نجات دادن گربه با یک بیل توسط آتش نشانی

 نجات دادن گربه با یک بیل توسط آتش نشانی
+8
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  وقتی قیمت جان انسان ها در حکومت بیشرفها ارزان میشود، برای حفظ جان حیوان بی زبان چه انتظاری دارید؟
  4
  45
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  فرهنگ پیشرو در حد دوران قاجار. ما همان ملتی هستیم که وقتی در صدر اسلام دختر ها را زنده به گور میکردند پادشاه زن داشتیم.
  14
  27
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
  ۳۸
  mehran_pahlavichi - لندن، انگلستان

  خب بعد همین آدمها یک روز یک ویدئو از مشکلات و دردهاشون پخش می کنن و می پرسن خدااااا آخه تو کجایی؟ جواب: خدا در همون صحنه ای حضور داشت که وقتی شما ها باعث مرگ یکی از مخلوقات زبون بسته ش بودید و به مرگ اون حیوان بی گناه خندید. انتظار دارید خدا بهم با شما بخنده. مظلوم امروز ظالم فرداست.
  0
  33
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  قبل از انقلاب خیلی ها ایراد میگرفتند که چرا خارجی ها وقتی به ایران میآیند حق توحش میگیرند این چیزی که در این ویدیو کلیپ دیدیم چیزی نیست؛ طرف دست و پای الاغ بیچاره رو بسته بعد باهاش الاکلنگ بازی میکنه اون یکی با اسید سگ بدبخت رو زجر کش میکنه اگر توی یوتوپ سرچ کنید کلی از این حیوان آزارها رو میبینید .
  0
  37
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. دوست نازنین موقعی که تو اون کشور ساعت پنج صبح با تخمه جا رزو میکنند که حلق ‌اویز شدن و جاندادن یک انسان که تو دین همون ادمها اشرف مخلوقات نامیده شده مخواهید به حیوانات احترام گذاشته بشه ؟ تصور کنید حتی یکدرصد ازونها که میرن تماشای اعدام حیوان آزاری کنند و بزارن تو یوتیوب چقدر میشه. شما بخوایید تنزل معنوی یکجامعه رو ببینید برخورد خشن مردمش باحیوانات کافیه .
  0
  6
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  اگر این کثافتها با مرگ این گربه تفریح نمیکردند,خود گربهه از درخت پائین میآمد و بزندگیش ادامه میاد.گربه که توسط بیل بزمین پرتاب شده,حتما دست و پایش صدمه دیده بود.عاطفه خیلی وقته تو این ویرانه مرده
  0
  12
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  کسی گربه آزاری کنه من حالم بد میشه. آخه بی ناموس شرم نکردی پای این حیوون رو شیکوندی؟ آخه بی ناموس اون دسته بیل رو بکون به خودت اما اون بدبخت رو از اون بالا ننداز پایین. ملت ایران این حکومت ظالمین انگ خودتونه. فوقش 10درصد ملت ایران لیاقت بهتر از این حکومت رو دارن. الباقی همینا هم زیادیشونه. بی شرف از اون ارتفاع این حیوون زبون بسته مظلوم رو پرت میکنی پایین. گربه مغروره اما به شدت حیوون ضعیف و مظلومیه. این حیوون هیچ توقعی از انسانها نداره و به ذره ای غذای آشغالی هم قانعه و بابت همون ذره آشغال غذا هم که بهش بدی بارها بهت به عنوان تشکر نگاه میکنه. خبر دارم بعضی بی شرفهای بی ناموس که در باغ و ویلاهاشون سگهای بزرگ و شکاری نگه میدارن از ناتونی در تهیه غذای سگ وحشیشون، گربه ها رو میگیرن میدن اونا بخورن. خبر دارم برای اینکه گربه بیمار و خیابانی ندن به سگ بزرگ و وحشیشون در اینترنت آگهی نگهداری رایگان گربه های خانگی میدن و صاحب گربه برای اینکه دیگه امکان نگهداری نداره برای راحتی خیالش از گربش میده اینا و اینا هم میبرن میدن سکشون میخوره. توففففف به ذات کثیف بشریت.
  0
  12
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  یعنی در این دین اسلام برای حیوون آزاری یه قانون وجود نداره؟
  0
  13
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  ای ملت عاجزانه ازتون میخوام اگه دوست حیوانات و طبیعت هم نیستید به دارو ندارتون قسم دشمنشون هم نباشید. یه جو غیرت کافیه تا به موجودات زبون بسته آزار نرسونید.
  0
  13
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
  نظر شما چیست؟