«اراذل و اوباش زیر عبای روحانیت»

«آمدنیوز»: پس از آن‌که «حسین همدانی» سردار به هلاکت رسیده‌ی سپاه در سوریه فاش ساخت که سپاه برای سرکوب مردم آزادی‌خواه و حق‌طلب در کودتای انتخاباتی سال ۸۸، دست‌کم پنج هزار تن از اراذل اوباش زندان‌ها و لات‌خانه‌ها را سازماندهی کرده، روند سازماندهی اوباش حکومتی توسط سپاه و روحانیت عیان‌تر و آشکارتر شده است. 
 
اوباشی چون «هانی کُرده» که دست در بیت المال دارند و لات‌های با مرامی چون «وحید مرادی» را در زندان به قتل می‌رسانند، فراوانند و باید توسط مردم و رسانه‌ها افشا شوند تا در فردای پس از براندازی استبداد فقیه، در دادگاه‌ها پاسخ‌گوی اعمال ننگین خود باشند. 
 
اما تصاویری از شیراز به دست «آمدنیوز» رسیده که نشان می‌دهد سازماندهی اوباش در این شهر نیز انجام شده و این اوباش زیر عبای روحانیت، از مواهب حکومتی و مصونیت برخوردارند.
 
این تصاویر منابع و مخبران اوباش و هادیان‌شان با اساتید اخلاق سرکوب و رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شیراز است. 
 
عکس پایین: نفر اول از سمت راست «فرهاد وجدیان» از نیروهای سپاه، نفر دوم «یاری» از سازمان اطلاعات سپاه، نفر بعدی «اصغر پیر احمدی» از اراذل و اوباش غائله سال ۷۱ و ٨٨ شیراز، بعدی، پسر زندانی معدوم «حمزه گووی» از اراذل و اوباش وقیح و بی‌رحم غائله سال ۷۱ و ٨٨ شیراز.
 
تصویر بعدی متعلق به برادران پیر احمدی (در شناسنامه میر احمدی) است. این بزرگواران به کل در رسته‌ی اراذل و اوباش حکومتی هستند که گاهی پا را از گلیم فراتر گذاشته، زنجیر پاره کرده و ارباب خود را هم گاز می‌گیرند که در آن زمان با آنان برخورد شدید شده و به زندان می‌روند که مأموریت‌های خود را در آن‌جا اجرا کنند. این دو در زندان، زندانیان سیاسی و عقیدتی را سلاخی می‌کنند و از بقیه‌ی زندانیان باج می‌گیرند. گفته شده مخارج این بزرگواران و خانواده‌های‌شان به کل از درون زندان تأمین می‌شود!
 
جمهوری اسلامی و استبداد فقیه ناچار است به دلیل مقبولیت پایین مردمی و حفظ حکومت خود، از این اوباشان علیه مردم استفاده کند. اما زمانی که آتش خشم ملت برپا شود، اوباش در کنار سایر خائنان به کشور و مردم، تاوان خیانت‌های خود به مردم را، پرداخت خواهند کرد.
+76
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  در کرج هم چند تا اوباش و بیرحم بودند یک مرد خبث مسنی بود بنام حاج بخشی بیرحمانه با چوب جوانان را بسختی کتک میزد
  3
  36
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  سلام . از قدیم گفته اند در ایران به خر احترام بگذارید شاید فردا کاره ای شود . تنها جایی که در دنیا به احمق بودن بها میدهند و مدیح سرایان از قبیل باور و یا فاطمه از هیچ کاری برای پرواز و بزرگداشت اونها دریغ ندارند ایرانه . به سلامتی احمقها
  4
  48
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران

  باور تو کودومشونی؟
  2
  30
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
  نظر شما چیست؟