وحشت «علی» از بازداشت «صادق»؛ فیلم مفاسد فرزندان خامنه‌ای برای بیت او ارسال شد

آمدنیوز: بر اساس گزارش منابع خبری «آمدنیوز»، ساعاتی قبل، فیلم مفاسد گسترده‌ی فرزندان «علی خامنه‌ای» خصوصا «سیدمجتبی خامنه‌ای» توسط «صادق لاریجانی» برای اطلاع بیت رهبری ارسال شد.
 
«صادق لاریجانی» با ارسال این فیلم «علی خامنه‌ای» و بیت رهبری را تهدید کرده که در صورت بازداشت خود، این فیلم‌ها در فضای مجازی منتشر خواهد شد. 
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای که به این فیلم پیوست شده، «علی خامنه‌ای» را تهدید کرده و در قسمتی از آن نوشته است (نقل به مضمون): «من در این مدت بسیار صبور بوده‌ام و سینه‌ام پر از رازهای ناگفته است. بارها در جلسات خصوصی به شما گفته‌ بودم که تصمیم با خود شماست و من احساس می‌کنم شما دیگر تصمیم گیرنده نیستید. در صورت بازداشت من این فیلم‌ها از طریق فضای مجازی منتشر خواهد شد.»
 
بر اساس گزارش منابع خبری «آمدنیوز»، تا لحظه‌ی مخابره این خبر، ۱۵ ساعت از ارسال این نامه و فیلم‌ها به بیت رهبری گذشته و دفتر رهبر جمهوری اسلامی واکنشی به فیلم و نامه‌ی پیوست نشان نداده است. 
 
از سوی دیگر، فرزندان «علی خامنه‌ای» به شیخ «محمد یزدی» وعده داده‌اند که در صورت حمله به «صادق لاریجانی»، تمامی پرونده‌های مفاسد او و خانواده‌اش را امحاء خواهند کرد. 
 
حال باید دید آیا علی خامنه‌ای و بیت رهبری شهامت بازداشت «صادق لاریجانی» را دارند یا «علی خامنه‌ای» با مفساد گسترده‌ی فرزندانش، قدرت را به «صادق لاریجانی» واگذار خواهد کرد. 
 
ارسال این فیلم پس از دستور رهبر جمهوری اسلامی برای ممنوع‌الخروجی و بازداشت «صادق لاریجانی» و فرزندش «زهرا لاریجانی» صورت گرفته است. 
 
گفته شده سازمان اطلاعات سپاه املاک بسیار زیادی را به نام «زهرا لاریجانی» در ایران و خارج از کشور کشف کرده است. 
+193
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  با این حساب باید منتظر فیلمهای سکسی با شرکت علی چلاق در طویله با خر همسایه ، تجاوز گروهی فرزندان خامنه ای به اغل گوسفندان صادق لاریجانی ، سکس تمساح یزدی و پروین احمدینژاد و الی اخر باشیم. جمهوری اسلامی به جم زوریِ استمناعی تغییر نام میده
  31
  219
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این ملت بیغیرتی که من میبینم، اگر مفاسد خود رسول اکرم هم کشف بشه هنوز صلوات میفرستند!
  58
  265
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  از فاحشه های مغزی (طرفداران جمهوری اسلامی) خواهش میکنم تشریف بیارن و نظرات خودشونو بگن. ما چیزی برای گفتن نداریم.
  86
  181
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  انقدر دزدیدن و خوردن همه هار شدن , لعنت بر خامنه ای و خانواده اش که سر منشا, فساد و تبهکاری در داخل و خارج از ایران هستند.
  25
  174
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  ما باید برای سرنگونی این رژیم راهکارهایی ارایه بدهیم نه اینکه هر روز بشینیم و اختلاس و چپاول این منفوریان نگاه کنیم با شعار و کامنت هم نمیتوانیم این رژیم را ساقط کنیم باید ایرانیان یوکی سعی بر اتحاد و جمع کردند مخالفین رژیم برای تجمعات در داخل کمک کنند
  6
  76
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  فکر کنم کم کم صبر خدا سرآمده,این مرحله دوم از عملیات خداوندیست,خداوند زمانیکه تصمیم بگیرد بندگان گناهکاری را مجازات کند ,اول خرد و فهم و شعورشان را میگیرد,که در این 40سال شاهد عملکرد ملت بودیم. دوم رسوایشان میکند که هم اکنون آغاز ماجراست
  15
  43
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دوست عزیز این ها آنقدر وقیح تشریف دارند که مطمئن باشید هر مورد فسادی که در باره ایشون باشه از رو که نمی روند هیچ، یک چیز هم طلبکار میشوند . مردک فیلم کثافت کاریش پخش شده میگه میخواستند من به کانادار برم و بر علیه نظام فعالیت کنم رد کردم وقتی با با همسر صیغه ایم در خلوت بودم فیلمم رو گرفتند. یعنی ایشون معتقدند باید بعنوان یک قهرمان ملی هم ازشون قدردانی بشه. پر رو تر از آخوند و دست پرورده هاشون خودشونند.
  9
  62
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بابا غیرت بابا قیصر. چقدر خوشحال شدم وسط 80 میلیون ایرانی تو تنها با غیرت بدنیا اومدی. ما مثل تو در آمریکا ده نفر داشته باشیم کار رژیم تمومه ترامپم شرش حتما کنده میشه.
  23
  25
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ایول. فاحشه مغزی رو برای این علاف ها خوب اومدی
  14
  41
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  ۳۰
  golaleh - زاگرس، افغانستان

