اعتراض سازمان نظام پرستاری ایران به حمله فیزیکی پزشک بیمارستان شیراز به یک پرستار

دانشگاه علوم پزشکی استان فارس هنوز واکنشی به خبرهای مربوط به حمله به دو پرستار نشان نداده است رادیو فردا :در پی انتشار ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی که گفته می‌شد مربوط به کتک خوردن یک پرستار بیمارستانی خصوصی در شیراز توسط یک پزشک آن بیمارستان است سازمان نظام پرستاری ایران ضمن «اعلام انزجار» از این «عمل زشت و وقیحانه» خواستار برخورد شدید با این پزشک شد.
 
به گفته محسن حاتمی، عضو نظام پرستاری شیراز، یک جراح اعصاب در بیمارستان خصوصی دنا بعد از مکالمه تلفنی با پرستار بخش آی‌سی‌یو، از منزل راهی بیمارستان شده و مسئول شیفت بخش را مورد ضرب و شتم قرار داد.
 
بنابر همین گزارش، ضرب و شتم پرستار پس از بیست دقیقه و با دخالت پلیس ۱۱۰ پایان یافته است.
 
محمد شریفی مقدم، دبیرکل خانه پرستار، به خیرگزاری مهر گفته است این واقعه و همچنین ضرب و شتم یک پرستار دیگر توسط بستگان بیمار در بیمارستانی دولتی در شیراز «موج گسترده اضطراب و نگرانی» پرستاران در سراسر کشور به ویژه در شیراز را پدید آورده است.
 
به نوشته خبرگزاری ایرنا، دانشگاه علوم پزشکی استان فارس هنوز واکنشی به این دو خبر نشان نداده است.
+37
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  کار این پزشک خوب نبوده ولی پرستارها در ایران دقیقا همین رفتار را با بیماران و ملاقات کننده ها و اطرافیان بیمار دارند و همه پرستاران حالت تهاجمی دارند متاسفانه پرستاران ایرانی نه تنها مهربان و صبور نیستند بلکه بی ادب و بد اخلاق هستند و فکر میکنند که کار شاقی میکنند
  5
  27
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  وحشیگری تو ذات اسلامیان است ۱۴۰۰ سال تاریخ ثابت کرده است
  9
  28
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  کدام اداره و مسئولین دولتی سر عقل و انسان هست تا دکترهای ایرانی و اداره بهداری! فقط بخاطر چشم هم چشمی دکتر شدند تا مورد تآیید مادران و پدران قرار گیرنند.
  7
  22
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  چند وقت پیش رفته بودم ایران رفتیم عیادت یکی از دوستان توی بیمارستان. توی تابلو إعلانات یه تیکه کاغذ زده بودن که اگر همراه بیمار به پرسنل بیمارستان "بی احترامی" کنه بر اساس مقررات تعزیرات عمومی ٧٤ ضربه شلاق نوش جان میکنه! فقط ببینید به کجا رسیدیم با این نکبتی ها که باید توی بیمارستان حرف شلاق باشه
  1
  7
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
  نظر شما چیست؟