ادعای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی: فقط تیر هوایی شلیک شد | دو نفر کشته و چهار زخمی شدند

 ویدئویی از تیراندازی نیروی هوایی ارتش در محمود آباد مازندران منتشر شده است. صدای آمریکا :در پی درگیری روز شنبه در محمود آباد مازنداران که دو کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت، مقامات نظامی جمهوری اسلامی هرگونه شلیک به مردم را رد می کنند و می گویند افراد بر اثر «تیراندازی هوایی» کشته شدند و مرگ آنها «تصادفی» بود.
 
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در بیانیه خود مدعی شد صاحبان زمین، مردم را تحریک کردند.
 
براساس حکم قطعی دادگاه بخشی از اراضی پایگاه هوایی ارتش در حاشیه روستای بیشه‌کلا در بخش سرخرود شهرستان محمودآباد باید به نفع ساکنان منطقه آزاد می‌شد. حادثه درگیری روز شنبه ۱۹ مردادماه در محمود آباد مازنداران زمانی رخ داد که به گزارش ایرنا، ماموران پایگاه هوایی ارتش در این منطقه به سوی مردم و مأمورانی که قصد اجرای حکم قطعی دستگاه قضایی مازنداران را داشتند، اقدام به تیراندازی کردند.
 
با اینکه ارتش مدعی شد که فقط تیراندازی هوایی کرده اما مقامات جمهوری اسلامی می‌گویند چند مامور پایگاه هوایی ارتش بازداشت شدند.
+20
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  امان از این خداشناسان دروغگو،همین مردم روزی خواهد رسید که سرتان را بالای درختان آویزیون خواهند کرد شک نکنید،صدام و قذافی و هیتلر و موسیلینی وووو چه شدند؟؟؟
  4
  32
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  انگار مردم فلسطین و قوم بنی اسی!؟ چه مازندرانی داشتیم که اینگونه شد! آن از حمله به شخص توریست آلمانی و اینهم از خشم و افراط بی دلیل در مورد یک موضوع قضایی! غده سرطانی را باید کشت وگرنه او انسان را می کشد! گور پدر هر چه فلسطینی و اسرائیلی! فقط تشبیه این صحنه منو بیاد درگیری های این دو انداخت!
  2
  16
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  عجب نمی دانستیم انسانها پرواز هم میکنند چون تیر هوائی بوده و کشته وزخمی۰۰دروغ در ذات دینتان و خودتان
  4
  23
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  عذر بد تر از گناه یعنی همین ما میگیم دونفر کشته شده طرف میگه تیر هوایی بوده پوفیوز مهم نیست تیر هوایی بوده یا زمینی مهم مرگ دوانسان به دست ادمهای بی مسیولیتی مثل شماست که باید جوابگو باشید
  0
  8
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲
  ۳۷
  rahjoo - بابل، ایران
  هر دو کشته همشهری من بودن.یکی رو وسط سرش تیر کردن مغزش پاشید با دستان به کمر زده که ایستاده بود داشت نگا میکرد ماجرا رو!همونطور افتاد و جابجا مرد!! چرخش ایام بتو هم میرسه تیرخلاص زن
  0
  7
  ‌سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۲
  نظر شما چیست؟