خودکشی زوج کهنسال آمریکایی به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه‌های درمانی

العربیه :پس از آن یک مرد 77 ساله آمریکایی و همسر 76 ساله‌اش به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه‌های درمانی به زندگی خود پایان دادند، پلیس ایالت واشنگتن جسد این زوج کهنسال را در آپارتمان محل اقامت‌شان پیدا کرد.
 
به گزارش شبکه سی‌ان‌بی‌سی، پلیس محلی پس از ورود به محل اقامت این زوج، در کنار جسد آنها فاکتورهای درمانی با هزینه‌های هنگفت پیدا کرد.
 
دفتر پلیس شهرستان واتکوم ایالت واشنگتن در صفحه فیس‌بوک خود نوشت، این مرد روز چهارشنبه 7 آگوست 2019 قبل از اقدام به خودکشی، با شماره 911 تماس گرفته و گفته که قصد دارد به زندگی خود پایان دهد.
 
پس از این تماس، نیروهای پلیس به سرعت خود را به محل زندگی این مرد در منطقه فرندفیل، در 100 کیلومتری شمال شهر سیاتل و در نزدیکی مرزهای کانادا رسانده و به مدت یک ساعت از طریق تلفن و بلندگو تلاش کردند که این زوج کهنسال ارتباط برقرار کنند ولی تلاش‌های آنها بی‌نتیجه ماند.
 
مقامات محلی اعلام کردند که این پرونده را یک پرونده خودکشی در نظر گرفته و رئیس پلیس شهرستان واتکوم در بیانیه‌ای اعلام کرد که در کنار اجساد، نشانه‌هایی از وجود مشکلات پزشکی حاد و مستمر در نزد همسر این مرد یافته شد.
 
این زوج نگران این موضوع بوده‌اند که منابع مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های درمانی را ندارند و رئیس‌ پلیس گفت که این یک موضوع «غم‌انگیز» است که «یک زوج کهنسال خود را در چنین اوضاع ناامیدانه‌ای بیابد.»
 
در منزل این زوج که نام آنها اعلام نشده، تعداد اسلحه و دو سگ پیدا شده و دو سگ آنان به یک نهاد محلی سپرده شدند تا نگهداری شوند.
+20
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  millionaire - منچستر، انگلستان

  اى خاک بر سر اون بچه ها و فامیلها و اطرافیانتون و توف به غیرت دولتتون و اون قوانینتون
  8
  45
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  ۴۰
  Zaall - اصفهان، ایران
  ای خاک بر سر این‌ قمپوزیسیون که این چیزها را نمی گوید و آن طرف را بهشت می خواند
  20
  10
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  ۳۹
  Eckankar - ریجاینا، کانادا
  پول نداشته باشی همه جا مشکل داری ، فقط نوع و میزانش فرق داره. فقط تو کشورهای پیشرفته خصوصا کشورهای اسکاندیناوی شما از یک حداقل تامین اجتماعی و خدمات پزشکی رایگان برخوردار هستید یعنی بهترین سریس خدمات اجتماعی و پزشکی رو دارند. آمریکا متاسفانه چون سیستم خدمات درمانی رایگان نداره شما باید همه هزینه رو خودتون بدید یا اینکه بیمه محل کارتون اون رو پوشش بده.
  4
  11
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
  ۳۷
  asal30 - بندرعباس، ایران
  فکر کنم امریکا و کانادا مثل ایرانه اگه پول نداشته باشی باید بمیری . ولی باز اروپا خیلی بهتره بیمه باشی همه چیز مجانیه من یادمه 3 سال یک کشور درپیت اروپای شرقی بودم بیمه بودم پول هم نمیدادم هیچی . قانون مسخره کشور امریکا مثل ایران فقط باعث ثروتمند تر شدن پزشک ها میشه
  0
  4
  دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
  نظر شما چیست؟