مهدی طائب: ایران به مرز اسرائیل رسیده است

دویچه وله :مهدی طائب، رئیس "شورای مرکزی قرارگاه عمار" در ایران، گفته است که "نقطه آخر مبارزه با دشمن نزدیک شده است." او بر اساس خبری که امروز دوشنبه ۲۱ مرداد (۱۲ اوت) منتشر شده است، پنجشنبه شب در یک سخنرانی مدعی شده است که ایران بعد از چهل سال "به مرز اسرائیل رسیده است."
 
به گزارش "انتخاب"، مهدی طائب گفته است که "گام اول رسیدن به مرز اسرائیل است و گام دوم رسیدن به قدس است."
 
طائب با بیان این‌که "الان وقت مذاکره نیست،" گفته است که ایران "بار آمادگی ظهور امام زمان را برداشته است."
 
طائب با بیان اینکه "امروز در وضعیتی همانند صدر اسلام هستیم که مالک اشتر به چادر معاویه و مرحله نهایی مبارزه رسیده بود،" گفته است: «امروز شمشیر علی به پشت دروازه قدس رسیده است و هیچ کس نمی‌تواند مانع شود.»
 
او درباره خروج گام به گام ایران از توافق هسته‌ای (برجام)، این اقدام را تایید و آن را اثبات عمل ایران به عهد خود ارزیابی کرد. 
 
قرارگاه عمار به قرارگاه سایبری عمار هم شناخته می‌شود و اعضای آن خود را عماریون می‌نامند. قرارگاه عمار که گفته می‌شود در پرونده‌سازی علیه دگراندیشان نقش بازی می‌کند سال ۱۳۸۹ در ایران اعلام موجودیت کرد.
+7
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  طائب با بیان این‌که "الان وقت مذاکره نیست،" گفته است که ایران "بار آمادگی ظهور امام زمان را برداشته است." بابا خودتون اعلام کردید که امام زمانتون شیره ای و معتاد شده بیچاره رمق نداره دیگه .راستی چی میزنی تو چون توهم بالاست فکر کنم موادی که میزنی قاطی داره
  4
  43
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  و خدا ایران رو افرید تا دنیا اسایش نداشته باشه. چه قبل اسلام چه بعدش نمیدونم اینا چی از غرب و اسراییل میخوان
  20
  31
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران

  آخ که امام زمان بیاد اول همین قاتل های جانی و مخل زندگی مردم رو گردن خواهد زد . به اسم امام زمان دنبال قدرت طلبی و شهوت پول و ثروت خودشون هستند. آخه گیرم اون یه تیکه زمین رو هم گرفتید. بعدش چی؟ الان کل ایران دستتون هستش چیکار کردید باهاش؟ گل و بلبله؟ اصلا کل زمین هم مال شما خونخوارها و فرصت طلبها و شهوت پرست ها .. بعدش چی؟ زندگی75 میلیون ایرانی رو به فلاکت و نکبت کشوندین فقط خودتون که نهایت 5 میلیون نفر هستید منتفع هستید . اقتصاد و زندگی مردم رو فلج کردید بخاطر اینکه موشکهای کره شمالی و روسی و چینی رو کپی کنید خوب اینا اقتدار هستش؟ اگر عرضه داشتید و زندگی مردم ایران رو می تونستید بهتر از زمان شاه کنید اون موقع برید برای باقی ممالک و سرزمینها ادعا کنید. اون فلسطینی های بدبخت همین امروزشون خیلی خوشبخت تر از ایرانی های زیر پرچم جمهوری ولایت فقیه هستند باور ندارید برید ببینید و مقایسه کنید زندگی فلسطینی ها رو با عمده مردم ایران
  1
  24
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  "ایران "بار آمادگی ظهور امام زمان را برداشته است.". اخه مرتیکه جوعلق با این تفکرات جفنگتون، ایران رو چهل ساله مصرف کردین یدون اینکه یک ذره به فکرش باشین. شکر تو اون ایدئولوژی اتون از اولش تا همین موهوم اخر
  4
  28
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  آخه این قیافه های کافوری را کجای دلمان بگذاریم یوکی عزیز باور کنید با دیدن این عکس ها غذا نمیشه خورد زهرمان میشود حداقل بدون عکس خبر مرگش را بگید، خب مرز اسرائیلید یک فشفشه شلیک کنید تا ببیندید چکارتان می کنند
  5
  30
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
  ۲۸
  خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک

  همه را ول کن قیافه را بچسب. نژاد پست که میگن همین ها هستند
  4
  36
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
  ۴۳
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  ...گفته است که ایران "بار آمادگی ظهور امام زمان را برداشته است."...منتظر این موجود خیالöی بودن یعنی ملت ایران زپرشک، سرکار بمونید تا مصالح برسه.در ضمن اگر واقعیت را ببینید این اسراییل است که با امدن به خلیج فارس نه تنها به مرزهای ایران رسید بلکه وارد خاک ایران شد. تو دیگر چقدر احمق هستی.
  4
  19
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  همراه خودتان 60 کیلو سماق ببرید و انقدر بمکید تا امام زمان تنوره کشیده و از چاه بیرون بیاید و اگر نیامد حداقل از قبر شما درخت تبریزی سبز شود اندازه ی دلقک ظریف چاخان!
  1
  7
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
  نظر شما چیست؟