«آمبولانس‌ها در تهران سلبریتی جابجا می‌کنند»

استان‌وایر: آمبولانس‌‌های خصوصی به ابزار برخی مسافران خاص از جمله هنرپیشه‌ها و معلم خصوصیِ کنکور برای پشت سر گذاشتن ترافیکِ تهران از طریق خطوط ویژه شده‌اند.
 
مجتبی لهراسبی، رییس اداره آمبولانس خصوصی کشور گفته که «این پدیده تا حدی وجود دارد و به ما هم گزارش شده، اما وضعیت به آن شدت مطرح شده، نیست.»
 
لهراسبی اضافه کرده «ما هم در نظارت‌هایمان بر آمبولانس‌های خصوصی این پدیده را مدنظر قرار داده بودیم و دستورالعمل‌هایی را برای پیشگیری از بروز این تخلف داشتیم.»
 
وی افزوده «این موضوع تا حد بالایی کنترل شده و وضعیت رضایتمند است. هرچند که نمی‌توان گفت به طور ۱۰۰ درصد دیگر چنین پدیده‌ای را نخواهیم دید.»
 
به گفته این مقام مسئول «تخلفات ذکر شده، مربوط به آمبولانس‌هایی بوده که در مراکز  مجاز آمبولانس‌های خصوصی نبودند، اما متاسفانه کارشان به نام این مراکز تمام می‌شود.»
 
وی اضافه کرده «آمبولانس‌هایی که افرادی جز بیماران را جابجا کنند، متخلف هستند و پلیس موظف به توقیف آنهاست.»
 
طبق بند پنجم ماده سه آیین‌نامه آمبولانس‌های خصوصی، خروج آمبولانس از مراکز خدمات آمبولانس خصوصی و تردد در سطح شهر باید بر اساس ماموریت حمل بیمار و با داشتن برگه ماموریت با زمان مشخص باشد.
 
این در حالی است که گویا پولِ قشری خاص به مذاق بخشی از گردانندگان آمبولانس‌های خصوصی خوش آمده و آمبولانس‌های خصوصی خوردرو شخصی برخی از سلبریتی‌ها، معلمین خصوصی و ... شده‌اند.
+12
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  ما اول باید خودمان اصلاح کنیم بعد حکومت را
  7
  47
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::] . اینی که تو میگی ممکن نیست. در یک سیستم کثیف چیزی درست نمیشه.
  20
  29
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بله درست میفرمایید ولی حداقل سعی که میشه کرد؟
  2
  12
  ‌سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
  ۴۸
  high - تهران، ایران
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. آفرین بر شما . زدی تو خال
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان::]. نه چون درصد انسانهای دارای ظرفیت و تحمل و تلاشگر در شرایط وخیم رقابتی خیلی کمه. زیر ده که حتما هست شاید زیر 1درصد آدما مخالف جریان حرکت میکنن. چون تهش نابودی و رسیدن به بن بسته. یا حداثل عقب موندن شدید از عامه. من خیلی جاها بر خلاف جریان حرکت کردم و به اندازه 5نفر به طور متوسط تلاش کردم اما به اندازه کم فعالترین آدمها پسرفته شدم. چون هرجا زور دیدم جلوش وایسادم. هرجا رفتار صدمه زننده بی دیگران دیدم جلوش ایستادم. هرجا حقم ضایع شد فقط به خاطر جلوگیری از ضایع شدن حق دیگری مقاومت و مقابله کردم. تهش این بود که همه جا یاقی شدم. کسانی منو زمین زدن که در پایینترین سطح آدمیزاد میدونستمشون. کسانی که حتی برام خنده دار هم نبودن. صفر مطلق. جامعه ما پر از صفرهای مطلقی هست که به واطه های مختلف از جمله پارتی ، گروه بازی، موزیگری، بی اهمیتی به زیان دیگران ووو به مکانهای خوبی از پول و موقعیت رسیدن. من تغییر آدمها رو میبینم. ایرانیها به شدت وابسته به موزیگری و فرصت طلبی شدن. گوشت تلخ. خیلی گوشت تلخ.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  امبولانس ها تو تهران اخوند ها با کیسه دلار هاشون راجابجا می کنن گاهی این وسط دوتا هنرپیشه ابدوغ خیاری هم اینور اونور میشه !......مریض ها هم با اتوبوس شرکت واحد میرن تا تو فشارصف بیمارستانهای دولت دزد دیگه از دار دنیای خامنه ای حـ... راحت شن......(که حتی حیفه به مقام سگ توهین کنیم و بگیم خامنه ای پدر سگ یا کفتار ....).همون حـ... بی شرف دزد خامنه ای خودش بالا ترین فحش هست....
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
  نظر شما چیست؟