  تبسم کرد شاه و گفت با او که آنچه من بدانم تو ندانی. شغال بییشه مازندران را ندرد جز سگ مازندرانی
  3
  47
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  آیا نباید از خود پرسید که این قشر بی مروت و جنایتکار چه سندهایی در مورد کمک چشم آبی ها به آنان دارند که آنان شهامت براندازی این رژیم پوشالی را ندارند!؟
  8
  29
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  آیا نباید از خود پرسید که این قشر بی مروت و جنایتکار چه سندهایی در مورد کمک چشم آبی ها به آنان دارند که آنان شهامت براندازی این رژیم پوشالی را ندارند!؟
  9
  17
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
  ۴۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  منتظر روشنگری و فضیلات و پرتابهای ارشادکننده الکترونها از مغز بزرگوار برادر متعهد٫ سرباز امام زمان ایت الله فاطی و آخونک زالو هستیم!
  7
  31
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::romano - تهران، ایران::]. گرامی، احتمالاً به من طعنه میزنید. چه کنم؟ تظاهراتی باشه شرکت میکنم و فریاد میزنم اما اگر منظورتان اینست که چرا برای مبارزه به داخل کشور بر نمیگردم، سوال بفرمایید تا در موردش صحبت کنیم.
  7
  12
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
  ۴۷
  ebi0088 - شیراز، ایران
  amirgheryou - تهران، ایران. توهین به مقدسات و ارزشها کار درستی نیست شما اگه کسی به خا نوادت فحش بده چکار می کنی پس از ازادی بیان سواستفاده نکن
  21
  4
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::ebi0088 - شیراز، ایران::]. الان مغز هم جزو خانواده شده؟ چون گفتم فاحشه های مغزی. نگفتم خارمار
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::romano - تهران، ایران::]. شما از داشته خودت صحبت کن، بریز رو ببینیم چی داری.
  3
  0
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::ebi0088 - شیراز، ایران::]. باز رفتین پشت این پرده نخ نمای "احترام به عقاید" اقا جان فاحشه به معنای عام کسی است که با فروختن بدنش خارج از عرف پول در میاره. فاحشه مغزی هم یعنی کسی که با فروش مغزش ارتزاق میکنه، که الا ماشالله از این قماش زیاد داریم. یه گله عظیم اشون همونهای هستن که با فروختن مغز و تعطیل کردنش پای منبر بالاخره یه تیکه استخوون گیر میارن که لیس بزنن.
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Attila14 - استکهلم. در اینگونه موارد این سربازان امام زمان کلا خودشون رو از برق میکشن که نکنه یه وقت إلکترون جابجا بشه
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
  نظر شما چیست؟