ورود وزارت اطلاعات و قوه قضاییه به انتشار فیلم «غیراخلاقی» استاد دانشگاه

 دانشگاه تربیت مدرس رادیو فردا :رئیس دانشگاه تربیت مدرس در تهران روز چهارشنبه اعلام کرد که این دانشگاه ادامه کار یک عضو هیئت علمی خود را که «فیلم غیراخلاقی» از او منتشر شده «به صلاح نمی‌داند».
 
محمدتقی احمدی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا گفت: «در این مورد وزارت اطلاعات و قوه قضاییه ورود کرده‌اند و در حال انجام تحقیقات هستند، ضمن این که ما کسب اطلاع کردیم که متاسفانه این فیلم واقعیت دارد.»
 
وی گفت که اگر در این باره «مراجع ذی‌صلاح برخورد نکنند، ما در دانشگاه موضوع را در کمیته تخلفات اعضای هیئت علمی بررسی می‌کنیم».
 
آقای احمدی بدون اشاره به هویت این «استاد دانشگاه» گفت که این فرد همچنین رئیس یکی از مراکز تحقیقاتی دانشگاه است.
 
خبر انتشار ویدئویی از این فرد در فضای مجازی در حالی منتشر می‌شود که در روزهای گذشته نیز فیلم‌هایی از رابطه جنسی علی‌محمد احمدی استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد و همچنین شهردار صدرا در نزدیکی شیراز منتشر شده است.
 
پس از انتشار این فیلم وب‌سایت «صبح زاگرس» به نقل از یکی از نزدیکان آقای احمدی که نام او اعلام نشده نوشت که آقای احمدی و این زن با یکدیگر ازدواج موقت کرده بودند و استاندار سابق برای او در تهران «خانه‌ای اجاره کرده بود».
 
علی‌محمد احمدی نماینده پیشین دهلران استان ایلام و نایب، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم بود که شهریور ۹۶ به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده بود.
 
در کانال‌های تلگرامی همچنین فیلمی از روابط جنسی یک زن و یک مرد منتشر و ادعا شده که مربوط به دو مدیر شهرداری صدرای شیراز است.
 
همزمان با انتشار این فیلم، کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس،‌ از بازداشت چهار نفر از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرا خبر داد.
 
کاظم موسوی روز ۱۴ مرداد گفته بود که این افراد با اتهام «فساد مالی بازداشت شده‌اند».
+18
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  همانقدر که سعید طوسی را زندان و مجازات کردن رژیم اخوندی امکان دارد این افراد خانم بازش را همان قدر مجازات و زندانی کند!
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران
  وزا و وکلا و مدیران نظام که در اختلاس و خیانت در جهان مقام اول را کسب کردند ,حالا در حال کسب مقام در رشته مسائل جنسی غیر اخلاقی هستند و آنوقت این ایت الله های پوفیوز داد از گناه کبیره یک تار موی زن ,میزنند
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران
  این مطالب همش چرت هستش. مردم زیر فشار دارند می میرند ولی سپاه و اطلاعات سعی میکنند با انتشار این فیلمها و بزرگ کردن موضوع رفتن دخترها به ورزشگاهها حواس مردم رو از موضوعات مهم کشور پرت کنند. اگر قوه فسادیه یا اطلاعات قصد برخورد داشتند باید با همون نماینده پاسدار فاسد مجلس که به اون دختر تجاوز کرده بود رسیدگی میکردند. این اخبار همش جعلی و برای این هستش که تیتر اخبار دست اطلاعاتی ها باشه و مردم سردرگم و صداشون به جایی نرسه بخصوص حجم فشار سیاسی و دستگیری ها بخصوص دستگیری هایی که فقط برای نوشتن یک نامه استعفاء به خامنه ای نوشته شد و نویسندگان از یک رهبر بی عرضه و فاسد خواستند که کنار بره .
  0
  1
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
  نظر شما چیست؟