این مرد مست، بانک را با اتاق خوابش اشتباه گرفت

 ظاهراً این مرد بانک را با هتل یا خانه‌اش اشتباه گرفته و با خیال راحت به بستر خواب رفته بود. (عکس‌ها از اداره پلیس زلین) وقتی یکی از ساکنان شهر زلین در جمهوری چک چند روز پیش برای دریافت پول از خودپرداز به بانک مراجعه کرد، با صحنه‌ای غیرعادی رو‌به‌رو شد.
 
او مردی را دید که شلوارش را روی دستگاه خودپرداز آویزان کرده، کفش‌ها و جوراب‌هایش را روی رادیاتور گذاشته، و برهنه در گوشه‌ای از بانک خوابیده است.
 
پلیس شهر زلین که از موضوع با خبر شد، بعد از بیدار کردن این مرد ۶۴ ساله متوجه شد که او به دلیل مصرف زیاد الکل به یاد نمی‌آورد شب را چگونه گذرانده است و تنها چیزی که در خاطرش مانده، این است که یک روز پیشتر به شهری در موراویا سفر کرده است.
ظاهراً این مرد بانک را با هتل یا خانه‌اش اشتباه گرفته و با خیال راحت به بستر خواب رفته بود.
 
این واقعیت که این مرد با خودش مقدار زیادی پول نقد داشته، فرضیه بی‌خانمان بودنش را نقض کرد و پس از گزارش پلیس و بررسی سلامت جسمی و روانی، این مرد ۶۴ ساله آزاد شد.
زلین شهری کوچک در جنوب شرقی جمهوری چک و در نزدیکی مرز اسلوواکی است و تنها ۷۵ هزار نفر جمعیت دارد.
 
در میان نوشیدنی‌های الکی، آبجو از نوشیدنی‌های پرطرفدار در جمهوری چک به حساب می‌آید و این کشور سرانه‌ بیشترین مصرف آبجو را در قاره اروپا دارد.
+32
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  kata1379 - مشهد، ایران

  سلام . گر در ایران مخصوصا مشهد بود الان تو اتاق بانکها حتما دو تا کیف قاپ یا موبایل قاپ دائم حضور داشتند برادران پلیس اصلا وقت رسیدگی ندارند . امنیت فقط در حوزه روسری و امنین اقازاده ها خلاصه میشه بقیه خلق خدا عددی نیستند . باور عمیق . و یا فاطمه که جزو کاسه لیسان . حضرات هستند نمونه عینی اپارتاید مذهبی میباشند
  5
  34
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۳
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. پول و موبایل چیه ترتیب خود یارو میدادند خخخخ
  2
  19
  یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  نظر شما چیست؟