«کشف مرکز نگهداری و انباشت دلارهای سیاه خاندان لاریجانی در تهرانپارس»

«آمدنیوز»:  با اعترافات «اکبر طبری‌پور»، روز گذشته سه‌شنبه ۲۲ مردادماه، مرکز انباشت و نگهداری دلارهای سیاه خاندان لاری‌جانی در شرق تهران کشف و ضبط شد.
 
سازمان اطلاعات سپاه پس از اعترافات «اکبر طبری‌پور» درباره محل نگهداری و انباشت دلارهای کثیف خاندان لاریجانی، با یورش به ساختمان محل نگهداری این دلارها در منطقه تهرانپارس، دویست پالت صد میلیون دلاری مستقر در یک مجتمع مسکونی حفاظت شده به میزان بیست میلیارد دلار را کشف و ضبط کردند.
 
بنا به اعترافات «اکبر طبری‌پور»، این دویست پالت صد میلیون دلاری از محل تخلیه‌ی مخزن ارزی داعش در موصل به تهران منتقل شده و قاسم سلیمانی به طور مخفیانه این محموله را به «علی لاریجانی» تحویل داده بود.
 
«اکبر طبری‌پور» در اعترافاتش اظهار داشته مجتمع مسکونی که محل نگهداری این دلارها بوده توسط هفده مرد مسلح در سه شیفت حفاظت می‌شد.
 
حدود یک میلیارد دلار از این دلارها توسط «رسول دانیال‌زاده» مالک برج روما و «محسن نجفی» مالک پتروشیمی باختر با نرخ ۵۰٪ زیر قیمت بازار آزاد، به صورت ملک و زمین تهاتر شده است.
 
«اکبر طبری‌پور» در اعترافاتش گفته است، برای تهاتر این ارزهای کثیف از برخی محکومین پرونده‌های ارزی نظیر «ی.ر» (نام محفوظ) و «ف.ر» (نام محفوظ) هم دعوت و به آنان وعده داده شد که به ازاء هر ده میلیون دلار که تبدیل به ریال کنند، یک‌سال از حبس‌شان کاهش می‌یابد. 
 
بنا به اعترافات «طبری‌پور»، این محکومین حاضر به همکاری با «اکبر طبری‌پور» نشدند. 
 
عصر روز گذشته سازمان اطلاعات سپاه، ساختمان محل نگهداری ارزهای خاندان لاریجانی را با اخذ رسیدی معادل ۱۹ میلیارد دلار به سازمان حفاظت اطلاعات سپاه تحویل داد.
 
گفته شده این محموله به بیت رهبری تحویل داده می‌شود.
+240
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  rood120 - منچستر، انگلستان

  به قول آن گرامی از ایران مردم در عاشورا زنجیر زدن یادشان نرود ، در عکس بالا نمایندگان خدا در زمین در حال انجام وظیفه هستند که خداوند به آنها داده ، پالت پالت دلار بالا بکشند و در آنطرف مادری برای تامین هزینه فرزندانش تن فروشی یا اعضای بدن بفروشند. این است دین اسلام حالا باز هم بروید رای بدهید به این فاسدها.
  30
  263
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا

  باور نکنید که اونایی که اینارو گرفتن بعنوان شاهد یا هر چیز دیگری که اسمشو بذارید همه این شوها برای شیره مالیدن سر مردم است از کجا و باکدام داعشی اینها رودررو شدن از کجا معلوم اینا اون پولهایی که امریکا بعد از برجام به ایران داده باشند و الان که وضعیت این حرامی های عربپرست وخیم است از ترس مردم دارند مهرهایه قدیمی را عوض میکنند اما مردم نباید گول بخورند خ...ر همان خ..ر باقی میماند اما پالانش عوض می شود
  7
  197
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  با خواندن این خبر درست نیم ساعت در گوشه ای نشستم و فکر میکردم که این ها چگونه مردمی هستند.و باین نتیجه رسیدم که نعجب نباید کرد اینها همان نمایندگان صدر اسلام هستند. مگر غیر از این است که انها بکشور ما حمله کردند و یک کشور اباد را به تلی از ویرانه تبدیل نمودند. اینها از نوادگان همان طلحه و زبیر هستند. اینها تماما همان راهی را میروند که ان جانوران در صدر اسلام رفتند. تعجب ندارد
  4
  138
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  مردم دارو ندارند که نداشته باشند. مگر امام حسین دارو داشت.مردم از زور فقر و نداری به فحشا کشیده شده اند مهم نیست حتما گناهکار هستند. اقای روحانی چشم های نابینای خودتان را باز کنید. اقای روحانی قدری شرم کنید. اقای روحانی مردم نان شام ندارند اما تو در کمال وقاحت میگویی اگر سفره مردم کوچک شده است افتخار میکنم زیرا این مردم به نظام اسلامی پایبند هستند. اقای محترم قدری شرم کنید
  4
  105
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  اونجای آدم دروغگو، حـ... ها پول ملت ایران را جای پول داعش جا میزنید ؟ شما ننه تون را هم تو موصل هزینه کردید اونوقت ادعا می کنید دلار از اونجا آوردید؟ دولت عراق هم اجازه داده شما دلار بار بزنید وبیارید ایران ؟ اصلا گیرم شما درست می گین ،پس این پول باید به خزانه مملکت واریز بشه که تمام هزینه ی این جنگها را با خالی کردن اون پرداختید
  3
  103
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
  ۶۷
  رضا حکمی - پاوه، ایالات متحده امریکا

