتوری جان: ممنون از اینکه مرا بیسواد خواندی، چون واقعا می دانم که بیسواد هستم، بقیه ی فحش‌ها که دادی برگردان توی همان توبره ای که فرهنگ مغولی ات را در ان چپانده ای! این زن خیلی زشت با یک هموطن برخورد کرد، جوابش را هم گرفت، دیگر لازم نبود تو یک هموطن دیگر را مورد همان تهمت قرار دهی که اون »زن« در سوئد امتحان کرده بود، خب، تو به چه دلیل مرا توجیه گر بیسواد، مغلطه گر، فریبکار، ماله کش، مامور کامنت نویس، از حمله کننده های سفارت،. نامیدی!!! مگر آن زن( مادرت) به تو یاد نداده است چه جوری با مردم حرف بزنی؟، مگر نمی فهمی که طرز حرف زدن یک زن روی رفتار و حرف زدن بچه اش تاثیر دارد؟!
  20
  13
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  خائنان و مزدوران
  5
  23
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] دنبال دلیل نگرد اخوی «که خود پیداست از زانوی تو!» میگن بگو رفیقت کیست تا بگویم کیستی. هموطن کسیه که داره به مزدورها و جنایتکاران اعتراض میکنه نه اون بیوجدانی که از جانی و دروغگوی بیشرمی مثل ظریف دفاع میکنه و به مهمانیش میره ، اونهم با توجیه اینکه «اخوند بهتر از ترامپه!!!» ببینم ترامپ چند تا هموطنش رو کشته و بعد ازشون پول فشنگ گرفته؟ چند تا دختر بچه رو به اعدام محکوم کرده و شب قبل از اعدام بهشون تجاوز کرده؟تو نگران ادب بچه اون بانو نباش که مطمئنم بچه ای که چنین مادر شیرزنی داره برای امثال تو باید هم جای نگرانی باشه. فقط بیوجدانها و افراد بیمار جنسی هستن که اینطور بیشرمانه در مورد خانواده افراد صحبت میکنن و این اتفاقآ از خصلتها و صفتهای 1400 ساله ضد فرهنگ اسلامی و شبه جزیره عرعرستانه و جالب اینکه من که مغول و مغول زاده و ترک و اذری نیستم اما همون مغولها بودن که بساط خلافت اربابان عرب تو رو جمع کردن و جسدش رو در فرش زیر لگد له کردن. نکنه شما هم از چنین سرنوشتی ترسیدی که یاد مغولها کردی!!!؟.
  12
  16
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  تا وقتی اینجوری با هم دعوا میکنیم همه بر کول ما سوار میشوند از شاه و آخوند و ترامپ و پوتین همه از ما مثل خر سواری میگیرند ولی دل ما خوش هست که حال طرف مقابل را گرفتیم و به او فحش دادیم قافل از اینکه او هم به ما فحش داده و منفی در منفی مثبت شده است
  8
  18
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. آقا فاطی، این چی بود که نوشتید!؟ حتی عقل انیشتین هم که فرضیه نسبیت را کشف نمود، نمی رسید که این دو "موضوع" را بهم ربط دهد!؟ چه میخوای از جان و آب و خاک ما!؟ بس کن و درک کن که ما ایرانی هستیم و نه عرب!
  3
  16
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  [::بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک::]. دوست عزیز من باید حق را بیشتر به azadi2011 بدم. ما با یک سری پیش فرضها روبرو نیستیم. یعنی هر ماجرایی رو باید جای خودش مطالعه کرد.از جز به کل رسیدن و کل رو به جز پیوند زدن نتیجه یی ب جز افتادن در مغلطه و سفسطه ندارد. البته حرف شما هم درسته.
  10
  8
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. منظورت اینه که بهتره مثل الاغ سرمون رو بندازیم پایین و اعتراضی نکنیم؟!
  5
  18
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک::]. محترم، از اینکه به گوش این دوست یاسین خواندید متشکرم!
  9
  12
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز منظورم این هست که با هم دعوا نکنیم . همون آقای سفارتی اولش میخواست بشینه حرف بزنه و این خانوم میتونست راحت از طریق علمی او را ارشاد بکنه ولی وقتی فحش داد او هم ازچیز دررفت و شروع کرد به فحش دادن و دعوا شد.
  2
  18
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  من هم هر جا از طرفداری از کمونیست بگم، همه سرم می ریزند که شما توده ای ها چنین کردنید و چنان کردید؟ مصدق رو بدبخت کردید؟ - که البته این دروغه- به مسکو فروختید؟ استالین و چائوشسکو مائو و کاسترو و چاوز و کیم چنین کردند و چنان ؟ منم میگم آخه مگه سوسیالیست یعنی آنان . اونها که بیشتر به مرام سوسیالیسم خیانت کردند. در حالیکه سوسیالیسم یک رهیافت علمی و مبتنی بر عقل و خرد ، لوژیک و منطق است.
  2
  12
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
  نظر شما چیست؟