پسر ۱۱ ساله‌ای بینی خود را به خاطر محمد صلاح شکست

العربیه :یک پسر 11 ساله هوادار تیم لیورپول که عاشق عکس گرفتن با محمد صلاح بود، با همدستی برادرش بینی خود را شکست تا توجه ستاره مصری را جلب و با او عکس بگیرد.
 
بر اساس گزارش مدال، یکی از هواداران تیم لیورپول به نام لوئیس فاولر که تنها 11 سال دارد، بینی خود را شکست و با کمک برادرش موفق شد توجه محمد صلاح را جلب کند و با او عکس بگیرد. صورت این کودک که به شدت به صلاح علاقه داشت در مسیر محل تمرین لیورپول، در هنگام عبور صلاح به میله‌های چراغ داخل خیابان کوبیده شد. خون‌ریزی این کودک سبب شد توجه محمد صلاح جلب شود، تا او خودروی خود را متوقف و سلامت کودک و برادرش را بررسی کند.
 
بر اساس این گزارش، لوئیس پس از این اتفاق به پدرش گفت: «اگر نیاز باشد باز هم بینی ام را می‌شکنم تا اسطوره‌ام را ملاقات کنم!»
 
پدر این دو پسر پس از این رویداد، عکس صلاح و پسرهایش را در توئیتر منتشر کرد و از مهاجم مصری لیورپول تشکر و قدردانی کرد. او در اکانت خود نوشت: «زمانی که برای عکس گرفتن با پسر من ایستادی، او دیگر دردی احساس نمی‌کرد. تو یک مرد واقعی و مهربان هستی!»
+25
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  rahjoo - بابل، ایران
  ده سال بعد می فهمی ارزششو نداشت که بخودت آسیب بزنی برا یه ستاره سرگرمی و میری عاشق فیلسوفا و یا سوپر استارهای سیاست میشی و ده سال بعدش تو سی سالگی ازونا هم دل میکنی! بعدش چن سال سرگردونی تا می فهمی خودتم چندان رام نیستی و اگر سرت رو گرم نکنی به آخر خط رسیدی!پول سکس قدرت فقط همینارو دنیا داره برا یه عمر زندگی صنعتی!نتیجه تکنولوژی و پیشرفت جوامع فقط تنهایی بیشتر بشر را ساخته! اونقدر زیاد شدیم که مردن، چال کردن و فراموش کردن آنی ادمهایی که هر روز از کنارشون رد میشدیم شده یه اتفاق ساده و همه روزه!
  1
  14
  ‌سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
  نظر شما چیست؟