مرد جوان بازیگر در یکی از موزیک ویدئوهای «کیتی پری» او را به آزار جنسی متهم کرد

 جاش کلاس که در موزیک ویدئوی رویای نوجوانی با کیتی پری همکاری کرد، او را به آزار جنسی متهم کرده است پسر جوانی که در موزیک ویدئوی «رویای نوجوانی» کیتی پری ایفای نقش کرده، این خواننده مشهور موسیقی پاپ را به آزار جنسی متهم کرده است.
 
«جاش کلاس» ادعا می کند کیتی پری در یک مهمانی آلت تناسلی او را به مهمانان نشان داده است.
 
به گزارش فاکس نیوز، او این موضوع را در اینستاگرام مطرح کرده و می گوید کیتی پری در حضور دیگران با او سرد رفتار می کرد؛ اما زمانی که تنها بودند بسیار گرم و صمیمی بود.
 
کلاس ادعا می کند پس از جدایی کیتی پری از راسل برند، چندین بار با او مواجه شد و همان زمان بود که توسط او مورد آزار جنسی قرار گرفت.
 
او می گوید دلیلی که تا امروز ساکت بوده این است که «فرهنگ امروز ما روی رسوا کردن رفتار زننده مردان قدرتمند تمرکز کرده است؛ در حالی که زنان قدرتمند نیز به همان اندازه چندش آور هستند.»
 
کلاس می گوید از بازی در این موزیک ویدئو تنها ۶۵۰ دلار درآورده است در حالی که بارها از آن در تورهای کنسرت و دی وی دی آن استفاده شده است.
او همچنین ادعا می کند تیم کیتی پری از او خواسته است تا در مورد تجربه همکاری با این خواننده صحبت نکند تا خدشه ای به وجهه او وارد نشود.
 
کیتی پری قبلا نیز به خاطر رفتارهای ناشایست با مردان خبرساز شده است. در سال ۲۰۱۸، یکی از شرکت کننده های برنامه تلویزیونی استعداد یابی «آمریکن آیدل» را به زور بوسید و او را «معذب» کرد.
 
موزیک ویدئوی «رویای نوجوانی» در یوتیوب تاکنون بیش از ۲۳۳ میلیون بار دیده شده است.
+17
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  جاش کلاس» ادعا می کند کیتی پری در یک مهمانی آلت تناسلی او را به مهمانان نشان داده است. پسرم این الت که گفتی دست کتی چیکار میکرد که به دیگران نشان داد ؟
  1
  35
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  اره تو هم ک دختر ۱۴ ساله بودی و اصلا از این کارا بلد نبودی و با زور و خوشنت باهات اینکارا رو کردن !! یه مشت متوهم و دروغگو که برای مشهور شدن و سر زبون انداختن خودشون هر اتیکت کثافتکاری رو حاضر میشن بخودشون بچسبونن
  3
  10
  ‌پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
  نظر شما چیست؟