اکبر طبری در اوین: محسنی اژه‌ای دستور قتل متهم اصلی پرونده بیمه ایران را داد

اکبر طبری معاون اجرایی صادق آملی لاریجانی در قوه قضائیه بود در این عکس کلاه مشکی بر سر داردآمدنیوز: اکبر طبری‌پور» معاون اجرایی وقت «صادق لاریجانی» در یکی از صفحات بازجویی‌ خود به نحوه قتل «داوود سرخوش شهری»، متهم اصلی پرونده اختلاس بیمه ایران اشاره کرده است.
 
به گزارش منابع خبری «آمدنیوز»، «اکبر طبری‌پور» در مورد قتل «داوود سرخوش شهری» نوشت: «...آقای محسنی اژه‌ای با تحریک آقایان علیرضا 'زاکانی' و حسین 'فدایی' در دفتر رهبری، دنبال این بودند به هر ترتیب که شده محمدرضا 'رحیمی' معاون اول احمدی‌نژاد را زندانی کنند. از مدارک 'جابر ابدالی' چیزی درنیامد. 'ابدالی' گفته بود پولی که به 'رحیمی' داده بابت ستاد اصولگراها داده و آقای 'باهنر' هم حرفش را تأیید می‌کرد. آقای 'محسنی' رفتند سراغ دو نفر دیگر از متهمان پرونده بیمه ایران. اول 'حمزه نوسی' را صدا کرد گفت «اگه بگی همه کارهات با دستور رحیمی بوده همین الان با یک کفالت آزادت می‌کنم». 'نوسی' هم به آقای 'محسنی' گفت: «من به عمرم تا حالا یک معاون اول ندیدم چه برسه برم باهاش زد و بند کنم.» و خلاصه زیر بار این اعتراف نرفت. آقای 'محسنی' بعد از 'نوسی'، 'داوود سرخوش' را صدا کرد.»
 
«اکبر طبری‌پور» در ادامه‌ی اعترافات خود نوشت: «برخلاف سایر متهمان پرونده بیمه ایران که ارتباط خود با 'محمدرضا رحیمی' را منکر بودند، 'داوود سرخوش شهری' در دادگاه، مدعی پرداخت رشوه به 'رحیمی' شد و از قضا کمترین حکم حبس را هم گرفت. البته شنیدم حدود چهار میلیون یورو هم به 'رضا محسنی' اژه‌ای داده. سال ۹۴ حبس 'داوود سرخوش' رو به پایان بود. خانواده‌اش هم در ایران نبودند. ظاهراً یکی از تماس‌هایش که شنود شده بود، به آقای 'محسنی' اژه‌ای توهین کرده بود و گفته بود آزاد بشم می‌دانم چه کنم با این مردک! گزارش این تلفن به آقای 'محسنی' که می‌رسد از طریق یکی از عوامل‌شان در اوین به نام 'بخشی زمانی' در زمانی‌که 'داوود سرخوش' از جراحی دیسک کمر در بیمارستان دی به بهداری اوین منتقل می‌شده، به او در بهداری اوین یک شربت مسموم می‌خورانند و خلاص می‌شود.»
+110
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Southern Star - سیدنی، استرالیا

  شربت شهادت بوده 😂انشالله قسمت همه مسئولین خدوم جمهوری اسلامی بشه به حق پنش تن
  0
  70
  یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  این گاگولها رو کاملا میشناسم. حمزه نوسی و داود فهیمی (به اشتباه نوشتن سرخوش یا شاید بخشی از فامیلیشه) قطعا با رحیمی زدو بند داشتن. جلوی خودم یه بار زنگ زد به رحیمی ازگل و میخواست پز بده که الان فلان سوال در مورد یه موضوع محرمانه رو ازش میپرسه. حمزه نوسی رییس خسارت بیمه اتومبیل شعبه فاطمی بیمه ایران بود و فهیمی از بچه های حسابداری. سر یه خسارتی با دارو دسته رحیمی و احمدی نژاد اشنا شدن و یهو شد مدیر بیمه ایران کرج و فهیمی شد معاونش. زدو بندهای زیادی در خسارات بیمه ماشین کردن و پولشویی میکردن. پولشویی و باندبازی در دوران احمدی نژاد به شکوفایی رسید و واژه اختلاس از زمان احمدی نژاد عادی و عمومی شد. فعلا فرماندهان ارشد سپاه دارن خونه تکونی میکنن و مهره های سوخته رو از بازی بیرون میزارن. احمدی نژاد و دارودستش هم ا ز همین مهره های کثیف بودن. تا وقتی فرماندهان ارشد و تعیین کننده سپاه مثل سردار عبدالهی و سردار میراحمدی و سردار رشید و سردار وحیدی و سردار حجازی و سردار ذوالقدر و اساس جمعی از فرماندهان اصفهانی در پس پرده تحت نظر روسیه کشور رو میگردونن اوضاع همینه.
  1
  24
  یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  سناریوهای مسخره یی که در این کشور بلازده ی عنقلاب ۵۷ نوشته می شود فقط میتواند مورد استفاده ی کارگردانان فیلمهای کمدی غرب باشدبقول ان کاربر سینه زنی و اگر شد قمه زنی برای اجداد عر عر ها فراموش نشود۰
  0
  8
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  نظر شما چیست؟