واشنگتن‌پست: براساس گزارش کالبدشکافی، گردن جفری اپستین شکسته بود

صدای آمریکا :براساس گزارش کالبدشکافی جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، که پیشتر اعلام شده بود در زندان خودکشی کرده است، گردن او از چند نقطه دچار شکستگی شده بود.
 
به گزارش رویترز، روزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی به نقل از منابع خود، ضمن اعلام این خبر نوشت که این نوع شکستگی در اثر دار زدن یا خفه کردن ایجاد می‌شود.
 
مقام‌های رسمی هنوز به این گزارش واکنشی نشان نداده‌اند. مشخص نیست که این کالبدشکافی چه زمانی به اتمام رسیده و به شکل عمومی منتشر خواهد شد.
 
جفری اپستین، سرمایه دار ۶۶ ساله آمریکایی که به اتهام سوءاستفاده جنسی از دختران نوجوان و زیر سن قانونی در زندان بود، هفته گذشته اقدام به خودکشی کرد.
 
علت مرگ او در حال حاضر در دست بررسی است.
 
وزارت دادگستری آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که دو تن از نگهبانان زندان که مسئول مراقبت از اپستین بودند، از کار برکنار شده‌اند.
 
جفری برمن، دادستان فدرال در نیویورک، اپستین را متهم کرده بود که در عمارت خود در نیویورک یا پالم بیچ فلوریدا صدها دلار به دختران برای ماساژهای برهنه یا نیمه برهنه داده که ماهیتی به شدت جنسی داشته است.
 
به گفته دادستان، اپستین در سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ اغلب به بعضی از قربانیان خود که ۱۴ ساله بودند پول داده تا دختران زیر سن قانونی را نزد او بیاورند.
+13
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  . خخب طرف نمثل زندانیهای بند امنیتی اوین خودکشی کرده. اول دندونهای خودش و شکسته بعد با مشت زده تو سر و صورت خودش، ،دستش که شروع به درد کردن کرده با باطون زده تو سر و صورتس خودش بعد گردن خودشو از چند جا شکسته بعد دست اخر خودش و دار زدسه، و اینکارها را هم کرده که مطمئن باشه میمیره، در ضمن اگر جای گلوله هم روی بدنش پیدا شد معلومه طرف مثل همه تو ا،یخکا یک اسلعه از کفاشی یا بقالی سر کوچه خریده و به خودش بعد از اینکله خودش و دار زده و مرده هم شلیک کرده.
  0
  4
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.