  درد در تمام وجودم پیله کرده کرم ابریشم درون استخوانم ریشه کرده . بدبختی مملکت ما در این است که از یک دُزد میکیرند و انرا به شاه دُزد میدند. حضرت آقا.
  2
  87
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۷
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  مردم اینها شما را غارت کردن. چرا چرا چرا سکوت میکنید. از چه میترسید از یک مشت دزدو غارتگرو خایین . شما را به انسانیتان قسم میدهم. بلند بشید دنیا حامیتان هست . نامتان جاودانه میماند چه مردوزن . دیگر بس است سکوت همین الان برید بیرون شروع کنید . شاید بتوانید با غارتگران ایران . این ثروت مردمان را پس بگیرد . بلندشو ای ازاده مردان و زنان ایران من
  3
  72
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۹
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  ای اشغالهای دزد با این پولهای مردم ایران کجا میخواستیید فرار کنید. مردم نسلتان را از بین میبرن
  2
  91
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۸
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. زمین و زمان و دنیا داره اعتراف میکنه این تویله در اسل گبر یا همون یهودی خودمونند و شما با جسپوندیش به اسلام
  44
  8
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  یکی از بزرگترین پیام این کشفف این جمله است: ....و قاسم سلیمانی به طور مخفیانه این محموله را به «علی لاریجانی» تحویل داده بود.یعنی زیر ابی این پهلوان پنبه قاسم چخان هم زده شد!راست میگن این پول داعش در عراق بوده، ولی نه اون داعش بلکه داعشعلی خودمون،که با ورود امریکاییها میبایست برگرده
  2
  73
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  توجه کرده این خبرها که می‌‌آید. یکی‌ از این بردران ارشادی پیدا نیست. حتا این ذال نخود هر آش هم دیگر پیدا نیست؟ چکار می‌‌کنند؟ خجالتی شده. یا از زور حسادت پوکیده ؟ که در دین مبین این همه کلاه سرشان رفته
  0
  52
  یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  این دلارها از چاله درمیاد تو چاه میافتاد
  0
  52
  یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  چرا نهاد رهبری؟مملکت بانک مرکزی نداره؟
  0
  56
  یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
  ۳۰
  Sahand145 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  این چیزا رو باور نکنید خبر امد نیوزی هست خبر الکی میدن مردم و سر کار میزارن بیست میلیارد دلار اگه پول جایی باشه پوتین و نتانیاهو مکرون باهم میریزن سرش دیگه نمیزارن برسه دست قاسم که اون بده به لاریجانی یعنی یارو بیست میلیارد دلار پول دستشه بعد یه سوله نمیتونه جور کنه خودش نگه داره پولو؟؟؟
  50
  5
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا

  اگه کمی فکر کنید اصلا این خبر به عقل جور در نمیاید..شما میدانید ۲۰ میلیارد دلار چه ثروتی است و چه معنی ای دارد؟؟ بیست میلیارد دلار رقم افسانه ای هست..برای مثال کل ثروت و دارایی ترامپ نزدیک ۳ میلیارد دلار هست.بعد این جور پولی در عراق اینها بار کنند بیارند؟ دولت عراق حالا پشم،فکر میکنید روسیه و آمریکا و بقیه اجازه میدادند سپاه این پول رو هپلی کنه ببره ایران؟ و بعد بیست میلیارد دلار رو بچپونند تو یه ساختمان و ۱۵-۱۶ تا سرباز ازش محافظت کنند! برای اینجور رقمی جنگ راه میاندازند..اونوقت بسپارن دست ۱۶ سرباز !! احمقانه بود.
  51
  10
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  از یک دزد گرفتن دادن به دزد دیگه ؟؟بیت رهبری چه گندیه این وسط این پول مال مردم ایرانه که از دست خامنه ای کفتار دزد به خاک سیاه نشستن ....اون مجتبی کثافت بیشرف میلیارد ها و تریلیارد هادلار دزدیده....اخه تا کی بدبختی ؟؟
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
  نظر شما چیست؟