آیا می‌دانید که دانه‌های انگور می‌توانند جان یک کودک پنج ساله را بگیرند؟

العربیه :احتمالا درباره فواید غذایی انگور به اندازه کافی شنیده یا خوانده باشید ولی احتمالا ندانید یک حبه انگور می‌تواند جان کودک 5 را بگیرد و او در جلوی چشمان والدینش بکشد.
 
یک مادر آمریکایی در صفحه فیسبوکش نوشت: «امروز دخترم اولیویا نزدیک بود بمیرد. من مقصرم.» خانم لورا لو چامپرز درباره این موضوع توضیح داد که چند حبه انگور به دختر چهار ساله‌اش داده، بدون اینکه آنها را از وسط نصف کند و این موضوع سبب گیر کردن حبه انگور در گلوی اولیویا و خفگی او شده و این مادر توانسته در آخر و با خوش‌شانسی جان دخترش را نجات دهد.
 
این مادر آمریکایی پس از این حادثه تصمیم گرفت درباره آن اطلاع‌رسانی کند ولی اولین چیزی که متوجه آن شد، این بود که پیش از این یک دختر 5 ساله نیز به همین دلیل جان خود را از دست داده است.
 
خانم چامپرز درباره روز حادثه گفت: «آن روز وعده غذایی سبکی به دخترم دادم؛ چند تکه میوه خشک و چند دانه انگور. برای اولین بار انگورها را نصف نکردم.»
 
او پس از آنکه این خوراکی‌ها را به جلوی دخترش گذاشته، به امور منزل پرداخته و خود را با جاروی برقی مشغول کرده بود. پس از دقایقی او متوجه می‌شود که دخترش نمی‌تواند نفس بکشد.
 
لورا لو چامپرز به سرعت دخترش را سر و ته کرده و به روی کمرش و میان کتف‌هایش ضربه زد، اما این موضوع برای خروج حبه انگور گیر کرده در گلوی دختر چهارساله‌اش کافی نبود و با گذر زمان صورت دختر رو به کبودی نهادی و چیز تا مرگ فاصله نداشت، تا اینکه همسر خانم چامپرز به کمک او آمده و توانست دخترشان را از مرگ نجات دهد.
 
این مادر آمریکایی همه جزئیات آنچه برای دخترش روی داد را در فیسبوک نوشت و گفت که هدفش از این کار هشدار دادن به مادران و پدرانی است که کودکان خردسال دارند. نوشته خانم چامپرز بارها در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد.
+16
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.